Ремонт відеокарти Macbook Pro

Отже, поговоримо простою мовою, відеокарта зробить все, щоб ви змогли побачити на екрані свого ноутбука зображення. Сформулюємо точніше: відеокарта — це пристрій, який перетворює зображення, що знаходиться в пам’яті комп’ютера, у відеосигнал для монитору.

Коли потрібен ремонт відеокарти Macbook pro?

 • Macbook pro зависає або вимикається при роботі з графічними елементами;
 • Повністю зникає зображення при високих навантаженнях;
 • Вертикальні смуги;
 • Спотворення передачі кольорів;

Існує понад десять причин виникнення проблем з відеокартою і всі малоприємні. Процес заміни відеочипу в Macbook Pro — один із самих кропітких процедур в ремонті цієї техніки.

Компанія Apple обладнала ноутбуки Macbook Pro системними платами, в які вже вбудовані інтегровані і дискретні відеокарти. Це дуже ускладнює процес ремонту та заміни, а іноді робить ремонт взагалі неможливим.

Досить часто поломки виникають в моделях MacBook Pro 15 і 17. В них встановлені відеочіпиы NVIDIA. Протягом останніх кількох років в сервіс постійно звертаються для заміни і ремонту власники MacBook  A1286 2010, 2011 і 2012 років на процесорах Intel i7 із встановленою відеокартою Ati. Причиною є ніщо інше, як вихід із ладу Ati відеочіпа. Давайте не будемо впадати у відчай, сьогодні в Macbook всі деталі підлягають заміні або відновленню. Дуже часто під час діагностики MacBook майстер помічає, что системи охолодження відеокарти забиті пилом, який потрапляє через отвір в корпусі, а на поверхні відеочіпа засохла термопаста. Внаслідок цього відбувається перегрів відеокарти макбука.

Дамо одну маленьку, але важливу пораду як довше зберегти техніку. Пам’ятайте, вашому MacBook Pro, як і будь-якій електроніці, іноді потрібне очищення. Як правило, своєчасне обслуговування сприяє усуненню пошкоджень в майбутньому. Також корисно використовувати охолоджуючі підставки під ноутбук, таким чином ви захистите пристрій від перегріву.

Наскільки швидко відбувається заміна відеочіпа на Macbook pro?

Досить таки швидко, незважаючи на ряд складних процесів. Для заміни відеочіпа на макбук про необхідно провести діагностику, а саме запустити офіційний тест від компанії Apple. Тест діагностує всі комплектуючі на борту ноутбука і повинен показати чи дійсно несправна відеокарта. Заміна відеокарти на Macbook Pro процес делікатний, але ж саме для цього і створений сервісний центр Oneservice. Деталі в корпусі макбука розміщені близько одна від одної, тому необхідно бути обережним при демонтуванні. Акуратність в роботі — ознака акуратності в думках. Наші майстри — перфекціоністи в своїй справі. Кожна деталь обережно від’єднується, а для заміни всі витратні матеріали ретельно відбираються.

В середньому ремонт відеокарти триває від 1 до 3 днів.Під час виконання заміни на макбуку інженер обов’язково проводить очищення і наносить новий термоінтерфейс із кращою теплопровідністю. Відеочіп замінюється на аналогічний, але свіжішого року випуску. Встановлення проходить після попередньої сушки в спеціальній печі.

Після заміни чіпсета Macbook необхідно протестувати не менше 5 годин під максимальним навантаженням.

Також для наших клієнтів надаємо програму обміну материнської плати. Це рішення дає змогу заощадити, в цьому випадку несправна плата буде надіслана виробнику, а на нову надається знижка. 

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен ремонт, заміну відеокарти гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна відеокарти на MacBook?

Після діагностики Макбука, технічний спеціаліст скажет Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується заміна?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, а наявності деталей, заміна відеокарти займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі