Заміна відеокарти в ноутбуці

Відеокарта – один з основних компонентів ноутбука, несправність якого істотно позначається на працездатності пристрою в цілому. Як зрозуміти, що девайс потребує заміни відеокарти?

Ознак несправності відеокарти чимало. Визначити, що пристрій не працює належним чином, дозволять такі симптоми:

 • відсутність зображення на екрані при включеному ноут, не блимає індикатор завантаження з жорсткого диска, операційна система не завантажується;
 • екран залишається темним при включеному ноутбуку і спрацював індикаторі завантаження, на зовнішньому моніторі картинка є, на основному – відсутня;
 • процес завантаження йде, екран залишається темним як внутрішній, так і зовнішній;
 • після включення пристрою і початку процесу завантаження на екрані з’являються зайві або незрозумілі символи;
 • дефекти зображення – вертикальні смуги, білий екран, неправильні кольори, артефакти зображень;
 • відеочіп перегрівається до дуже високої температури;
 • чути сигнал несправності відеокарти при завантаженні системи;
 • збої в 3D іграх, зависання, мимовільне вимикання при високих навантаженнях, ігри не запускаються.

Всі перераховані вище ознаки вказують на те, що ноутбук потребує заміни відеокарти або її ремонті.

Складових відеокарти не так багато – відеочіп, пам’ять, обв’язування. В більшості випадків проблема полягає в перегрів чіпа. У деяких ситуаціях досить замінити тільки цей елемент (але це – велика рідкість, адже програма діагностики не показує, де саме знаходиться несправність), в інших – потрібно заміна всієї плати. Більш детально про шляхи вирішення конкретної проблеми можна говорити тільки після того, як фахівець проведе діагностику обладнання.

Причини поломок можуть бути різними – вихід з ладу або недостатня робота апарату охолодження (кулера в тому числі), відсутність регулярних чисток пристрою, невідповідність потужності комплектуючих виконуваних завдань та ін. Надмірний прогрів відеокарти вплине на роботу мікросхеми, що і стане головною причиною поломки.

Відкрите, вбудовані в процесор, набагато рідше виходять з ладу. Найчастіше вигорають елементи, інтегровані в північний міст чіпсета материнки.

Скільки коштує заміна відеокарти: ціна в Києві

Скільки коштує установка відеокарти в ноутбук? Відповідь залежить від моделі пристрою і типу комплектуючих. Можемо сказати з практики, що ціна стартує від 2000 грн,  в цю ціну включена сама запчастина (відео чіп) та робота по заміні. Обов’язково після заміни відеокарти проводится заміна термопасти на нову, оскільки демонтується система охолодження.

Обслуговування корпоративних клієнтів

Компаніям ми пропонуємо особистого менеджера, оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ, акти технічного стану для зняття техніки з балансу підприємства.

Для того, щоб отримати гарантію виконаної роботи і бути впевненим в якості встановленої деталі, звертайтеся тільки в сертифіковані сервісні центри. Поміняти відеокарту на будь-якому ноутбуці в Києві можна в компанії OneService. Наші співробітники проведуть детальну діагностику обладнання та запропонують найбільш правильні шляхи вирішення проблеми. Зв’яжіться з нами для того, щоб дізнатися вартість заміни відеокарти або її компонентів на ноутбуці і терміни виконання роботи.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна відеокарти?

Після діагностики техніки, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, заміна відеокарти займає 1 день. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  1 Коментар
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Роман
  Роман
  2 роки тому

  Швидкий, якісний, міняють окремо чіпи, а не як більшість плати в зборі!