Апгрейд ноутбуків Acer

Щоб прискорити процес апгрейду (модернізації) ноутбука і уникнути всіх можливих помилок з вибором комплектуючих, краще скористатися послугами сервісного центру.

Обслуговуємо юридичних осіб (B2B клієнтів)

Кваліфіковане втручання в роботу пристрою забезпечить не лише якісний і швидкий результат, але і збереже ваш час. Ми Авторизований Сервісний Центр Acer в Києві. У нас працюють сертифіковані фахівці. Використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини. Виконуємо гарантійне обслуговування всієї техніки Acer.

Встановлення SSD-накопичувача в ноутбук Acer

SSD-накопичувач – найкращий спосіб прискорити роботу ноутбуку. Він має цілий ряд позитивних якостей, які це доводять:

 • безшумна робота (відстуність рухливих елементів забезпечує беззвучну роботу пристрою);
 • економне енергоспоживання (спеціальний ЖД-мотор економить в 10 разів більше енергії, ніж інші пристрої);
 • стійкість до пошкоджень (якщо, наприклад, HDD при переміщенні або падінні легко подряпується, то SSD захищений від таких ушкоджень. Навіть при падінні вірогідність несправності накопичувача дуже низька);
 • стабільність (робота пристрою дуже швидка і чітка);
 • висока швидкість (пристрій прискорює запис приблизно в 10 разів)

Виділяють декілька типів SSD:

 1. 2,5″ SSD – вважається досить повільним в порівнянні з подібними накопичувачами, але все ж таки эфективнішим, ніж стандартний жорсткий диск.
 2. mSATA SSD – подібний до 2,5” SSD як за швидкістю, так і за зовнішнім виглядом, але з 2014-го року практично не надходить в продаж.
 3. M.2 SATA SSD – більш вдосконалений вид підключення, але швидкість така ж, як на пристроях, зазначених вище.
 4. M.2 NVMe SSD – самий високошвидкісний серед всіх накопичувачів. Якість роботи може змінюватися в залежності від багатьох факторів.

Встановлення SSD на ноутбук не забере багато часу та сил. Але все ж, якщо у вас недостатньо знань та навичок, краще звернутися до спеціаліста. Неграмотне втручання в роботу ноутбука може пошкодити важливі деталі і порушити роботу пристрою.

Збільшення оперативної пам’яті ноутбуку Acer

Якщо ви використовуєте апгрейд для ноутбука з метою збільшення об’єму оперативної пам’яті, то спочатку варто перевірити рівень завантаженості системи. Для цього можна скористатися стандартним диспетчером задач. Якщо  пам’ять зайнята більше, ніж на 70 %, то апгрейд потрібен обов’язково. В протилежному випадку робота пристрою буде порушена, а швидкість може значно знизитися..

Подібна процедура може спричинити певні ускладнення. Давайте розглянемо найпоширеніші проблеми апгрейду і способи їх вирішення:

 1. Підбір носія оперативної пам’яті. Оскільки слоти бувають різні, як і ноутбуки, то не варто купувати перший-ліпший. Розберіть пристрій і подивіться, яка планка пам’яті. Також можна не розбирати, а просто подивитись в інструкції або проконсультуватися зі спеціалістами. Якщо встановити неправильну пам’ять, ноутбук не буде працювати.
 2. Нетипове розміщення слотів оперативної пам’яті. При збільшенні оперативної пам’яті такий нюанс виникає часто. Щоб усунути його, скоріш за все знадобиться повністю розібрати ноутбук. Оскільки робити це потрібно дуже акуратно і чітко, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Лише кваліфікований спеціаліст зможе зібрати і розібрати пристрій без пошкоджень.
 3. Відсутність слотів під оперативну пам’ять. В такому випадку знадобляться не лише кваліфіковані спеціалісти, але і великі фінансові витрати. До того ж навіть самому топовому професіоналу знадобиться певний час, щоб напаяти ОЗУ на материнську плату.

Вартість апгрейду ноутбука Acer

МодернізаціяВартість послуги включає запчастиниТермін виконання
Встановлення SSD 120 GB 1500 грн1 година
Встановлення SSD 240 GB1900 грн1 година
Встановлення SSD 480 GB2800 грн1 година
Встановлення SSD 960 GB та більшеуточнюйте1 година
Встановлення пам'яті 4GB (DDR3 / DDR4) 1100 / 1200 грн1 година
Встановлення пам'яті 8GB (DDR3 / DDR4)1600 / 1800грн1 година
Встановлення пам'яті 16GB (DDR4)2800 грн1 година
Гарантія на встановлені деталі складає 1 рік.
Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми Авторизований Сервісний Центр Acer. У нас працюють сертифіковані фахівці. Використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини. Виконуємо гарантійне обслуговування всієї техніки Acer.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи та встановлені запчастини.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість апгрейду як правило займає 1 день, більшість основних комплектуючих  у нас знаходяться на складі.

Чи можливо виконати апгрейд, якщо ноутбук на гарантії?

Так, але для цього Вам потрібно звернутися до нас або в інший авторизований сервіс Acer.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація