Заміна чіпа відеокарти

Про вихід з ладу елементів відеокарти ноутбук просигналізує темним екраном або порушенням передачі картинки. Якщо монітор «засвітився», але на ньому видно смуги, білий фон без зображень, артефакти – пора звернутися до фахівців. Якщо ж екран так і залишився темним при завантаженні системи – заміна відеочіпа ноутбука потрібна була «ще вчора».

Ремонт обладнання може знадобитися при поломці (втрати працездатності) одного з чіпів відеокарти. Програма, яку використовують фахівці для діагностики обладнання, дозволяє обчислити місце локалізації несправності. Тому в деяких випадках можна обійтися без повної заміни плати.

Які причини для ремонту відеокарт найбільш часто зустрічаються? Серед найпоширеніших приводів звернутися в сервіс:

 • відвал чіпсета;
 • збій прошивки БІОС відеокарти;
 • виходу з ладу мікросхеми живлення;
 • втрата властивостей термопасти, чи конструктивні недоліки системи охолодження.

Відвал (відшарування) чіпа пам’яті або відеочипа – найбільш поширена причина для заміни елемента. Це може статися через частого прогрівання і охолоджені компонентів плати. В такому випадку майстер усуває причину виникнення перегріву (як правило, проводить чистку ноутбука), здійснює прогрів чіпсета, а також проводить ремонт методом відновлення контактних доріжок.

Якщо діагностовано порушення контактних доріжок всередині самого чіпа – провести ремонт практично неможливо. У цьому випадку оптимальним рішенням стане заміна чіпа відеокарти. Робота разом з покупкою елемента обійдуться не в найвищу ціну. Такий підхід до ремонту пристрою дасть гарантію його працездатності.

Заміна відеочипа на ноутбуці в Києві

Якщо ви помітили неполадки в роботі пристрою, ознаки виходу з ладу відеокарти – не відкладайте візит до сервісного центру. У Києві заміну відеочипа здійснює компанія OneService. Співробітники сервісу проводять ретельну діагностику устаткування і в стислі терміни ліквідують несправність в роботі чіпсета. Ремонт і заміна комплектуючих проводиться в двох діючих центрах обслуговування. Зателефонуйте або напишіть нам для отримання докладної інформації про вартість заміни чіпа відеокарти в вашому ноутбуці.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна чіра відеокарти?

Після діагностики ноутбука, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, заміна чіпа відеокарти займає 1 – 2 дні. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі