Ремонт MacBook

Ремонт моніторів Apple одна з проблем, з якою найчастіше звертаються в сервісний центр власники Макбук – вихід з ладу дисплея. Основна причина поломок – механічна дія, удар, падіння пристрою. Внаслідок цього на екрані з’являються тріщини, подряпини, відколи, пропадає зображення, з’являються дефекти на зображенні, смуги, «сніг» і інші неприємні симптоми. Ремонт макбуков в такій ситуації має на увазі заміну матриці або екрана. Причому, в деяких моделях потрібно установка збірного комплекту дисплейного модуля. Виявити причину неполадки і підібрати найвірніший шлях її вирішення – завдання для професіоналів з високим рівнем кваліфікації. Не варто братися за ремонт самостійно – причин для звернення до сервісного центру може стати більше.

Пошкодження дисплея – не єдиний привід, коли може знадобитися ремонт MacBook, який в Києві здійснює компанія OneService. Діагностика стану Макбук може виявити і інші несправності, які спричинять:

 • заміну основних елементів комп’ютера – материнської плати, процесора, відеокарти;
 • заміну другорядних комплектуючих;
 • діагностику системи охолодження;
 • переустановку операційної системи, драйверів, програм;
 • ремонт шлейфів, мостів, корпусу, кріплень техніки;
 • заміну або ремонт клавіатури та ін.

Чому ламається комп’ютер? Причин виходу з ладу обладнання багато – потрапляння вологи під корпус (як наслідок пролитої рідини), переохолодження чи перегрівання пристрою через поломки кулера, знос деталей, скачки напруги, вплив магнітного випромінювання. Причин багато, але наслідки їх впливу на ноутбук однакові – поломка і ремонт різного ступеня складності.

Сервіс MacBook в Києві

Спеціалісти сервісного центру OneService візьмуть ваш Макбук в ремонт після проведення діагностики. Ми працюємо на вигідних для вас умовах:

 • в роботу приймаємо пристрої різних модифікацій;
 • гарантуємо якість відновлення працездатності техніки;
 • всі роботи виконуємо строго в обумовлений термін (при виникненні затримок ми зв’яжемося з вами для узгодження термінів);
 • деталі, яких немає в наявності, ми замовимо у постачальника за прийнятною ціною;
 • ви можете відвідати один з двох центрів в Києві.

У спектр послуг включена діагностика пристроїв, профілактика макбуков, чистка, заміна термопасти і ремонтні роботи (за потребою). Вартість робіт залежить від складності, термінів, типу пристрою і несправності. Дізнатися точну ціну ремонту можна тільки після проведення діагностики фахівцем.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  1 Коментар
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Марія
  Марія
  2 роки тому

  Ремонтуюсь тут вже років 5, абсолютно задоволена результатом. Не маю жодного уявлення про те, як все це залізо Apple працює, тому звертаюся з приводу і без. Ремонтують або заспокоюють. Рекомендую.