Ремонт ноутбуків MSI

Бренд MSI цінується власниками за якість і надійність. Але навіть з ним можуть трапитися поломки в слідстві механічних пошкоджень або від неправильної експлуатації. Поломка трапляється раптово і стає повною несподіванкою. Більшість людей починає шукати в інтернеті підказки, як її усунути самому, щоб швидше повернутися до роботи. Коли ноутбук виходить з ладу, перша задача власника – відразу звернутися в сервісний центр.

OneService – офіційний партнер світових брендів електроніки. Ремонт ноутбуків MSI здійснює швидко, якісно і з гарантією. Кожний корпоративний клієнт отримає швидку допомогу з усуненням несправності будь-якої складності: від чищення ноутбука до заміни екрану і ремонту материнської плати.

Часті несправності ноутбуків MSI

Будь-яка поломка трапляється раптово і важливо швидко зорієнтуватися і звернутися до професіоналів, щоб повернути ноутбук в справний стан.

 • Ремонт петлі ноутбука. Ламаються петлі ноутбука з різних причин: різкий хлопок кришкою, падіння, знос петель в слідстві інтенсивної експлуатації. Неофіційний ремонт буде ризикованим. Якщо встановлять неоригінальні петлі для, це може спровокувати нові пошкодження корпусу.
 • Ремонт блоку живлення ноутбука MSI. Блок живлення – одне з уразливих місць ноутбука, особливо, якщо ви часто перевозите його. Причини – пошкодження кабелю, перепади напруги в мережі або невдале падіння блоку живлення. Щоб правильно визначити несправність, важлива діагностика. Тут потрібне спеціальне обладнання, з його допомогою фахівець знайде слабке місце, замінить провід або відновить пошкоджені компоненти.
 • Ремонт корпусу ноутбука MSI. Корпус страждає при падіннях, недбалому поводженні, транспортуванні в невідповідному сумці або рюкзаку, розлитої рідини на клавіатуру. Поширені поломки: рамка дисплея, піддон корпусу, клавіатура, верхня кришка, петлі. При серйозних пошкодженнях можуть постраждати відразу кілька важливих складових. Ремонт корпусу найчастіше не обходиться без заміни оригінальної деталі. Їх ціна і швидкість поставки будуть впливати на тривалість і вартість ремонту.
 • Ремонт екрану ноутбука MSI. Екран ноутбука, як правило, страждає через тих самих ударів і падінь, про які ми говорили раніше. Також причиною може послужити і перетертий шлейф матриці. Найбільш очевидна поломка техніки – це розбитий екран. Якщо екран цілий, але зображення c дефектами, погіршилася кольору або з’явилися чорні смуги – можливо несправний шлейф або відеокарта.
 • Складний ремонт ноутбуків. Ремонт основної плати – процес складний, і не кожен майстер компетентний в даному ремонті, так як для визначення несправності необхідно спеціалізоване обладнання. Подібні ремонти краще довіряти досвідченим фахівцям. Оскільки материнська плата – це найдорожчі комплектуючі, їх заміна на нові як правило, не рентабельна.

Скільки коштує ремонт ноутбуків MSI?

Першим кроком в ремонті стане діагностика пристрою. Для цього потрібно акуратно розібрати ноутбук і перевірити всі комплектуючі. На діагностику інженеру необхідно від двох годин до декількох днів часу, якщо проблема на основній платі. Вартість і швидкість виконання безпосередньо залежатиме від складності поломки і необхідності заміни деталей. В такому випадку будуть використані тільки оригінальні комплектуючі, які ми замовимо у постачальника. Щоб дізнатися точну суму – зв’яжіться з нами, або приносьте пристрій на діагностику. Співробітники готові виконати ремонт будь-якої складності і повернути ваш MSI в робочий стан.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: