Ремонт проекторів Acer

Якщо у вас виникла якась проблема з проекторами Acer, ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу фахівців нашого сервісного центру. Маючи за плечима багаторічний досвід роботи з обладнанням відомого бренду, ми готові усунути будь-які неполадки в роботі вашого проектора Асер, заощаджуючи ваш час і гроші.

У нашій майстерні ми можемо виправити будь-які проблеми, пов’язані з втратою функціональності і працездатності вашого проекційного пристрою. Наш центр допоможе, якщо картинка втратила фокус і не налаштовується, якщо з’явилися пікселі або плями на зображенні.

Ваш проектор просто може не включитися в один прекрасний день або почати дуже шумно працювати – ми готові усунути будь-які можливі несправності в роботі в найкоротші терміни, використовуючи відповідні інструменти, оригінальні комплектуючі та свій величезний досвід.

Несправності проекторів Acer

Які найбільш часто зустрічаються несправності проекторів відомого виробника ми виправляємо? Серед поширених проблем і поломок можна відзначити:

 • Проблеми з лампою.

Коли ви включаєте проектор, лампа повинна спалахнути, вентилятор повинен включитися і почати обертатися, а зображення на екрані – з’явитися, Якщо ваш проектор вмикається, але лампа не загоряється, можливо, вам знадобиться нова запчастину.

Ця комплектує відноситься до витратних матеріалів і має обмежений ресурс. Стрибки напруги, довготривала робота без перерв можуть стати причиною передчасного виходу лампи з ладу або перегоряння, що потребують заміни розхідники.

 • Проблеми з лінзою.

Фокусна лінза – важливий елемент будь-якого процесора, який забезпечує чіткість і контрастність картинки на екрані. Лінза – досить крихкий елемент пристрою, який можна випадково пошкодити, тому завжди використовуйте захисні кришки, коли проектор не використовується.

Подряпини, тріщини, відколи, помутніння на склі лінзи є причиною появи проблем з проектованого зображення. Якщо ви спостерігаєте схожі несправності з вашим обладнанням, слід відразу звернутися до спеціалізованого сервісного центру, який ідентифікує причину порушення працездатності і функціональності і вживе заходів по ремонту.

 • Проблеми з інвертором.

Інвертор для лампи часто називають инверторной платою або інверторним баластом. Це необхідна ланка для подачі живлення необхідних параметрів по струму і напрузі. Якщо при включенні проектора лампа не загоряється, причина може полягати у виході з ладу інвертора. Більш точно ідентифікувати джерело проблеми можуть фахівці сервісного центру.

Перелік основних робіт проекторів Acer

Коли вам варто звернутися до послуг кваліфікованих фахівців? У будь-якому випадку, коли порушена функціональність і працездатність вашого проектора. Проблеми з обладнанням можуть бути самого різного типу, серед них:

 • Проектор включається, але зображення немає.
 • Пристрій взагалі не включається.
 • На проектованому зображенні багато плям.
 • Зображення має вертикальні або горизонтальні лінії.
 • На зображенні з’являється темна пляма.
 • Проблеми з лампою.
 • Зображення мерехтить різними кольорами
 • Проектор включається і вимикається через деякий час.
 • При роботі обладнання видає гучне дзижчання або сторонні звуки.

Обслуговування корпоративних клієнтів (B2B)

Як відбувається ремонт проекторів Acer? Будь-які необхідні ремонтні роботи виконуються досвідченими майстрами з використанням оригінальних запчастин і комплектуючих. Маючи багатий досвід у даній сфері, ми швидко діагностуємо найпоширеніші неполадки в роботі проекційного обладнання, після чого виконуємо необхідний ремонт в найкоротші терміни.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація