Модернізація та апгрейд ноутбука

Нові програми та компоненти системи ноутбука з’являються практично щодня. Але міняти пристрій тільки тому, що вийшла новинка – недоцільно. Набагато правильніше буде замовити таку послугу, як модернізація ноутбука. Завдяки заміні окремих частин техніки, розширенню її можливостей користувач отримує оновлений девайс за «смішні гроші».

Перш ніж зайнятися апгрейдом старого ноутбука, визначитеся, яка з частин потребує прокачування. Серед найбільш популярних варіантів перепрошивки:

 • модернізація оперативної пам’яті, яка допоможе усунути зависання і низьку швидкість роботи комп’ютера (якщо є вільний слот – пам’ять більшого обсягу встановлюється додатково, якщо ж його немає – проводиться заміна старої оперативки на нову);
 • модернізація процесора дозволить збільшити продуктивність ноута (проводиться шляхом заміни обладнання або удосконалення програмних пристроїв);
 • заміна жорсткого диска для збільшення розміру накопичувача під зберігання інформації (старий жорсткий диск змінюється на новий, завдяки чому з’являється більше місця для ігор, фільмів, фото, документів та ін.);
 • модернізація дисковода проводиться для розширення можливостей пристрою.
 • встановлення ССД диску.
 • заміна HDD диску на SSD диск.

Як зрозуміти, чи є у вашого ноутбука шанс бути поліпшеним за рахунок заміни пристроїв або включення в систему нових компонентів? Зверніться для проведення діагностики техніки до фахівців сервісного центру OneService.

Вартість модернізації та апгрейду ноутбука

МодернізаціяВартість послуги включає запчастиниТермін виконання
Встановлення SSD 120 GB 1500 грн1 година
Встановлення SSD 240 GB1900 грн1 година
Встановлення SSD 480 GB2800 грн1 година
Встановлення SSD 960 GB та більшеуточнюйте1 година
Встановлення пам'яті 4GB (DDR3 / DDR4) 1100 / 1200 грн1 година
Встановлення пам'яті 8GB (DDR3 / DDR4)1600 / 1800грн1 година
Встановлення пам'яті 16GB (DDR4)2800 грн1 година
Гарантія на встановлені деталі складає 1 рік.

Обслуговування корпоративних клієнтів (B2B)

Апгрейд будь-якого ноутбука в Києві ми проводимо з використанням сучасного якісного обладнання. Після проведення діагностики пристрою майстри центру порекомендують варіанти, які покращать роботу ноутбука і дозволять розширити його функціонал. Коли може знадобитися модернізація? Причини можуть бути різними – бажання прокачати ноут, для усунення пошкоджень, якщо система охолодження не справляється із завданням (цей факт слід враховувати і при установці нового процесора, материнки, носіїв інформації, адже навантаження на кулери буде вище). Наші співробітники проводять настройку і тестування програм, підбирають комплектуючі точно відповідно до типу пристрою, гарантують якість виконаних робіт. Зателефонуйте або напишіть нам для того, щоб дізнатися подробиці послуги.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На модернізацію ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців, на всі роботи і встановлені деталі.

Як довго виконується модернізація?

Тривалість апгрейда ноутбука залежить від встановлюваної комплектації і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, модернізація займає 1 – 3 години, з урахуванням перевірки на стабільність роботи. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які бренди ноутбуків ми обслуговуємо?

Apple
Dell
Acer
Samsung
Xiaomi
та інші

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі