Ремонт моніторів

Серед найбільш популярних поломок комп’ютера – вихід з ладу монітора. Часто причини такої несправності стандартні. Усунути їх самостійно, без відповідних знань, досвіду і інструментів – практично неможливо. Найправильніший вихід – звернутися в сервісний центр.

На ремонті моніторів в Києві спеціалізується компанія OneService. Тут ви можете отримати детальну консультацію, пройти діагностику для виявлення причин поломки і відремонтувати свій монітор з гарантією якості.

В яких випадках найчастіше виникає необхідність полагодити монітор? Є кілька поширених «симптомів»:

 • Екран не включається при завантаженні системи;
 • Картинка на моніторі блимає;
 • Обладнання вимикається або спрацьовує із затримкою;
 • Побачити картинку на моніторі можна тільки при направленому світлі;
 • На екрані присутні горизонтальні або вертикальні смуги, розлучення;
 • При наявності підсвічування екрану на ньому відсутній зображення;
 • Екран не відповідає на натискання кнопок;
 • Підсвічування занадто слабка;
 • На зображенні присутні «шуми».

Експлуатація пристроїв при таких поломки або дуже утруднена, або повністю неможлива. Користуватися монітором, який самостійно вмикається і вимикається, а картинку на ньому доводиться розгадувати – сумнівне задоволення. Саме час показати «хворого» майстру.

У чому можуть бути причини пошкодження? Варіантів багато і розібратися в справжній стан справ може тільки фахівець. У деяких випадках несправність техніки викликана поломкою блоку живлення монітора, в інших – предметом для заміни можуть стати електронні компоненти монітора, які впливають на роботу лампи. Від чого залежить вартість робіт? Ремонт монітора обійдеться недорого, якщо причина – перегоріла лампа, а ось ціна відновлення роботи високовольтного інвертора або заміни матриці буде набагато вище.

Як правило, причинами поломки монітора є перевантаження мережі, потрапляння вологи, механічний вплив (удар, падіння). Точні дані про причини і усунення неполадок можна буде зрозуміти після діагностики пристрою.

Діагональ Вартість робітТермін виконання*
Діагностика монітора200 грн1-2 дні
Ремонт монітора 19"-22"540 грн1-2 дні
Ремонт монітора 22"-24"740 грн1-2 дні
Ремонт монітора 27"-32"1200 грн1-2 дні
Перепрошивка монітора500 грн1-2 дні

При поломці монітора ремонт – не проблема

Для лагодження монітора досить звернутися в сервісний центр OneService. Незалежно від розмірів діагоналі, моделі обладнання, його віку та інших особливостей майстри компанії знайдуть найправильніше і вигідне рішення для відновлення роботи екрану. Ми працюємо без накруток вартості, виконуємо кожне замовлення на високому рівні. Для того щоб дізнатися деталі зателефонуйте або напишіть нам. Якщо заявка термінова – привозите «пацієнта» відразу в центр обслуговування. У Києві ми приймаємо за двома адресами.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На на ремонт монітора гарантія від 3 до 36 місяців, на всі роботи і встановлені деталі.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонт монітора залежить від складності поломки і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, ремонт займає 2 – 4 години. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які бренди ноутбуків ми обслуговуємо?

Які бренди ноутбуків ми обслуговуємо?
Apple
Dell
Acer
HP
і інші

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі