Ремонт кавоварок Krups

Ремонт кавоварок Krups – офіційний сервіс центр в Києві

Компанія Krups – відомий виробник якісних кавоварок, а також комплектуючих для них. Популярність бренду обумовлена ​​створенням надійної техніки для приготування смачної кави. Сьогодні компанія входить в ТОП-10 брендів, якість продукції яких відповідає надійності і довговічності. Ремонт кавоварки Krups потрібно рідко, оскільки виробник надає гарантію на техніку, а термін її служби становить десятки років.

Популярні моделі кавоварок Krups

На даний момент, згідно зі статистикою компанії, найбільш затребуваними серед покупців вважаються такі моделі:

 • Krups Xp 4000. Це напівпрофесійна кавоварка, за допомогою якої можна приготувати капучіно або еспресо. Насос високого тиску здатний піднімати тиск води до 15 бар. В результаті рідина швидко нагрівається і виводиться через кавову таблетку в ємність. У разі необхідності наш сервісний центр пропонує ремонт кавоварки Krups Xp 4000, на яку є оригінальні запчастини та якісні аналоги.
 • Krups 880. Ергономічна і проста техніка, яка відмінно впишеться навіть в невелику кухню, а тиск води досягає 15 бар. Бойлер зроблений з неіржавіючої сталі і не боїться корозії, а ТЕН легко замінюється при необхідності. Відмінно підійде для варіння еспресо. Наш сервіс пропонує регулярне обслуговування моделі і ремонт кавоварки Krups 880 в разі неполадок.
 • Krups Xp 4020. Проста у використанні ріжкова кавоварка, яка стоїть зовсім недорого, зате дає можливість швидко готувати смачний капучино і латте. Тиск до 15 бар забезпечує швидке нагрівання води, а бойлер зроблений з нержавіючої сталі. Ми професійно виконуємо ремонт кавоварки Krups Xp 4020 і міняємо деталі при необхідності.

Найбільш поширені поломки кавоварок Krups

На жаль, навіть сама надійна техніка з часом ламається. Ми пропонуємо якісний і швидкий ремонт кавоварки Krups за вигідною ціною в Києві. Основні поломки техніки:

 • Перебіг води. Це не складна проблема, яка вирішується розбором ріжка і очищенням забруднених ділянок. Потім він збирається, і техніка знову готова до роботи. Така робота проводиться нашим центром по дуже доступній ціні і не займає багато часу.
 • Не реагують кнопки управління. Проблема може бути пов’язана з малою кількістю води або відсутністю кави – в даному випадку звернення в сервіс не потрібно. Але якщо зовні все в порядку, можливий збій в системі або електроніці, і необхідна заміна деталей. Тому такий ремонт кавоварки Krups вимагає уваги досвідченого майстра.
 • Не гріє воду. Зазвичай несправність викликана пошкодженням Тена або контролера, тому тут необхідне втручання фахівця. Уникнути подібних проблем можна, використовуючи очищену воду.

Ремонт кавоварок Krups в Києві

Наш сервісний центр пропонує строковий і звичайний ремонт кавоварок Krups в Києві. Ми пропонуємо клієнтам ряд конкурентних переваг:

 • Досвід роботи майстрів – від п’яти років.
 • Ми є офіційним сервісом бренду.
 • Діагностика проводиться безкоштовно, виконується гарантійний та післягарантійний ремонт техніки бренду.
 • На виконаний ремонт надається гарантія.

Ціни на ремонт кавоварок Krups

Ми пропонуємо демократичні ціни на ремонт кавоварки Krups в Києві, тому послуги нашого центру доступні всім власникам техніки цієї компанії. Отримати додаткову інформацію по цінового чи іншого питання можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми є авторизованим сервісним центром Krups. Виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт кавоварок. Надаємо високоякісне обслуговування з використанням оригінальних запасних частин.

Яку гарантію ми надаємо?

Клієнт отримує 3 місяці гарантію безпосередньо від сервісного центру на всі роботи, і 3 місяці гарантію від виробника Крупс на встановлені запасні частини.

Скільки коштує ремонт кавоварки Krups?

Після проведення діагностики, технічний фахівець повідомить загальну вартість ремонту або заміни деталей. На ціну ремонту впливає вартість запчастин і складність.

Як довго відбувається ремонт кавоварки Krups?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і завантаженості інженерів. Як правило, при наявності запчастин на складі ремонт відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, оператор повідомить Вам точні терміни.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація