MacBook Air

Послуги з ремонту Macbook Air для корпоративних клієнтів

MacBook Air – це досконалий пристрій, продумане до дрібниць, яке, тим не менш, рано чи пізно зажадає обслуговування, діагностики або ремонту. Якщо вам потрібен Макбук Эйр  для роботи, навчання або побутових домашніх потреб, але ви зіткнулися з проблемою у вигляді тріснутого екрану або акумулятора, який не заряджає, ми завжди готові прийти на допомогу. Ви не повинні залежати від зламаного гаджета, тому наш сервісний центр допоможе відновити функціональність і працездатність вашого MacBook Air в найкоротші терміни.

Етапи виконання ремонтних робіт MacBook Air

Процес ремонту ноутбука починається з діагностики. Діагностика макбука спрощує процес подальшого ремонту і прискорює час відновлення. Кваліфікований фахівець огляне ваш пристрій, визначить причину несправності і проблем в роботі, після чого запропонує варіанти ремонту. Якщо вас все влаштовує, то фахівці можуть приступити до ремонту максимально оперативно. Ви завжди можете відмовитися від ремонту, однак, варто розуміти, що певні види несправностей можуть привести не тільки до втрати функціональності, але і до повної непрацездатності пристрою.

Як правило, діагностика і ремонт Macbook Air зазвичай займають не більше доби, причому деякі поломки і несправності можна усунути протягом години при наявності необхідних запчастин і комплектуючих на складі.

Особливості ремонту MacBook Air

Найбільш часта проблема, з якою ми стикаємося при ремонті MacBook Air, це пошкодження екрану. Зазвичай причиною є випадкові падіння гаджета або дитячі «пустощі», однак не варто впадати у відчай. Для нас замінити пошкоджений екран вашого ноутбука – простіше простого.

Ми також можемо допомогти вам з такими проблемами, як:

  • несправності  дисків;
  • недолік оперативної пам’яті;
  • некоректна робота системи;
  • перегрів ноутбука;
  • відновлення після потрапляння рідини;
  • слабкий заряд акумулятором і так далі.

Залишилися питання? Потрібна консультація? Телефонуйте або залишайте онлайн заявки на сайті, після чого з вами зв’яжуться фахівці і проконсультують по ремонту.