Ремонт прасок Tefal

Французька фірма «Тефаль» славиться в усьому світі, адже саме вона стала першою, кому вдалося створити унікальне тефлонове покриття і розробити на його основі особливу поверхню. Компанія випускає величезну різноманітність моделей, які прості в обслуговуванні і експлуатації, а також відрізняються високою якістю.

Найбільш поширені поломки прасок Тефаль

Власники побутової техніки виробника рідко стикаються з неполадками в її роботі, але іноді бувають ситуації, коли необхідна професійна допомога майстра. До таких ситуацій належать:

  • Відсутність нагрівання. Ймовірно, проблема в регуляторі температури. Після попередньої діагностики ми виконаємо ремонт прасок Tefal в Києві в найкоротші терміни.
  • Сигнальна лампа не запалюється. Таке може трапитися з будь-яким праскою. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, звертайтеся в наш сервіс, і ми проведемо ремонт праски Tefal з парогенератором або звичайної моделі.
  • Праска не включається. Можливо, пошкодився кабель живлення праски. Наш офіційний центр якісно виконає ремонт прасок Tefal в Києві і виправить проблему.

Ремонт прасок Tefal в Києві в нашому центрі

Якщо у вас зламався улюблений праска, не хвилюйтеся – ми швидко і недорого зробимо ремонт праски Тефаль, і вам залишиться забрати вже справну техніку. Виконуємо терміновий і звичайний ремонт в залежності від побажань клієнта, а пошкоджені запчастини змінюються на оригінальні, які поставляються безпосередньо від виробника.

Наш сервіс є офіційним представником бренду і надає безкоштовний гарантійний ремонт, якщо користувач дотримувався правил експлуатації техніки.

Послуга післягарантійного ремонту також надається, а її вартість залишається доступною для клієнтів з різними фінансовими можливостями. На роботу майстра і встановлені деталі видається гарантія строком мінімум 3 місяці. Виконуємо ремонт парових прасок Tefal і моделей без додаткових функцій.

Ціни на ремонт прасок Tefal

Парогенератори і праскиВартістьТермін виконання
Діагностика100 грн1-3 дні
Ремонт плати управління550 грн1-3 дні
Заміна бойлера550 грн1-3 дні
Заміна підошви праски550 грн1-3 дні
Заміна електроклапана550 грн1-3 дні
Чистка від накипу (декальцинація)750 грн1-3 дні

Точну ціну ремонту може сказати тільки фахівець після попередньої діагностики, але приблизну вартість можна уточнити у консультанта в телефонному режимі. Відвідати наш центр ви можете за вказаною на сайті адресою, щоб отримати відповіді на всі питання.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація