Чому перегрівається ноутбук Acer Nitro

Відносно недавно на нашому ринку з’явилася новинка від відомого виробника компанії Acer – ноутбуки серії Nitro для геймерів. Серія Nitro забезпечує хороший баланс потужних функцій, який доповнюється стильним дизайном.

Acer пропонує безліч конфігурацій з популярними графічними прискорювачами і процесорами, надаючи споживачам широкий вибір для задоволення різних бюджетів і потреб.

Геймери можуть вибирати з конфігурацій з графічною картою NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti в поєднанні з процесорами Intel® Core ™ i7 або i5 7-го покоління або моделей з графікою AMD Radeon ™ RX550 з AMD A-Series FX 7-го покоління, A12 або A10 APU. Всі ці моделі оснащені Windows 10 і підтримують до 32 ГБ пам’яті DDR4 2400 МГц.

Деякі моделі оснащені надшвидкими твердотільними накопичувачами PCIe (до 512 ГБ) в парі з додатковим жорстким диском для зберігання (до 2 ТБ). Порт Gigabit Ethernet забезпечує швидке і надійне дротове з’єднання, а бездротова технологія 802.11ac 2×2 MIMO забезпечує неймовірно швидке бездротове з’єднання.

Повний набір портів включає один порт USB 3.1 Type-C (Gen 1), один порт USB 3.0 з функцією зарядки при відключенні харчування, два порти USB 2.0 і порт HDMI 2.01, який може підтримувати частоту оновлення до 90 Гц.

Чому гріється ноутбук Acer Nitro

Звичайно, жодна ігрова система не буде повноцінною без рішення для охолодження, яке управляє нагрівом і підтримує оптимальну роботу системи. Nitro оснащений двома вентиляторами з технологією Acer Coolboost ™, яка забезпечує підвищену швидкість обертання вентиляторів і можливість охолодження, а також дозволяє користувачам вручну управляти процесом охолодження, коли інтенсивне використання вимагає додаткового прискорення.

Проте, багато користувачів відзначають, що іноді ноутбук Acer Nitro серйозно перегрівається: це тестується як тактильно, так і за допомогою різних програм відстеження робочих параметрів. Чи варто турбуватися з цього приводу і відразу ж звертатися до сервісних центрів?

Причини і ознаки перегріву ноутбука Acer Nitro можуть бути різними. Відразу заспокоїмо особливо вразливих геймерів: якщо під час деяких «жорстких» ігор (без троттлінга) процесор нагрівається навіть до 95-98 ° C, це не критично, і терміновий ремонт не потрібно (особливо для лінійок типу Predator, Nitro, а також для ультратонких ноутбуків).

Що робити, якщо сильно гріється ноутбук Acer Nitro

Перш за все, перевірте, чи оновлений BIOS до останньої версії. Перевірці необхідно піддавати любі високопродуктивні ноутбуки та Acer Nitro – в тому числі.

Увімкніть Acer Coolboost – це додаток було спеціально розроблено для поліпшення охолодження системи за рахунок збільшення швидкості обертання вентилятора при інтенсивному використанні. Як включити Acer Coolboost? За замовчуванням це додаток завжди відключено.

Щоб включити Coolboost за допомогою Acer Quick, виконайте наступні дії. Доступ до програми досить простий: натискаємо одночасно клавіші Windows + Q, щоб отримати доступ до «чудо-кнопці» пошуку.

Введіть «Швидкий доступ» і натисніть Enter. Виберіть «Швидкий доступ Acer» з отриманих результатів. Перемикач Coolboost вправо, щоб включити Coolboost. Запропонуйте встановити схему електроживлення як «збалансований» режим, щоб центральний процесор не перегрівався до критичних температур.

Як не допустити перегрів ноутбука в майбутньому

Дотримуйтесь рекомендації виробника, не піддавайте техніку підвищених навантажень протягом тривалого часу. Завжди встановлюйте ноутбук під час роботи або ігор на тверді поверхні для забезпечення доступу повітря в систему охолодження.

Очистіть систему охолодження і зберіть всі елементи заново. Перевірте термопасту і, якщо вона відсутня або шар пошкоджений, замініть його на новий. І пам’ятайте: ігрові ноутбуки необхідно регулярно чистити і змінювати термопасту. Це найкраще робити тільки в офіційному сервісному центрі.

У разі виникнення проблем в роботі або порушення функціональності варто звернутися для діагностики в спеціалізований сервісний центр OneService, фахівці якого проведуть всі необхідні процедури для обслуговування або ремонту вашого ноутбука.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація