Ремонт моніторів Acer

Монітори Acer — доступне і сучасне рішення для комп’ютерної техніки. Мінімальний час реакції і висока частота оновлення в поєднанні з  футуристичним дизайном доступні саме в цьому бренді. Ми не займаємося рекламою комп’ютерної техніки. Ми спеціалісти з ремонту і обслуговування моніторів Acer та інших пристроїв. Ми обслуговуємо корпоративних (B2B) клієнтів вже понад 10 років.   

Ремонт моніторів Acer в офіційному сервісі

Майстри компанії OneService – перфекціоністи по відношенню до комп’ютерної техніки. Ремонт моніторів Acer та інших комплектуючих цього бренду — наша безпосередня спеціалізація протягом понад 12 років. Тому пропонуємо ремонт і обслуговування моніторів із поломками будь-якої складності.

Необхідне відновлення монітору Acer після потрапляння рідини всередину?

Помітили під екраном на матриці пиляву або пляму, яка заважає?

НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ! Досвід, який ми накопичили в ремонті моніторів протягом довгих років, дає змогу виконувати якісну діагностику пристрою швидко і точно!

Ціна ремонту та обслуговування моніторів починається від 150 грн. Тому не варто чекати, якщо ви помітили перші ознаки нестабільної роботи монітора асер.

Ремонт моніторів Асер може знадобитися в наступних випадках:

  • Нечітке зображення: поява смуг, плям, пилу на екрані.
  • Причиною спотворення матриці може бути неправильна експлуатація пристрою та використання води або спирту для очищення поверхні монітору асер.
  • Перегрів монітору — через засмічення вентиляційних отворів для охолодження. Необхідне чищення і продувка.
  • Вихід із ладу важливого компоненту, бо він просто зносився.
  • Вихід із ладу блоку живлення через різкі перепади напруги.

Сервісні центри Oneservice, які знаходяться в Києві, швидко зроблять заміну або ремонт будь-якої деталі, яка відповідає за стабільну працездатність пристрою. Після виконання послуг наш сервісний центр надає гарантію на роботу майстра та запчастину, яку замінили.

Oneservice виконує як гарантійний ремонт моніторів асер, так і післягарантійний. Якщо ви звертаєтесь  до нас, то отримуєте: кваліфіковану консультацію, діагностику сучасним обладнанням і 100% гарантію стабільної роботи ваших електронних пристроїв.

Вартість поширених послуг, які пов’язані з ремонтом моніторів Acer:

Діагональ Вартість робітТермін виконання*
Діагностика монітора200 грн1-2 дні
Ремонт монітора 19"-22"540 грн1-2 дні
Ремонт монітора 22"-24"740 грн1-2 дні
Ремонт монітора 27"-32"1200 грн1-2 дні
Перепрошивка монітора500 грн1-2 дні

Наші ціни на ремонт моніторів, можливо, найбільш лояльні в місті Києві. Але головна наша мета — це виконувати якісний ремонт пристроїв згідно останніх передових технологій.

Переходьте на вкладку контакти або залишайте заявку на сайті — наш оператор надасть професійну консультацію за першої ж нагоди!

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація