Ремонт материнської плати ноутбука

Заміна материнської плати на ноутбуці.

Сьогодні розберемо, що таке материнська плата і наскільки вона важлива для ноутбука.

Найбільш важливою запчастиною у комп’ютері є материнська плата. Вона складається з двох великих мікросхем, які об’єднують роботу основних компонентів комп’ютера і забезпечують взаємні операції. Такий процес роботи може нагадувати людське серце, яке виконує важливі процеси і в цілому підтримує весь організм.

Материнська плата відповідає за такі основні функції комп’ютера:

  • Об’єднання компонентів ноутбука для взаємних операцій.
  • Генерація та виведення зображення на екран за наявності інтегрованої відеокарти.
  • Забезпечення живлення, звуку, підключення різного устаткування за рахунок великої кількості роз’ємів.

Материнська плaтa може зазнати пошкоджень в peзультaті пepeгpівання, нeпpaвильної екcплуaтaціі та мexaнічних ушкоджень. Heсправність  плати безпосередньо впливає нa продуктивність решти елeмeнтів cистеми.  Часом,  після сильного перегрівання, виникає необхідність в заміні плати.

Чи можна відновити материнську плату?  Звернувшись до нас, ви отримаєте більш точну відповідь на це питання.  У такій ситуації основне завдання нашого центру – зберегти ваші гроші, так як заміна на нову плату нерідко закінчується заміною всіх комплектуючих.

На материнській платі знаходиться led лампочка. Вона є індикатором проходження тесту процесором.  Якщо індикатор на материнській платі після включення не згас, то слід звернутися до майстра.

Пробої в ланцюзі живлення материнської плати часто утворюються через стрибки напруги в мережі та використання неоригінальних зарядних пристроїв. Ці фактори можуть призвести до великих проблем з усіма елементами живлення ноутбука і не тільки.

Ціна материнської плати висока.  Тому її заміна не завжди доцільна саме через високу вартість деталі.

Але саме завдяки тому, що ми – офіційний сервіс, завжди є можливість замовити нову деталь з гарантією від виробника.

Ремонт материнської плати в Києві з гарантією

У сервісному центрі Oneservice ми надаємо послуги по відновленню і ремонту материнської плати на ноутбуках різних моделей.  Більше 12 років наш сервісний центр спеціалізується на ремонті ноутбуків різної складності.  Наші центри розташовані в Києві поблизу зі зручною розв’язкою. Ми завжди доступні до ваших зверненням. У випадку пoявлeння ознак пoлoмки, дoвірте ноутбук нашому cepвіcнoму цeнтpу і ми відновимо пристрій в короткі терміни.

Практика показує, що клієнти, які використовують нашу послугу діагностики один раз на рік, не мають проблем зі своєю технікою.  Вартість діагностики в Oneservice всього 100 грн! Роблячи її раз на 12 місяців ви попередите безліч поломок і, в результаті, заощадите кошти на заміні деталей.  Звертайтеся до нас – в нашій команді зібрані розумні фахівці, здатні виконати заміну і ремонт материнської плати зі 100% гарантією!

Поширені запитання
Чи можна відремонтувати материнську плату ноутбука?

Багато власників ноутбуків припускають, що їм потрібно купити новий комп’ютер, коли щось трапляється з материнською платою. Але є багато обставин, при яких материнську плату можна і потрібно ремонтувати. В інших випадках ви можете легко замінити материнську плату без заміни інших компонентів, заощадивши при цьому достатньо грошей.

Чи варто ремонтувати материнську плату ноутбука?

Комп’ютерам може знадобитися заміна материнської плати з різних причин, включаючи пошкодження від пролитої рідини, згорілий графічний чіп, надмірно пошкоджений роз’єм живлення і так далі. Материнські плати залишаються одним з найдорожчих компонентів будь-якого ноутбука, але при цьому їх ремонт практично завжди можливий і обходиться істотно дешевше покупки нової запчастини.

Що буде, якщо в ноутбуці буде пошкоджена материнська плата?

Материнська плата – це основа і базовий елемент будь-якого комп’ютера. Без неї неможливе функціонування жодного елемента, починаючи від жорсткого диска і закінчуючи оптичним приводом. Система без материнської плати повністю непрацездатна, тому при її пошкодженні необхідний терміновий ремонт або заміна.

Що викликає збій в роботі материнської плати ноутбука?

Причин виходу з ладу материнської плати кілька, але найпоширеніша – це перегрів. Тепло з часом зношує всі апаратні компоненти, але особливо важливо, щоб воно не пошкодило материнську плату, враховуючи, що саме до неї ви підключаєте всі інші компоненти.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація