Заміна екрану Macbook

Техніка Apple зарекомендувала себе на ринку як предмет надійності. Тем не менш, навіть міцний macbook pro або air може не встояти від падінь і механічних пошкоджень. Електроніка дуже чутлива до будь-яких струсів і ударів. Досить часто, коли після удару макбука pro з’являється пошкодження в області экрану. І цю поломку ми розберемо в даній статті. Ви відвідали цю сторінку не даремно — скоріш за все ви хочете вивчити це питання, або вже виникла потреба в ремонті екрану вашого пристрою Macbook Pro або Air. Ми вам допоможемо розібратися!

Заміна дисплею макбук ейр в цілому процедура складна. Власне тому рекомендуємо звертатися до спеціалістів, які можуть виконати повноцінну діагностику і виявити всі дефекти і проблеми. Вартість заміни екрану не завжди захмарна і для початку сервісна служба повинна буде детально перевірити загальний стан і вплив удару на macbook в цілому.

Заміна екрана на макбуку

Іноді це єдиний вихід, оскільки поверхня дисплея може спотворювати зображення на Macbook, або черний колір охопить весь дисплей. Але знайте, це не вирок для вашого Macbook. Майстерня Oneservice в місті Києві виконує ремонт Macbook версій pro і air будь-якої складності, в тому числі і заміну матриці.

Зазвичай в пристроях Apple заміна екрану передбачена із кришкою в зборі. Технологічно так влаштовано, що при заміні екрану в зборі ви отримуєте нову кришку корпусу, петлі, а також новий шлейф матриці. Таким чином ви оновлюєте половину вашего Macbook, а ця половина — одна з найважливіших деталей, яка продовжить його життя ще на тривалий час. Компанія Oneservice має вигідну особливість. Алгоритм роботи побудований таким чином, що ми тісно співпрацюємо з виробником Apple. Робота з надійним постачальником оригінальних запчастин дає можливість забезпечити чесну ціну і гарантію нашому клієнту.

Процедура заміни екрану займає від 2 до 4 годин, з урахуванням діагностики і перевірки всіх функцій.

Як відбувається ремонт матриці Macbook

Компанія Apple виробляє ноутбук Macbook Pro і Air вже давно не перший рік. З часом пристрої отримують покращення різних комплектуючих, таким чином збірка макбука одного покоління може суттєво відрізнятися від іншого. В деяких моделях Macbook Pro і Air є можливість замінити тільки несправну матрицю. В такому випадку нам необхідно пройти кілька складних етапів.

Етапи  заміни матриці на Macbook:

  • Спеціаліст розбирає макбук і відключає батарею;
  • Демонтуємо модуль екрана від основної частини корпусу;
  • Витягуємо пошкоджену деталь;
  • Очищаємо від пилу місце для кріплення;
  • Встановлюємо нову матрицю і збираємо макбук.

Процедура більш тривали, але вартість ремонту значно нижча, оскільки кришку дисплея і супутні деталі не потрібно замінювати.

В такому ремонті матриця встановлюється іншого виробника, але з ідентичними характеристиками розділення екрану і передачі кольорів.

Ми співпрацюємо з офіційним сервісом Apple в Європі — це дає велику перевагу в швидкості поставки оригінальних деталей і гарантії в результаті ремонту вашого Макбука. Завдяки співпраці з Apple, наші клієнти отримують можливість брати участь в програмі обміну несправної запчастини на нову оригинальну. Така перевага особливо корисна, оскільки варто враховувати, що в макбуках останніх років випуску після заміни матриці буде працювати функція True Tone.

Заміна скла MacBook Air

Це можна зробити, але спочатку інженер проведе детальну діагностику вашого пристрою, після якої визначить ступінь пошкодження ноутбука і винесе заключення. переважно, в подібних ситуаціях є 2 варіанти подій: заміна дисплейного модуля ноутбука в зборі або заміна скла екрана. На мак Эйр замінити скло дисплея можливо лише в тому випадку, якщо вдалося зберегти цілісність матриці.

Ціна заміни екрану буде залежати від моделі вашого пристрою, тому звертайтесь до наших менеджерів і вони професійно проконсультують з цього питання.

ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен ремонт комп’ютера Mac Pro гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна екрану на MacBook?

Після діагностики пристрою, технічний спеціаліст скажет Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується заміна?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, а наявності деталей, заміна екрану займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Поширені запитання
Почему именно наш сервис?

Мы официальный сервисный центр с многолетним опытом. В штате работают сертифицированные специалисты. Предоставляем обслуживание высокого уровня, используем в работе только оригинальные запчасти.

Какую гарантию мы предоставляем?

На каждый ремонт техники Apple гарантия от 3 до 36 месяцев на все работы и установленные запчасти.

Сколько стоит замена экрана на MacBook?

После диагностики, технический специалист скажет Вам стоимость ремонта или замены деталей. После Вашего согласия инженеры приступят к работе.

Как быстро выполняется замена?

Длительность ремонта зависит от серьезности поломки и сроков поставки запчастей. Как правило, при наличии деталей, замена экрана занимает 1 день. После диагностики специалист сообщит Вам точные сроки.

Отримайте консультацію прямо зараз

    Вас також може зацікавити:
    Відгуки: