Ремонт кавомашин Krups

Офіційний сервіс-центр Krups в Києві. Техніка популярного німецького бренду Krups славиться високою якістю і користується попитом серед українських споживачів. Але особливої ​​популярності набули автоматичні і напівавтоматичні кавомашини, здатні всього за пару хвилин приготувати смачний і ароматний напій, без якого багато хто не уявляє сніданок або ланч.

Популярні моделі кавомашин Krups

Автоматичні апарати для приготування кави німецького виробника сильно виділяються серед конкурентів, оскільки служать до 30 років при акуратному зверненні і готують смачний напій. Найпопулярніші моделі:

 • Krups XP 7200. Доступний за вартістю варіант з ручним капучинатором, який підвищує тиск пара до 15 бар і готує 2 порції кави за раз. Зручний агрегат дуже простий в обслуговуванні та ремонті, тому підійде для установки в невеликій кухні і стане в нагоді для маленької сім’ї. Звичайно, від поломок модель не застрахована, але наші фахівці виконають ремонт кавомашини Krups Xp 7200 швидко і якісно в разі поломки.
 • Krups Xp 7240. Пристрій оснащений автоматичною самоочищенням, тиск пари досягає 15 бар. Приготування капучино і еспрессо забезпечується в автоматичному режимі, а максимальна кількість порцій за раз становить дві чашки. Неполадки з цієї моделлю не загрожують при правильній експлуатації, але в разі появи несправностей ми виконаємо якісний ремонт кавомашини Krups Xp 7240 недорого і в найкоротші терміни.
 • Krups Xp 4050. Бюджетна ріжкова кавоварка з електронним типом управління, яка працює під тиском 15 бар і оснащена функцією автоматичного відключення. Завдяки простій збірці вона служить довгий час без поломок, але в разі проблем з функціонуванням звертайтеся в наш офіційний сервіс, і ми проведемо ремонт krups xp ​​4050.
  Найбільш поширені поломки кавоварок Krups

Навіть найнадійніша і якісна техніка потребує регулярного обслуговування, а в деяких випадках – в допомоги професійного майстра. Кавові машини німецького бренду працюють чітко і стабільно, але все ж не застраховані від поломок на 100%.

Найбільш часті проблеми:

 • Протікання. На жаль, це актуальна проблема для всіх кавоварок і кавових машин будь-якого виробника, і вимагає втручання фахівця.
 • Занадто гучний шум при роботі і сторонні звуки: скрипи, скрегіт і т.д. Можливо, засмітилася воронка або на стінках пристрою утворився накип. Очистити агрегат можна і самостійно. Але можливі збої в блоці управління, і тоді буде потрібно ремонт кавомашини Krups.
 • Не вмикається. Якщо шнур щільно прилягає до розетки, а збоїв з електрикою немає, значить, проблема в самій техніці. В даному випадку необхідний ремонт кавових машин Krups в Києві.
  Ремонт кавоварок Krups в Києві

Наша компанія пропонує виконання термінового або звичайного ремонту кавоварок Krups з наданням гарантії на зроблену роботу. Якщо пошкоджені запчастини, фахівці замінять їх на аналогічні деталі того ж бренду, що дозволить техніці працювати в колишньому режимі надалі. Виконуються гарантійні і післягарантійні роботи, а ціна ремонту кавомашин Krups в Києві залишається доступною для клієнтів.

Ціни на ремонт кавомашин Krups

Точна ціна ремонту кавоварок Krups в Києві озвучується тільки після проведення діагностики пристрою. Консультант може сказати попередню вартість в телефонному або он-лайн режимі, що дозволить вам зорієнтуватися по бюджету. У будь-якому випадку ми докладаємо всіх зусиль, щоб ремонт кавоварок Krups в Києві залишався доступних для всіх власників техніки бренду.

Поширені запитання
Які переваги вашого сервісу перед іншими центрами?

Наша компанія – офіційний представник німецького бренду Krups, що дає нам право виконувати безкоштовний гарантійний ремонт в разі правильної експлуатації кавомашин. Ми також видаємо офіційну гарантію на роботу і встановлені запчастини, а вартість послуг прийнятна.

Який термін гарантії на ремонт кавоварок Krups?

Стандартний гарантійний термін становить 90 днів, або 3 місяці, на поставлені запчастини і роботу фахівця. Терміни можуть змінюватися в індивідуальних випадках.

Скільки часу займе ремонт кавоварок Krups?

Залежить від побажань клієнта та складності поломки. Ми виконуємо терміновий ремонт з заміною деталей протягом 1-2 днів, без заміни – протягом 2-3 годин. Стандартний час проведення робіт становить 3-7 днів.

Скільки коштує ремонт кавоварок Krups?

Все залежить від ступеня поломки. Якщо потрібна заміна деталей, ремонт обійдеться дорожче, ніж в разі очищення техніки або інших аналогічних робіт. Точну ціну уточнюйте у фахівця після діагностики кавомашини.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація