Техніка Apple

Сервісний центр Apple

Продукція від компанії Apple відрізняється високою якістю і надійністю. Але, незважаючи на це, навіть вона може вийти з ладу. Гаджети можуть впасти, на них можуть сісти, системне забезпечення може видавати помилки і т.д. У такому випадку необхідна допомога кваліфікованих фахівців з сервісного центру Apple в Києві.

Співробітники нашої компанії готові швидко повернути працездатність вашого улюбленого «яблучному» гаджету. Майстри нашого сервісного центру Apple впораються з ремонтом будь-якої складності. Гарантуємо оперативність, прийнятні ціни і якість виконаної роботи.

Яку техніку Apple ми ремонтуємо?

Сервісний центр Apple пропонує виконати якісно діагностику, обслуговування та ремонт будь-якої продукції для B2B клієнтів. Майстри зроблять огляд, продіагностіруют, виявлять і усунуть несправність шляхом заміни або ремонту зламаної деталі. Ми працюємо виключно з оригінальними деталями Apple, тому даємо гарантію на свою роботу.

Сервісний центр Apple в Києві надає обслуговування корпоративним клієнтам:

  • Phone. Смартфони преміум класу, які відрізняються високою якістю і немаленькою ціною. Коли такий гаджет виходить з ладу, власник бажає якомога швидше відновити його працездатність. У більшості випадків все поломки айфонів пов’язані з тріщинами на екрані, які утворюються внаслідок механічного пошкодження.
  • iPad. Стильні, багатофункціональні планшети від Епл, також як і інша техніка, можуть вийти з ладу. Найчастіше поломки айпадів пов’язані з тим, що перестає функціонувати тачскрін. Професіонали сервісного центру Apple швидко «пожвавлять» ваш планшет.
  • MacBook, IMac, MacMini. Поломки портативних комп’ютерів зазвичай пов’язані з попаданням в них вологи і пилу, з падіннями або установкою несертифікованих програм. Виробники рекомендують регулярно проводити чистку ноутбуків, щоб уникнути непотрібних поломок. Час ремонту в сервісному центрі Apple залежить від складності несправності і моделі пристрою.

Переваги роботи з сервіс центром

У нашому сервісному центрі техніки Apple цінують кожного клієнта. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб в короткі терміни полагодити ваш гаджет. Після оформлення заявки проводиться діагностика роботи пристрою, з клієнтом погоджують термін роботи і вартість ремонту.

Звернувшись в сервісний центр компанії Apple, ви оціните наступні переваги роботи з нами:

  • досвід майстрів;
  • оперативне виконання роботи;
  • індивідуальний підхід до клієнта;
  • прийнятна вартість послуг;
  • гарантія якості роботи.

У сервісному центрі Apple вам нададуть грамотну консультацію і виконають ремонт пристрою на вищому рівні.