Заміна клавіатури Macbook

У всіх ноутбуків є свої слабкі сторони. У МакБук — це клавіатура.

Компанія Apple визнала цю ваду. При частому використанні ноутбука несправність клавіатури Макбук є не поодиноким випадком. В результаті  в наш сервіс звертаються часто з поломками клавіатур на ноутбуках Apple.

Заміна клавіатури MacBook

Під час тестування виявилося, що частіше за все в пристроях MacBook виникають наступні поломки:

  1. Несподіваний повтор символів чи літер.
  1. Відсутність на моніторі набраних знаків.
  1. Відсутність реакції клавіш на натиснення, залипання клавіш.

В сервісному центрі Oneservice  замінити клавіатуру МакБука ви можете швидко і безпечно.

Напевно ви думаєте, що процес ремонту зовсім простий, оскільки техніка Apple маркетинговим способом намагається донести, що вона максимально проста у використанні. Тут навіть закрадається думка, що Apple хорошо продумали алгоритм легкого і швидкого ремонту, але на жаль це не так!

Пристрої Apple складні в ремонті, техніку необхідно повністю разбирати, оскільки клавіатура в пресованому вигляді (або вклеєна) в топкейc (верхню плиту корпусу), а буває загвинтована на більш ніж 40 гвинтиків…ох да, роботи тут вистачає.

За наявності проблеми в клавіатурою сервісний центр Oneservice виконує ремонт і заміену клавіатур MacBook, MacBook Pro і MacBook Air швидко і якісно. Не зважаючи на те, що пристрої Apple мають складну будову комплектуючих всередині.

Ціна заміни клавіатури MacBook цілком демократична, ми виконуємо заміну елементів лише на оригінальні запчастини, які коректно працюють і не уповільнюють техніку. Різні моделі ноутбуків мають також різні клавіатури і цей фактор робить унікальним кожен ремонт і заміну деталі. В такому випадку необхідно враховувати фактори складного компонування комплектуючих всередині, отже ціни на заміну і ремонт можуть відрізнятися в залежності від моделі Макбука.

Практично нереально в телефонному режимі менеджеру повноцінно проконсультувати стосовно поломки Макбука, через існування багатьох факторів. Ми будемо раді вас бачити і запрошуємо відвідати наш гостинний сервісний центр.

Заміна клавіатури MacBook Air ціна

Питання, яке задають найчастіше. Як при поломці клавіатури MacBook Air, так і при заміні клавіатури MacBook Pro ціна буде залежати від загального стану ноутбука і моделі. В будь-якому випадку, ми рекомендуємо разом із заміною зробити діагностику і профілактику пристрою. Це допоможе встановити наявність інших несправностей і виключити варіант заміни запчастин, яка може знадобитися, якщо затягувати з ремонтом Мак про. Наприклад, у всіх ноутбуків слабким місцем є шлейф матриці. Навіть при обережному використанні тонкі з’єднувальні провода перетираються і виникають проблеми із зображенням на дисплеї. Так відбувається тому, що ці самі провода знаходяться в кріпленнях, які з’єднують кришку МакБук із корпусом. В результаті перетирання може з’явитися спотворення зображення, смуги, мерехтіння або цілковите припинення роботи монітора. В таких випадках необхідно замінити запчастину.

Повернемося до програми обслуговування MacBook, MacBook Air і MacBook Pro. Перед ремонтом або заміною обов’язково проводиться огляд пристроїв MacBook, MacBook Air і MacBook Pro, і робиться висновок, а потім вибудовується алгоритм ремонту.

В One service для ремонту вашого MacBook і якісної заміни необхідних елементів ми зробимо все можливе. Наявність найкращих інструментів, кваліфікація і досвід майстрів дають змогу  виконувати заміну будь-яких запчастин і ремонт різної складності. Професійний підхід до ремонту гаджетів збільшує швидкість обслуговування і покращує якість послуг. Це найкраще співвідношення ціни і якості на ринку. Ми надаємо гарантію на всі види робіт, які виконуємо у One service.

будь-який гаджет, девайс, апарат потребує обережного ставлення і профілактики. Не забувайте про це і МакБук буде справно працювати довгі роки з мінімальною кількістю ремонтів і замін деталей.

ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен ремонт комп’ютера Mac Pro гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна клавіатури на MacBook?

Після діагностики пристрою, технічний спеціаліст скажет Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується заміна?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, а наявності деталей, заміна клавіатури займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Поширені запитання
Почему именно наш сервис?

Мы официальный сервисный центр с многолетним опытом. В штате работают сертифицированные специалисты. Предоставляем обслуживание высокого уровня, используем в работе только оригинальные запчасти.

Какую гарантию мы предоставляем?

На каждый ремонт ноутбука Apple гарантия от 3 до 36 месяцев на все работы и установленные запчасти.

Сколько стоит замена клавиатуры на MacBook?

После диагностики ноутбука, технический специалист скажет Вам стоимость ремонта или замены клавиатуры, в некоторых моделях макбука клавиатура меняется только с верхних корпусом в сборе (Topcase). После Вашего согласия инженеры приступят к работе.

Как быстро выполняется ремонт?

Длительность ремонта зависит от серьезности поломки и сроков поставки запчастей. Как правило, при наличии деталей, замена клавиатуры занимает 1 день. После диагностики специалист сообщит Вам точные сроки.

Отримайте консультацію прямо зараз

    Вас також може зацікавити:
    Відгуки: