Ремонт комп’ютерів Acer

Якщо ви є власником комп’ютера Acer – не забувайте про своєчасну діагностику роботи устаткування і проведення профілактики (як правило – чищення системи охолодження, через забруднення якої відбувається перегрів комплектуючих пристрої). Але уникнути поломок вдається не завжди, тим більше, що приводом для виникнення несправності може стати випадковість.

Потреба в ремонті комп’ютерів Acer виникає внаслідок:

 • механічного впливу на одну з частин пристрою;
 • виходу з ладу монітора або клавіатури;
 • попадання всередину вологи (пролитої рідини);
 • перегріву або переохолодження (поломка кулера);
 • зносу комплектуючих.

Нерідко в сервісний центр звертаються для модернізації і апгрейда техніки. Не варто здійснювати заміну пристроїв самостійно – цю роботу набагато краще виконають кваліфіковані фахівці з відповідними знаннями і практичним досвідом.

Обслуговування корпоративних клієнтів (B2B)

Ремонт комп’ютерів в Києві здійснює компанія OneService, яка приймає в роботу, в тому числі, техніку Acer. Ми виконуємо ремонти будь-якої складності, гарантуємо якість (за умови дотримання правил експлуатації пристрою). Для виявлення пошкоджень та способів їх усунення наші співробітники проведуть повну діагностику обладнання та підберуть оптимальні шляхи вирішення проблеми. Всі роботи по відновленню працездатності комп’ютерів виконуються строго в обумовлений термін.

Здати комп’ютер в ремонт ви можете в Києві (адреси філій OneService вказані на сайті). Для уточнення деталей обслуговування зателефонуйте або напишіть нам.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр Acer. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт комп’ютера гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи та встановлені запчастини.

Яка вартість ремону комп'ютера Acer?

Після діагностики комп’ютера, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, ремонт комп’ютера Acer займає 1 день. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі