Ремонт ноутбуків HP

Якщо вам знадобився ремонт ноутбука HP в Києві, необхідно врахувати, що всі деталі повинні бути оригінальними, а технології сучасними. Після втручання недосвідченого майстра може виникнути ще більше проблем, що вимагають додаткових дорогих рішень.

У нашому сервісі Oneservice ви можете замовити ремонт ноутбука HP, а після професійного лагодження отримати улюблений гаджет як новенький. Наші кваліфіковані майстри виконають якісний і ефективний ремонт ноутбуків HP по самим розумними цінами в найкоротші терміни.

Проводимо всі роботи по відновленню працездатності ноутбуків НР

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

 

Наш сервіс готовий надати такі послуги з ремонту ноутбуків HP:

 • лагодження системи охолодження, якщо комп’ютер відключається сам по собі або перестав включатися;
 • зміна жорсткого диска, якщо він несправний внаслідок фізичного негативного впливу;
 • ремонт або заміна матриці, якщо зникла підсвічування, по екрану пішли смуги невідомого походження, пропала картинка;
 • лагодження материнської плати, роз’єму живлення;
 • заміна мультиконтролера, відеочипа тощо.

Організація Oneservice здійснює швидкий ремонт ноутбуків HP і широкий спектр інших послуг програмного характеру: від якісної прошивки до відновлення втрачених даних.

Переваги ремонту ноутбуків НР в Oneservice

Перш за все, наші співробітники проводять ретельну діагностику. У таких випадках необхідне зняття корпусу, очищення від бруду та пилу. Після повноцінної діагностики фахівець вирішує, який потрібен ремонт HP ноутбука.

Заміна термопасти – стандартні процеси очищення системи охолодження, змащення або зміна вентилятора, оновлення термопасти на процесорі, установка необхідних нових термопрокладок на інших елементах;
Ремонт корпусу – відновлення з’єднань. Звичайна реставрація паяних стиків внаслідок механічних пошкоджень або заміни зламаних вузлів;
Ремонт основної плати – заміна згорілих мікросхем і аналогічних елементів обв’язки по ланцюгам живлення.

Просте пошкодження корпусу цілком можливо полклеіть самостійно. Але якщо це неможливо – необхідні нові деталі. Ми зробимо ремонт ноутбука HP будь-якої складності, відрізняються терміни і вартість.

Компанія Hewlett Packard (HP) виробляє безліч моделей ноутбуків з різноманітною комплектацією. Устаткування різниться типом матриці, розміром жорсткого диска, модифікаціями процесора, на начинкою відеокарти. У будь-якому випадку необхідна діагностика або ремонт ноутбука HP в Україні.

Сервісний центр Oneservice пропонує доступні ціни, відмінну оперативність і високу якість виконаної роботи. Якщо вам знадобився терміновий і якісний ремонт ноутбука HP, ми виконаємо його максимально швидко без втрати якості.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі