Техніка Rowenta

Популярна у всьому світі компанія славиться якісною і надійною технікою. Широкий асортимент продукції дозволяє кожному клієнту знайти оптимальний для себе варіант. Фірма виробляє техніку на всі потреби: побутову або для забезпечення догляду за собою. Чоловіки і жінки зможуть придбати якісні праски, плойки, сучасні пилососи та будь-які інші вироби, а їх вартість при цьому цілком доступна більшості українців.

Відмінною особливістю продукції бренду вважається висока якість, завдяки якому ремонт Rowenta потрібно дуже рідко. Але якщо поломка все ж трапилася, майстри нашого центру завжди прийдуть на допомогу.

Особливості техніки Rowenta

Девіз, під яким проходить діяльність компанії – «постійне досконалість». І дійсно, нова техніка завжди перевершує за якістю і функціональності попередні моделі. Основними особливостями вважаються:

  • Регулярне оновлення асортименту. Щороку на ринок виходить більше 250 нових продуктів компанії, що дозволяє розширити перелік товарів і догодити навіть самим вимогливим клієнтам.
  • Якість. Особливо важливий при виборі техніки фактор, на який компанія звертає особливу увагу. Неполадки з виробами трапляються нечасто, а офіційна гарантія від виробника надається на термін до 10 років.
  • Інновації. Бренд став одним з перших, що випустили в продаж миючі пилососи і роботи-пилососи.
  • Широкий асортимент. Універсальні, чоловічі та жіночі товари представлені в каталозі бренду. Представники сильної статі знайдуть сучасні верстати та пристрої для догляду за волоссям, а дівчата і жінки зможуть вибрати відповідні прасування та плойки. Чистоту житла вдасться забезпечити завдяки сучасним пилососів, а білизни – при використанні потужних звичайних і парових прасок.

При високій надійності і довговічності техніки бренду придбати її можна порівняно недорого, і це можна вважати ще однією позитивною особливістю. А в разі виникнення неполадок наш сервіс-центр «Ровента» в Києві допоможе впоратися з проблемою.

Найбільш поширені поломки техніки Rowenta

Якість і надійність виробів бренду незаперечні. Але будь-яка техніка може зламатися в результаті неправильного поводження, природного зносу або несвоєчасного обслуговування. Найбільш часто власники продукції «Ровента» стикаються з такими проблемами:

  • Не вмикається. Це найпоширеніша поломка будь-якої техніки, яка працює від електрики. Різкі перепади напруги або інші фактори призводять до збоїв або згорянню блоку живлення. Ми пропонуємо ремонт техніки Rowenta в Києві і впораємося навіть з самими серйозними поломками.
  • Вимикається під час роботи. Можливо, пристрій перегрівся і потребує «відпочинку». Якщо подібне відбувається часто, рекомендуємо звернутися в наш Rowenta сервіс для виявлення причини.
  • З’являється сторонній шум під час роботи. Подібне явище свідчить про пошкодження контактів або вузлів механізму. Буде потрібно професійна діагностика, щоб виявити несправність.

Ремонт техніки Rowenta – обслуговуємо корпоративних клієнтів

Наш сервіс-центр Ровента в Києві пропонує ремонт продукції бренду в разі потреби. На всі встановлені деталі і роботу майстра видається гарантія нашого центру терміном на 3 місяці. Діагностика здійснюється в стандартні терміни: від 2 годин до 5 днів, в залежності від складності поломки пристрою. У деяких випадках проблема вирішується відразу на місці: можливо, запала кнопка, або є інші прості неполадки, які користувач спочатку не помітив. Пам’ятайте: тільки досвідчені фахівці зможуть правильно розібрати і зібрати пристрій, якщо проблема не знаходиться на поверхні.

Ціни на ремонт техніки Rowenta

Попередню вартість ремонту можна дізнатися у консультанта в режимі онлайн або по телефону. Точну ціну зможе сказати тільки майстер після того, як дізнається причину поломки і складність майбутньої роботи. Також ціни можна подивитися на офіційному сайті нашого центру. Приходьте за вказаною адресою, і фахівці компанії з радістю допоможуть впоратися з проблемою.