Ремонт прасок Moulinex

Праска повинен бути в будинку кожної господині, адже він є незамінним приладів в повсякденному житті. З його допомогою можна швидко впоратися з прасуванням навіть великих обсягів білизни, а значить, час користувача суттєво економиться. Праски фірми Мулінекс відрізняються високою якістю і надійністю, тому ламаються рідко. Найчастіше причиною поломки є неправильне обслуговування, але неполадки можуть зустрічатися і з інших причин. У будь-якому випадку ми виконаємо якісний ремонт праски Мулінекс в Києві в найкоротші терміни.

Ремонт прасок Moulinex в Києві в нашому центрі

Завдяки роботі нашого офіційного сервісу ремонт прасок Moulinex є доступним для всіх клієнтів незалежно від фінансового достатку. Досвідчені майстри виконають професійну діагностику пристрої і нададуть кваліфіковану допомогу несправного приладу. Наш сервіс надає:

  • Гарантійні зобов’язання. На всі види робіт і встановлені запчастини видається гарантія строком на 90 днів, в деяких випадках її термін може бути продовжений.
  • Швидке виконання роботи. Пропонуємо простий і терміновий ремонт, в залежності від побажань клієнта. Також виконуємо післягарантійний ремонт на загальних підставах.
  • Висока якість ремонту. Ми гарантуємо належну якість ремонту праски Мулинекс в Києві, оскільки є офіційним представником бренду в Україні.
  • Всі запчастини встановлюються тільки оригінальні, отримані від виробника безпосередньо, що сприятливо позначається на вартості послуг і надійності ремонту.

Ціни на ремонт прасок Moulinex

Парогенератори і праскиВартістьТермін виконання
Діагностика100 грн1-3 дні
Ремонт плати управління550 грн1-3 дні
Заміна бойлера550 грн1-3 дні
Заміна підошви праски550 грн1-3 дні
Заміна електроклапана550 грн1-3 дні
Чистка від накипу (декальцинація)750 грн1-3 дні

Незважаючи на високу якість ремонту, ми виставляємо доступні для всіх ціни на ремонт прасок Мулінекс, тому скористатися послугами сервісу можуть всі бажаючі. Ми недорого виправимо будь-яку поломку і повернемо на вашу адресу справну техніку, якщо ви не зможете забрати її особисто.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація