One Service – Офіційний сервісний центр

OneService пропонує професійний ремонт ноутбуків відповідно до міжнародних стандартів IPC. Наша компанія – єдина в Україні, яка має комплекси пайки ERSA і MARTIN. На всі роботи з ремонту материнських плат ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців, чим підтверджуємо якість виконаних робіт.

Нижче наведені приклади робіт, які ми найчастіше виконуємо шляхом BGA пайки на ремонтних комплексах MARTIN.

Компанія OneService вже багато років спеціалізується на комплексному ремонті всіх моделей ноутбуків та нетбуків. Завдяки багаторічному досвіду і тому факту, що наші спеціалісти отримали міжнародні сертифікати від виробників Apple, Acer, DELL, HP, Fujitsu,, ми виконуємо роботи будь-якої складності.

Для комплексного ремонту ми використовуємо професійні станції ERSA і MARTIN GmbH, пристрої для пайки SMD, BGA, μBGA, CSP; редболлінгові станки німецької компанії MARTIN GmbH; мікроскопи фірми ERSA; осцилографи Fluke, Tektronix та інше діагностичне обладнання світового рівня. Використання такого обладнання дає можливість отримати максимальну ефективність  виконаних ремонтних робіт.

Також ми маємо укладені прямі договори з постачальниками материнських плат для ноутбуків, тому заміна такої плати ноутбука нашому сервісі обійдеться за дуже прийнятну ціну. Єдина умова – це час очікування самої плати, який може зайняти від 2 до 4 тижнів, але в результаті ви отримаєте нову материнську плату за ціною ремонту.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація
    Вас також може зацікавити:
    Відгуки: