Ремонт техніки по всій Україні

Ремонт техніки в Україні

У сучасному світі рідко зустрінеш людину, яка ніколи в житті не користувався комп’ютером або ноутбуком. Працівники офісів, студенти, викладачі, менеджери та інші фахівці щодня використовують такого роду пристрої для роботи. Щоб комп’ютерна техніка довго зберігала свою працездатність, до неї потрібно дбайливо ставитися і систематично виконувати догляд за нею.

Самостійно обслуговувати комп’ютер під силу не кожному. Тому для більшості людей найкращим рішенням стане замовити ремонт техніки по всій Україні на сайті компанії OneService. Так, діагностику, підключення, налаштування та інші роботи виконає професіонал, який має знання і навички у такій діяльності.

 • при відправці техніки обов’язково вкладайте супровідні документи ;
 • уважно і правильно заповнюйте всі поля бланка на відправлення;

Одержувач – «Вашуленко О.Н (сервісний центр)»
Доставка – м. Київ, склад НП №338, тел 067-240-20-25

 • в квитанції НП обов’язково вкажіть МОБІЛЬНИЙ НОМЕР, на який буде Вам буде надіслано НОМЕР ЗАЯВКИ після отримання техніки.
 • повідомте номер декларації відправленого товару нам в Viber, Telegram або по телефону (067) 240-20-25.
 • відправка техніки за рахунок клієнта.

Наші переваги

Ремонт техніки по всій Україні займає різні проміжки часу. Фахівці нашої компанії докладають максимум зусиль, щоб виконати роботу в найкоротші терміни.

Вартість і час виконання ремонту побутової техніки по всій Україні залежить від складності поломки. Найчастіше несправності з’являються як наслідок неправильної експлуатації, установки не сертифікованих програм, а іноді і через заводський брак. Наші співробітники займаються ремонтом техніки в Україні в сучасному сервісному центрі, де працюють на сучасному обладнанні. Наш клієнт отримує можливість співпрацювати з одним менеджером, звертатися до нього за допомогою в разі потреби.

Ремонт техніки по всій Україні – це популярна послуга, яка має масу особливостей. Самостійно продіагностувати, налаштувати або полагодити комп’ютер вдасться не кожному. Тільки фахівець в області комп’ютерних технологій з досвідом роботи в даній сфері може налаштувати або відновити працездатність пристрою. Обслуговування виконується з використанням спеціальних засобів.

Ремонт будь-якої техніки з доставкою по Києву і всій Україні виконують з урахуванням особливостей пристрою. До уваги беруть модель техніки, комплектацію, тип корпусу і т.д. Іноді деталі лагодять, а іноді замінюють на нові.

Щоб замовити ремонт техніки по всій Україні онлайн, необхідно “ПОДАТИ ЗАЯВКУ” на сайті компанії. Наші співробітники оперативно виконають ряд дій, спрямованих на усунення виявлених неполадок.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр Dell і Acer. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує діагностика?

Для регіонів України, вартість діагностики безкоштовно. Оскільки клієнт оплачує вартість доставки.

Як правильно упакувати техніку?

Завжди використовуйте для відправки техніки пакувальні матеріали компанії “Нова Пошта” або оригінальну упаковку вироби.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі