Ремонт ваг Rowenta

Контроль за власною вагою – найважливіша складова здоров’я кожної людини. Допомогти в цій справі допоможуть якісні ваги від відомої фірми «Ровента», яка надає сучасну техніку для особистого, побутового і кухонного використання. Ваги цього бренду завжди показують точний результат і служать довгі роки. Але якщо трапиться поломка, ми завжди готові виконати ремонт ваг Rowenta в Києві.

Найбільш поширені поломки ваг Ровента

На жаль, навіть при правильному обслуговуванні і помірної експлуатації неполадки з вагами трапляються. Згодом настає зношення виробів, а в деяких випадках причиною стає вплив зовнішніх факторів. Ремонт ваг Ровента потрібно в таких випадках:

  • Зниження площі контактних полів. Зазвичай це характеризується тим, що пристрій показує масу набагато менша від тієї, яка є насправді. Але для встановлення точної причини поломки необхідна професійна діагностика.
  • Пошкодження контактів. Найчастіше в таких випадках ваги взагалі не включаються, тому необхідна допомога майстра.
  • Механічні ушкодження. Крихкий корпус ваг легко пошкодити ударом або падінням. В результаті сколи та тріщини на ньому можуть стати причиною показування неправильного ваги.

Іноді ремонт не потрібно зовсім: наприклад, якщо сів акумулятор, його потрібно просто зарядити.

Ремонт ваг Rowenta в Києві

Наша компанія є офіційним представником бренду. Ми пропонуємо якісний ремонт ваг Rowenta в Києві, а гарантія на всі виконані роботи становить 3 місяці. Всі запчастини, які встановлюються замість пошкоджених, поставляються безпосередньо від виробника, що дозволяє продовжити тривалість експлуатації техніки.

Ми надаємо якісний післягарантійний ремонт за вигідною вартості. Можливе проведення термінових робіт, які здійснюються протягом декількох годин, а також планових. У цьому випадку клієнт отримає справний пристрій через 2-5 днів, в залежності від складності поломки.

Ціни на ремонт ваг Rowenta

Фахівці нашої компанії виконають всі ремонтні роботи порівняно недорого, оскільки пряме співробітництво з виробником дає можливість встановлювати доступні ціни на ремонт ваг Rowenta. Приходьте на нашу адресу або телефонуйте за вказаними на сайті номерами.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація