Ремонт батареї ноутбука

Ремонт батареї ноутбука для будь-якої моделі

Термін експлуатації батареї ноутбука залежить від різних факторів. Продовжити роботу батареї і зберегти її в хорошому стані можна при інтенсивній експлуатації ноутбука. Є ряд помилок, які здійснюють користувачі ПК і тим самим скорочують термін життя батареї. Про них поговоримо пізніше, а поки розглянемо характерні ознаки того, що батарея починає виходити з ладу:

  • Скоротилося час використання ноутбука від батареї.
  • Батарея не заряджається від електромережі.
  • Ємність батареї втрачена і неможлива експлуатація без підключеного кабелю живлення.

Акумуляторна батарея ноутбука складається з літій-іонних елементів, які бояться високої температури або її сильних перепадів.

Можливо, для когось це буде відкриттям або цікавим фактом, але для управління кожної батареєю потрібна спеціальна мікросхема, яка відповідає за подачу живлення напруги. Така мікросхема називається контролером живлення і вона може згоріти від перепаду напруги, але врятувати ваш ноутбук. Тому причиною виключення ноутбука не завжди є тільки батарея, а й інші елементи живлення.

Основні причини скорочення терміну експлуатації батареї:

  • Порушення правил експлуатації ноутбука, які описані виробником.
  • Знос часового ресурсу батареї. Термін служби від 1 до 3 років.
  • У вас постійно під’єднаний ноутбук до мережі.

Чи можна уникнути заміни батареї? Так, наша команда фахівців надає послугу перепаковки батареї ноутбука. Цей метод ремонту дозволяє відновити вашу батарею і заощадити на покупці нового акумулятора. Чи зможете ви самостійно перепакувати батарею? Можливо, так, але не рекомендуємо цього робити. Подібний ремонт вимагає певної кваліфікації і після перепаковки потрібно перепрошити контролер харчування для стабільної роботи. Тому вам потрібно самостійно вирішити чи зможете ви полагодити батарею чи ні.

Ремонт батареї ноутбука в Києві в Oneservice

Перед тим як перейти до ремонту батареї, майстри нашої команди проводять ретельну діагностику – роблять заміри напруги, опору електричному струму та інших параметрів. І тільки після цього консультують про можливі варіанти ремонту.

Звертаючись до сервісного центру OneService, ви отримуєте ряд переваг і переваг перед іншими службами або самостійним ремонтом.

OneService надає гарантію на кожну замінену і відремонтовану деталь. Співпраця з офіційними постачальниками запчастин дозволяє клієнтам отримувати запчастини за приємними цінами і бути впевненими в нових деталях. Ми також дбаємо про швидкість ремонту і тому більшу частину запчастин тримаємо на особистому складі.

Якщо ви до нас ще не зверталися, повірте, після першого звернення ви знайдете справжнього партнера, який завжди допоможе вам з ремонтом техніки.

Перепакування батареї в Києві може зайняти за часом від 1 до 3 днів, але таким ремонтом ви збережете 50% ціни від покупки батареї і отримаєте гарантію на роботу. Ви можете зробити заявку на сайті або зателефонувати за номером телефону, зазначеному в розділі контактів. Спеціаліст нашої команди детально проконсультує вас і дасть рекомендації для подальший дій.

Звертайтеся до нас в OneService за ремонтом ноутбуків. Впевнені, ви залишитеся задоволені!

Поширені запитання
Чи можна полагодити акумулятор ноутбука?

Якщо акумулятор швидко розряджається, чи варто його змінювати на новий або можна спробувати відремонтувати? Все залежить від типу використовуваної батареї (NiMH або NiCD), виду поломки і деяких інших чинників. Акумулятор ноутбука – це ремонтопридатний елемент, який цілком можна відремонтувати, відновивши його ємність і збільшивши час автономної роботи.

Що робити з акумулятором ноутбука, який не тримає заряд?

Якщо ваша батарея не може утримувати заряд і розряджається дуже швидко, ви можете спробувати виконати повну підзарядку. Для цього потрібно повністю розрядити акумулятор, витягти його і заново вставити, підключивши до мережі. Після повної зарядки перевірте ноутбук на автономність – якщо батарея як і раніше не тримає заряд, буде потрібно професійна допомога наших експертів.

Як дізнатися, що з вашим акумулятором ноутбука проблеми?

Ви побачите червоний хрестик на стандартному значку батареї на панелі завдань, і, коли ви натиснете по ньому, Windows повідомить вам, що вам слід «подумати про заміну батареї». Windows також повідомляє, що ваш комп’ютер може раптово вимкнутися через проблеми з батареєю. Іншими словами, ваш акумулятор не може виконувати свій функціонал.

Чи може розряджена батарея ноутбука викликати проблеми?

Ні, поганий акумулятор не впливає на продуктивність ноутбука. Однак він ДІЙСНО скорочує термін служби ноутбука (і його обладнання). У такій ситуації рятує тільки постійна робота від мережі, тому слід задуматися про ремонт або заміну батареї.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація