Ремонт плойок Rowenta

Багато представниць прекрасної статі віддають перевагу техніці даної фірми, оскільки прилади для догляду за собою відрізняються якістю і служать довгі роки навіть при постійній експлуатації. Неполадки з ними трапляються рідко, але уникнути їх неможливо – і в цьому випадку на допомогу прийде наша компанія. Ми виконаємо ремонт епіляторів і плойок Rowenta в Києві швидко і якісно.

Найбільш поширені поломки епіляторів та плойок Ровента

Застрахувати техніку від поломок неможливо, і з цим доведеться змиритися. Деякі несправності вимагають уваги фахівця. До таких відносяться:

  • Пристрій не вмикається. Проблема може полягати як в самому приладі, так і в електромережі. Для з’ясування причини і подальшого ремонту необхідна професійна діагностика в сервісному центрі.
  • Плойки і прасування не нагріваються. Причина може бути в тому, що відійшли контакти або пошкоджений кабель. У будь-якому випадку потрібна увага майстра, оскільки самостійні спроби полагодити пристрій можуть привести до безповоротної його поломки.
  • Прилад б’ється струмом. Його необхідно вимкнути і віднести в наш сервісний центр. В даному випадку необхідний терміновий ремонт епілятора або прасування Ровента.
  • Механічні ушкодження. Не можна користуватися пристроєм, на якому є відколи, тріщини або інші пошкодження. Наші майстри замінять корпус або відреставрують його, щоб зробити експлуатацію довгої і безпечною.

Ремонт плойок та епіляторів Rowenta в Києві в нашому центрі

Наш офіційний сервісний центр здійснює якісний ремонт епіляторів та плойок Rowenta в Києві за доступною вартості. На роботу фахівця і встановлені запчастини поширюється гарантія терміном на 3 місяці. Майстри використовують тільки оригінальні деталі від виробника, завдяки чому підвищується якість ремонту і довговічність техніки. Ми також надаємо послуги сервісного обслуговування пристроїв бренду.

Тривалість післягарантійного ремонту залежить від терміновості робіт: наприклад, в екстрених випадках майстри усунуть поломку всього за пару годин, тоді як плановий ремонт триває протягом 2-5 днів. Наші майстри недорого виправлять поломку і повернуть клієнту справний прилад.

Ціни на ремонт епіляторів та плойок Rowenta

Ми виставляємо вигідні для більшості клієнтів ціни на ремонт епіляторів, плойок Rowenta, тому ви завжди можете скористатися послугами нашої компанії. Телефонуйте за вказаними номерами або приходьте на нашу адресу, щоб отримати допомогу досвідчених фахівців.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація