Ремонт пилососів Rowenta

Знаменита фірма поставляє на міжнародний ринок якісну техніку, яка полюбилася користувачам завдяки надійності і довговічності. Пилососи даного бренду відрізняються високою функціональністю і забезпечують максимальну чистоту житла, оскільки можуть проводити вологе, сухе прибирання або повну автоматичне очищення підлогових покриттів.
Оскільки техніка багатофункціональна, вона потребує регулярного обслуговування і дбайливого ставлення. Але якщо сталися неполадки, наші співробітники виконають якісний ремонт пилососів Ровента в Києві.

Найбільш поширені поломки пилососів Ровента

  • Найчастіше ремонт пилососа Ровента потрібно після тривалої експлуатації, коли трапляється природний знос техніки і окремих важливих механізмів. Іноді користувачі стикаються з такими проблемами:
  • Не включається. Можливо, зламалася кнопка пуску або згорів блок живлення. Фахівець зможе з’ясувати причину після проведення професійної діагностики пристрою.
  • Занадто сильно шумить під час роботи. Зазвичай надмірне гудіння пов’язано з зносом підшипників або вентилятора. Найчастіше потрібна заміна запчастин.
  • Не втягує сміття. Перевірте шланг, ємність для сміття і фільтр. Якщо ці елементи не забиті, зверніться до нас, і ми виконаємо ремонт роборів пилососів Ровента в Києві в найкоротші терміни.
  • Виключається під час роботи. Це говорить про перегрів пристрою, особливо в жарку погоду. Рекомендується частіше чистити фільтри і давати приладу «відпочити».
  • Горілий запах і искристость. Проблема може бути в моторі, ременях або підшипниках.

Досвідчені співробітники нашого центру завжди прийдуть на допомогу і виправлять поломку техніки.

Ремонт пилососів Rowenta в Києві в нашому центрі

Ми виконуємо якісний ремонт техніки бренду порівняно недорого з наданням клієнтам гарантії строком мінімум на 90 днів. Наш сервіс є офіційним представником компанії, тому на роботи пилососи встановлюються тільки оригінальні деталі безпосередньо від виробника. Це позитивно позначається на експлуатації техніки і подовжує термін служби пристрою.

Крім гарантійного, ми пропонуємо і післягарантійний ремонт, який виконується на платній основі і займає 1-5 днів, в залежності від складності поломки. Ми також пропонуємо термінові послуги, коли майстер полагодить пристрій за 2-4 години.

Ціни на ремонт пилососів Rowenta

ПилососиВартістьТермін виконання
Діагностика100 грн1-3 дні
Заміна фільтрів і чистка350 грн1-3 дні
Ремонт кнопок управління350 грн1-3 дні
Ремонт основної плати550 грн 1-3 дні
Ремонт двигуна750 грн1-3 дні
Заміна двигуна550 грн 2-4 дні

Вартість послуг залишається доступною для людей з різними фінансовими можливостями. Точні ціни на ремонт пилососів Rowenta можна подивитися в прайсі на сайті або уточнити у фахівця. Попередні розцінки підкаже консультант в онлайн формі або на особистій зустрічі. Приносьте техніку на нашу адресу, і ми полагодимо її точно в строк.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація