Офіційний сервіс Acer

Сервісний центр Acer в Києві

Офіційний сервісний центр Acer в Києві надає послуги для корпоративних клієнтів (B2B) з ремонту портативної техніки від компанії Асеr. Досвідчені майстри готові оперативно і якісно виконати ремонт будь-якого рівня складності.

Сертифікований сервісний центр Acer в Києві (Україна) дає можливість власникам планшетів, ноутбуків і телефонів від Acer продіагностувати і повернути працездатність улюбленого гаджета. Роботи по ремонту здійснюються з урахуванням технічних особливостей пристроїв. Фахівці сервісу використовують для ремонту і діагностики інноваційне, ефективне обладнання. Завдяки цьому вони можуть швидко, а головне якісно повернути працездатність будь-якого типу пристрою.

Сервіс Acer надає наступні послуги для юридичних осіб (B2B клієнтів)

  • діагностика;
  • заміна тачскрін дисплея;
  • відновлення пристрою після попадання в корпус води;
  • ремонт акумуляторної батареї;
  • заміна шлейфів;
  • ремонт материнської плати;
  • заміна системи охолодження;
  • заміна клавіатури;
  • перевстановлення ПЗ.

Офіційний сервісний центр Acer в Києві виробляє ремонтні роботи пристроїв не залежно від ступеня складності. Наші фахівці готові надати консультацію, провести діагностику і оперативно виконати ремонт будь-якого пристрою від компанії Aceр. Ми даємо гарантію на свою роботу.

Наші переваги для юридичних осіб (B2B)

Офіційний сервісний центр Acer в Києві дає можливість скористатися послугою післягарантійного обслуговування для корпоративних клієнтів (B2B). Співробітники сервісу виконають заміну непрацюючих деталей, очистять пристрій та продіагностують його функціональність. У своїй роботі офіційний сервісний центр Acer в Києві використовує виключно оригінальні комплектуючі від компанії Асер.

Наші майстри готові виконати ремонт будь-якого виду складності. При цьому ми гарантуємо, що робота буде зроблена якісно і дуже швидко. Для отримання більш докладної інформації про роботу сервісу можна зайти на наш сайт. Співробітники на сайті офіційного сервісного центру Acer в Києві готові відповісти на всі ваші запитання, які стосуються ремонту і післягарантійного обслуговування пристроїв від компанії Асер.

Приймаємо техніку з регіонів України

Ремонт техніки по всій Україні – це популярна послуга, яка має масу особливостей. Самостійно продіагностувати, налаштувати або полагодити комп’ютер вдасться не кожному. Тільки фахівець в області комп’ютерних технологій з досвідом роботи в даній сфері може налаштувати або відновити працездатність пристрою. Щоб замовити ремонт техніки по всій Україні онлайн, необхідно “ПОДАТИ ЗАЯВКУ” на сайті компанії. Наші співробітники зв’яжуться з вами в робочий час.