Ремонт зарядки Macbook

Особливість компанії Apple полягає в тому, що інженери намагаються продумати все до дрібних деталей. Завдання компанії – зберігати унікальність і підігрівати потребу аудиторії в продукті. Це означає, що їм важливо залишатися перфекціоністами і створювати продукт без серйозних вад. Не будемо лукавити, якщо скажемо, що для сервісного-центру OneService компанія apple – абсолютний приклад для наслідування у винятковій якості і сучасному підході.

Але існують неминучі фактори, які можуть нанести пошкодження техніці навіть з максимальним ступенем захисту. Найчастішими поломками є проблеми з харчуванням пристроїв, тому розглянемо основні причини:

 • Перепади напруги в мережі. Порушення харчування пристроїв.
 • Невідповідність температури навколишнього середовища експлуатаційним параметрам пристрою.
 • Несправність зарядного пристрою і елементів живлення.
 • Падіння з висоти або пошкодження ізоляції шнура зарядного пристрою.

Є і хороші новини – ми завжди знайдемо рішення проблеми і спосіб полагодити ваше устройство.Наша команда фахівців вже більше 12 років займається ремонтом і відновленням електронного устаткування будь-якої складності. У цій статті розглянемо ремонт зарядних пристрої для макбука і способи, як відновити функціональність зарядного пристрою apple.

Коли необхідний ремонт зарядок MacBook?

Зарядний пристрій компанії Apple продумано до дрібниць. Творці найдорожчих “яблук” навіть запатентували спеціальну розробку magsafe. Ця технологія скорочує ризик падіння macbook за рахунок вбудованих магнітів в роз’єм шнура. Це дозволяє оперативне відключення дроти в разі його зачіпки з будь-яким об’єктом. Тобто, якщо ви спіткнетеся про шнур, macbook не звалиться на підлогу, зарядний пристрій макбук просто відключиться. Ho нecмoтpя нa вce пpeімущecтвa, провід і блoк живленні вce жe можуть вийти з ладу.

Найчастіше неполадки зарядних пристроїв для macbook з технологією magsafe проявляються відсутністю сигналу заряду батареї. Розглянемо існуючі ознаки несправностей для зарядного пристрою макбука:

 • Несправна ізоляція проводу. Оплавився дріт або стався злам.
 • Чи не надходить харчування чи ні світлової індикації на macbook.
 • Ноутбук відключається при підключенні зарядного пристрою.
 • Блок вийшов з ладу через здувся високовольтного конденсатора.

Перераховані вище пункти потрібно виправити якомога скоріше. У OneService – ми надаємо повний спектр послуг з ремонту і відновленню зарядних пристроїв magsafe. Перед ремонтом ми обов’язково проводимо детальну діагностику. Стабільна і безпечна робота блоку живлення й проведення дуже важлива, але ми також хочемо виключити всі можливі несправності вашого пристрою і попередити появу нових поломок.

Існують випадки, коли в результаті ремонту в підпільних сервісних центрах проявляються загоряння зарядних пристроїв через використання низькоякісних аналогів. Звертаючись в Oneservice, ви можете бути впевнені у своїй безпеці на 100%. Майстри використовують сертифіковані запчастини і сучасний інструмент для тестування роботи зарядки для macbook.

Ремонт зарядного пристроюВартість послуги включає запчастиниТермін виконання*
Заміна кабеля MagSafe 1750 грн 1 день
Заміна кабеля MagSafe 2850 грн1 день
Ремонт електронікивід 650 грн1-2 дні

Ремонт блоку живлення на макбук в Києві

Сервісного центри OneService знаходяться в доступних місцях зі зручною розв’язкою, тому до нас просто дістатися як на метро, ​​так і на автомобілі. На сьогоднішній день ми надаємо послуги ремонту техніки за трьома адресами і незабаром відкриємо ще кілька відділень для ремонту і обслуговування техніки apple і інших брендів.

Наші майстри – висококваліфіковані фахівці, які несуть повну відповідальність за якість послуг, що надаються. Саме тому ми даємо гарантію на всі види наших послуг і замінені комплектуючі.

Обслуговування корпоративних клієнтів

Компанія OneService – це офіційний сервісний центр в якому можна провести ремонт техніки apple швидко і безпечно. Звертайтеся до нас і будьте впевнені, що для лагодження пристрої зроблять все можливе.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: