Ремонт пилососів Tefal

Завдяки пилососу життя людини значно спростилася, адже тепер не потрібно витрачати багато часу на сметані сміття віником вручну. Але пристрої китайських компаній схильні швидкими перегріву і поломки, тому набагато вигідніше купувати вироби французької фірми. Вони надійні, довговічні, а їх вартість доступна покупцям. Крім того, з ними набагато рідше трапляються неполадки.

Найбільш поширені поломки пилососів Тефаль

При правильному використанні і регулярному обслуговуванні ремонт пилососа Тефаль буде потрібно не скоро. Виробник випускає якісні товари з гарантією мінімум 1 годину. Але варто звернутися за допомогою до фахівця, якщо з’явилися підозрілі ознаки:

  • Не включається. Проблема може бути пов’язана з пошкодженням кабелю або стрибками напруги в мережі, в результаті чого вийшов з ладу мотор. Важливо звернутися до фахівця для професійної діагностики пристрою.
  • Погано збирає сміття. Можливо, просто засмітився сміттєвий мішок, Який необхідно очищати хоча б раз в 2-3 тижні. В цьому випадку його треба просто витрусити. Але можливий і перегрів двигуна, і тоді необхідний ремонт роботів пилососів Tefal в Києві в умовах сервісного центру.
  • Видає сторонні звуки при роботі. Проблема також може бути пов’язана з пошкодженням електронних вузлів пристрою, тому слід звернутися в офіційний сервіс виробника для з’ясування причин і їх усунення.

При правильному використанні і дбайливому зверненні техніка бренду прослужить довгий час без необхідності ремонту.

Ремонт пилососів Tefal в Києві в нашому центрі

Якщо поломка вже трапилася, користувачі завжди можуть скористатися можливістю ремонту пилососів французького бренду. Ми пропонуємо виконання звичайного і терміново ремонту із заміною запчастин на оригінальні безпосередньо від виробника. На зроблену роботу і встановлені деталі видається гарантійний талон терміном на 90 днів.

Майстри нашого центру виконують і післягарантійний ремонт относительно недорого, усуваючи поломки протягом 2-5 днів. Якщо необхідно виправити проблему терміново, термін виконання роботи Займе 2-3 години, в залежності від складності несправності.

Ціни на ремонт пилососів Tefal

ПилососиВартістьТермін виконання
Діагностика100 грн1-3 дні
Заміна фільтрів і чистка350 грн1-3 дні
Ремонт кнопок управління350 грн1-3 дні
Ремонт основної плати550 грн 1-3 дні
Ремонт двигуна750 грн1-3 дні
Заміна двигуна550 грн 2-4 дні

Виставлені в нашому центрі ціни на ремонт пилососів Tefal відрізняються доступністю для більшості користувачів. Попередню вартість робіт можна уточнити у консультанта, зателефонувавши за вказаними телефонами, а точну – в майстри після діагностики техніки. Приходьте на нашу адресу, щоб повернути працездатність і функціональність

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація