Ремонт смартфонів Xiaomi

Будь-який прихильник продукції відомого виробника Ксяомі може розповісти вам про надійність та довговічність апаратів даного бренду, і це не порожні слова, а підтверджені роками продажів факти. Смартфони компанії відрізняє практично повна відсутність проблем в експлуатації за умови, якщо ви дотримуєтеся їх умови і забезпечуєте необхідний рівень захисту гаджетів.

У той же час техніка залишається технікою, тому час від часу вона дає збої, не бажаючи включатися, зависаючи і втрачаючи функціонал. Що робити в найбільш поширених ситуаціях, і які можуть бути основні причини несправностей?

Професійний ремонт телефонів Xiaomi – послуга для корпоративних клієнтів (B2B)

Однією з найбільш поширених причин звернення до сервісних центрів є пошкодження екрана, що вимагає заміни скла дисплея або всього дисплейного модуля.

Незважаючи на те, що за збереження екрану відповідає досить міцне і загартоване скло, цей матеріал вважається самим «слабким» ланкою через великі діагоналей сучасних смартфонів. Навіть при наявності якісного захисту у вигляді чохла, бампера або книжки можуть з’являтися тріщини, відколи, подряпини та інші дефекти смартфона.

Тріснутий або повністю розбитий екран може абсолютно не впливати на функціональність вашого гаджета, проте з естетичної точки зору такий апарат виглядає далеко не вражаюче. Крім безпосередньо пошкодження екрану згодом можуть проявитися такі артефакти, як смуги і биті пікселі на екрані, мерехтіння дисплея і втрата яскравості.

Ремонт Xiaomi в даній ситуації має на увазі заміну безпосередньо лицьовій частині пристрою. Зазвичай в подібних випадках, в залежності від марки та моделі телефону, відбувається заміна скла або сенсора. В останніх сучасних моделях вам доведеться замінити весь дисплейний модуль, який складається зі скла, дисплея і тачскрін, будучи неподільним вузлом гаджета.

Ми не рекомендуємо виконувати подібний ремонт Сяомі самостійно, для цього необхідний відповідний досвід, навички і практика. Тільки досвідчені майстри в сервісному центрі гарантують високу якість виконання робіт, витративши на них мінімум часу. Ви отримаєте гарантію на виконані процедури заміни і гарантовано відновите функціонал і працездатність вашого апарату.

Інші причини несправностей

Коли може знадобитися ремонт Xiaomi, пов’язаний із заміною камери? Перш за все, у випадках порушення її роботи – погана стабілізація, порушення фокусування, відсутність калібрування і так далі. Часто заміна скла камери Сяомі потрібна після серйозних падінь – в даній моделі гаджета сам блок кілька виступає над задньою кришкою, що необхідно для якісної зйомки і розміщення внутрішніх комплектуючих камери, однак при необережному поводженні камеру досить легко пошкодити або подряпати.

Проблема з зарядкою гаджета є однією з найпоширеніших поряд із заміною екрану. Ремонт Ксяомі в даному сегменті може знадобитися після випадкових падінь або механічних навантажень і пошкоджень. Дуже часто користувачі невірно вставляють зарядний кабель, пошкоджуючи гніздо, або різко виривають адаптер з порту.

Ремонт смартфонів Xiaomi, пов’язаний з появою сильного нагріву поверхні, стає необхідним при конфліктах в роботі обладнання і окремих компонентів.

Вода, бруд і підвищена вологість всередині гаджета – основні причини корозії. Корозійне пошкодження контактних майданчиків найчастіше призводить до порушення функціональності і повного виходу гаджета з ладу. Якщо ви точно знаєте або підозрюєте, що в телефон потрапила вода, варто відразу ж звернутися для діагностики в спеціалізований сервісний центр.

Які моделі Xiaomi ми ремонтуємо

Наш сервісний центр виконує ремонт смартфонів Xiaomi всіх сучасних моделей, присутніх на ринку. Ми допоможемо, навіть якщо у вас досить старий смартфон від відомого виробника. Ремонтуємо і обслуговуємо всі нові флагманські пристрої.

Переваги професійного сервісу Xiaomi для корпоративних клієнтів

Заміна гарнітури, акумулятора, дисплейного модуля, мікрофона, динаміка і інших компонентів з гарантією на виконані роботи, а також перепрошивка і професійні консультації фахівців – звертаючись до нас, ви отримуєте весь спектр затребуваних послуг з діагностики, обслуговування і ремонту.

Ціни на ремонт телефонів і смартфонів Xiaomi

Вартість послуг з ремонту та обслуговування вказана у відповідному розділі нашого сайту. Якщо у вас виникли питання або потрібна консультація, ми завжди готові допомогти по одному з контактних телефонів.