Ремонт Mac Pro

В сучасному світі комп’ютери  стали нашими незамінними помічниками та  засобом проводити дозвілля або виконувати складні задачі. Але іноді трапляється поломка поломка і апарат припиняє працювати. Сьогодні мова піде про комп’ютери Apple Mac Pro, їх слабкі сторони та ремонт.

Робоча станція Mac Pro — це потужний системний блок, але і и у нього є свої слабкі місця. Жорсткий диск, як і в інших комп’ютерів, з часом старіє и його робота значно сповільнюється. В такому випадку необхідно його замінити. Ми рекомендуємо замінити його його на SSD-накопичувач.

Mac Pro ремонт і професійне обслуговування в Києві

Ремонт техніки Apple часто запитують після контакту комп’ютера з рідиною. Зазвичай, блоки стоять на підлозі або на столі, тому не складно розлити на них чай, каву або воду під час роботи. У випадку потрапляння рідини в мак про необхідно закрити всі програми, вимкнути пристрій з мережі і негайно звернутися в сервісний центр за допомогою майстра. Якщо почати ремонт вчасно, то є всі шанси, що вашому мак про повернуть повну працездатність. Якщо звернення в сервіс відкласти навіть на декілька годин, то почнеться процес окислення і виникнення корозії. Комплектуючі mac pro отримають незворотні пошкодження і ремонт не в змозі гарантувати повне відновлення.

Якщо ваш mac pro не вмикається, не поспішайте панікувати і підраховувати збитки на ремонт. Причинами можуть бути:

 1. Несправність монітора. Для цього вимкніть пристрій і увімкніть знову. Якщо  світиться індикатор режиму сну, чутно сигнал запуску і шум системи охолодження, значить проблема в роботі монітору, а не станції. Чи потрібен ремонт чи повна заміна — вам скажуть в сервісі.
 2. Проблеми з живленням. Можливо, вийшов з ладу адаптер живлення або шнур. Для виявлення цієї проблеми необхідно звернутися в сервіс для діагностики і ремонту. Не виключено, що проблема може бути в самій розетці. Щоб перевірити це, просто підключіть ваш mac pro до іншого джерела живлення.

Терміновий ремонт Mac Pro

Клієнти недооцінюють важливість профілактики мак про. Це може призвести до поломок пристрою. В процесі роботи системи охолодження, всередину затягується холодне повітря. Разом з ним в блок потрапляють пил і різноманітні дрібні частинки. Воги осідають на решітках радіатора, кулері і решті запчастин пристрою. Це порушує процес термовідведення, деталі комп’ютера починають перегріватися і в результаті робота станції уповільнюється. Для mac pro це питання стоїть надто гостро, оскільки пристрій компактний, деталі в ньому розміщені тісніше, а значить забиваються швидше и перегріваются сильніше. Пам’ятайте про важливість профілактики і доверяйте її професіоналам.

One service вже 13 років на сервісному ринку. Весь цей час ми дбаємо про електроніку наших клієнтів. Робимо діагностику, ремонт, профілактику, очищаємо від пилу і забруднення. Наші переваги — це професіоналізм майстрів, надання гарантій на ремонт, швидкість обслуговування і лояльна вартість послуг.

ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен ремонт комп’ютера Mac Pro гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує ремонт Apple Mac Pro?

Після діагностики пристрою, технічний спеціаліст скажет Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, а наявності деталей, ремонт комп’ютера займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Поширені запитання
Почему именно наш сервис?

Мы официальный сервисный центр с многолетним опытом. В штате работают сертифицированные специалисты. Предоставляем обслуживание высокого уровня, используем в работе только оригинальные запчасти.

Какую гарантию мы предоставляем?

На каждый ремонт компьютера Mac Pro гарантия от 3 до 36 месяцев на все работы и установленные запчасти.

Сколько стоит ремонт Apple Mac Pro?

После диагностики устройства, технический специалист скажет Вам стоимость ремонта или замены деталей. После Вашего согласия инженеры приступят к работе.

Как быстро выполняется ремонт?

Длительность ремонта зависит от серьезности поломки и сроков поставки запчастей. Как правило, при наличии деталей, ремонт монитора занимает 1 день. После диагностики специалист сообщит Вам точные сроки.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі