Ремонт прасок Rowenta

Фірма пропонує побутові та професійні праски, які відрізняються потужною подачею пара і здатні отглаживать будь складки навіть на найдорожчих і тонких тканинах, не пошкодивши їх. Вони прості у догляді і обслуговуванні, тому прослужать довгі роки користувачеві навіть при постійному навантаженні. Наш центр пропонує якісний ремонт прасок «Ровента», якщо в цьому виникне необхідність.

Найбільш поширені поломки прасок Ровента

Техніка бренду відрізняється високою надійністю, і праски – не виняток. Вони повністю справляються зі своїми функціональними обов’язками, забезпечуючи повноцінний догляд за різними тканинами. Проте, різні неполадки все одно можуть трапитися, тому важливо знати, куди звертатися за допомогою в разі необхідністю. Ремонт прасок «Ровента» потрібно в таких випадках:

  • Не включається. Проблема може полягати в пошкодженому проводі, стрибку напруги або поломки блоку живлення. У будь-якому випадку слід звернутися в наш сервіс, щоб майстри виконали ремонт прасок Rowenta в Києві.
  • Відсутня пар. Швидше за все, зламався парогенератор. Поломка вимагає втручання досвідченого фахівця. Тільки він зможе виконати діагностику і визначити причину несправності.
  • Не гріється. Можливо, вийшов з ладу нагрівальний елемент. В даному випадку потрібно ремонт прасок Rowenta в Києві в нашому центрі.

Поломок може бути багато, але всі вони потребують уваги фахівців. Щоб ремонт був виконаний якісно, ​​звертайтеся тільки в офіційний сервіс бренду.

Ремонт прасок Rowenta в Києві в нашому центрі

Ми пропонуємо якісний ремонт пристроїв компанії з заміною запчастин що вийшли з ладу на оригінальні. Ми встановлюємо деталі тільки від виробника, що дозволяє зробити вартість послуг доступною, а якість – вищою. Завдяки таким комплектуючих техніка прослужить довгі роки навіть при активній експлуатації. На всі види робіт надається гарантія на термін 90 днів або більше, в залежності від складності поломки.

Наш сервіс пропонує як гарантійний, так і післягарантійний ремонт. Ви завжди можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, щоб дізнатися, на якому етапі перебуває лагодження пристрою.

Ціни на ремонт прасок Rowenta

Парогенератори і праскиВартістьТермін виконання
Діагностика100 грн1-3 дні
Ремонт плати управління550 грн1-3 дні
Заміна бойлера550 грн1-3 дні
Заміна підошви праски550 грн1-3 дні
Заміна електроклапана550 грн1-3 дні
Чистка від накипу (декальцинація)750 грн1-3 дні

Завдяки прямій співпраці з виробником і відсутності посередників ми встановлюємо вигідні ціни на ремонт праски Ровента для більшості користувачів. Майстри порівняно недорого виконають ремонтні роботи і нададуть клієнту повністю справну техніку. Телефонуйте, і фахівець озвучить точну вартість послуги.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація