Ремонт ноутбуків HP

Якщо вам знадобився ремонт ноутбука HP в Києві, необхідно врахувати, що всі деталі повинні бути оригінальними, а технології сучасними. Після втручання недосвідченого майстра може виникнути ще більше проблем, що вимагають додаткових дорогих рішень.

У нашому сервісі Oneservice ви можете замовити ремонт ноутбука HP, а після професійного лагодження отримати улюблений гаджет як новенький. Наші кваліфіковані майстри виконають якісний і ефективний ремонт ноутбуків HP по самим розумними цінами в найкоротші терміни.

Проводимо всі роботи по відновленню працездатності ноутбуків НР

Компанія Hewlett Packard (HP) виробляє безліч моделей ноутбуків з різноманітною комплектацією. Устаткування різниться типом матриці, розміром жорсткого диска, модифікаціями процесора, на начинкою відеокарти. У будь-якому випадку необхідна діагностика або ремонт ноутбука HP в Україні.

Наш сервіс готовий надати такі послуги з ремонту ноутбуків HP:

 • лагодження системи охолодження, якщо комп’ютер відключається сам по собі або перестав включатися;
 • зміна жорсткого диска, якщо він несправний внаслідок фізичного негативного впливу;
 • ремонт або заміна матриці, якщо зникла підсвічування, по екрану пішли смуги невідомого походження, пропала картинка;
 • лагодження материнської плати, роз’єму живлення;
 • заміна мультиконтролера, відеочипа тощо.

Організація Oneservice здійснює швидкий ремонт ноутбуків HP і широкий спектр інших послуг програмного характеру: від якісної прошивки до відновлення втрачених даних.

Переваги ремонту ноутбуків НР в Oneservice

Перш за все, наші співробітники проводять ретельну діагностику. У таких випадках необхідне зняття корпусу, очищення від бруду та пилу. Після повноцінної діагностики фахівець вирішує, який потрібен ремонт HP ноутбука.

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку100 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Заміна термопасти – стандартні процеси очищення системи охолодження, змащення або зміна вентилятора, оновлення термопасти на процесорі, установка необхідних нових термопрокладок на інших елементах;
Ремонт корпусу – відновлення з’єднань. Звичайна реставрація паяних стиків внаслідок механічних пошкоджень або заміни зламаних вузлів;
Ремонт основної плати – заміна згорілих мікросхем і аналогічних елементів обв’язки по ланцюгам живлення.

Просте пошкодження корпусу цілком можливо полклеіть самостійно. Але якщо це неможливо – необхідні нові деталі. Ми зробимо ремонт ноутбука HP будь-якої складності, відрізняються терміни і вартість.

Сервісний центр Oneservice пропонує доступні ціни, відмінну оперативність і високу якість виконаної роботи. Якщо вам знадобився терміновий і якісний ремонт ноутбука HP, ми виконаємо його максимально швидко без втрати якості.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  1 Коментар
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Макс
  Макс
  1 рік тому

  Зламався в мене ноут hp dv6 якому вже багато років. Просто при роботі потух екран. Зайшов до сервісу, де мене зустрів, та проконсультував приємний молодий чоловік. Поломка не коштувала тих грошей щоб ремонтувати, чесно кажучи я так і думав. Так що дякую за чесну консультацію від душі. Рекомендую!!!