Ремонт ноутбуків Asus

Ноутбуки Asus досить часто потребують ремонту при тому, що виробник гарантує їх високу якість. Вся справа в тому, що ці ноутбуки давно завоювали довіру покупця і дуже популярні на сучасному ринку. Виробник пропонує споживачеві необмежений вибір моделей – від економ-варіантів до преміум. А ось комплектуючі, звичайно ж, мають властивість виходити з ладу.

Обслуговування юридичних осіб (B2B клієнтів)

Як тільки ви виявили збої в роботі вашого пристрою, потрібно терміново звернутися до майстра, щоб не допустити непоправну поломку. Київський сервісний центр OneService пропонує замовити ремонт ноутбука Asus для B2B клієнтів. Ми пропонуємо нашим корпоративним клієнтам якісний ремонт ноутбуків Asus в Києві. Проведемо детальну діагностику і швидко визначимо основну причину поломки. Радимо вам не намагатися робити спроби самостійно розібрати девайс, щоб не нашкодити і не погіршити проблему. Інакше поломка може обернутися необхідністю заміни дорогих комплектуючих.

Яка вартість ремонту ноутбука Asus?

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

*Ціни вказані без ПДВ. 

Більш повний перелік цін та послуг в розділі “Ціни”

Поширені поломки ноутбуків ASUS і способи їх усунення

На сьогоднішній день ремонт ноутбуків Asus – одна з найбільш затребуваних послуг в сервісних центрах. Вони дуже користуються попитом. Люди купують їх через невисоку ціну, хороші характеристики і привабливий дизайн.

Таким чином, ноутбуки Асус досить часто потребують ремонту. Для них досить поширеним є заводський брак, так як виготовляють їх, так званим, «конвеєрним» методом. І до того ж першими ламаються клавіатура і корпус, оскільки їх якість залишає бажати кращого.

Наші фахівці досконально знають всі особливості даної продукції, тому діагностику і ремонт ноутбуків Asus зроблять швидко і якісно.

Головні несправності ноутбуків Asus:

 • поломка приводу, що читає диски;
 • несправність мостів, при яких не працює USB, тачпад або зовсім не включається пристрій;
 • пошкодження відеокарти. Пропадає зображення або воно є, але спотворене. Ремонт відеокарти ноутбука Asus буде залежати від причин поломки;
 • неправильна робота екрану, при якій спостерігається спотворення кольору, відсутність підсвічування (неправильна робота інвертора, лампи підсвічування, шлейфа матриці або дешифратора);
 • поломка блоку живлення (ноутбук не хоче включатися або не працює батарея).

Програмні дефекти ноутбуків Asus

Якщо спливають повідомлення про помилки, віруси і зависанні системи, то мова йде про програмні несправності. Одними з причин є відвідування незахищених сайтів, установка неперевірених програм, запуск різних файлів, відсутність антивіруса. Тоді ремонт ноутбуків Asus полягає у видаленні вірусів. Збережіть свою роботу і перевстановіть систему. Головне вчасно виявити проблему, і терміновий ремонт ноутбуків Asus гарантує швидке повернення пристроїв до повноцінної роботи.

Сервісний центр в Києві – OneService готовий виконати повну перевірку, завдяки якій ми виконаємо якісний ремонт ноутбука Asus в Україні. Ми дорожимо вашим часом і подаруємо нове життя вашому девайсу.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр з багаторічним досвідом. У штаті працюють сертифіковані фахівці. Надаємо обслуговування високого рівня, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука Асус замовник отримує гарантію: від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запасні частини.

Яка вартість ремонту ноутбука Asus?

Після проведення діагностики ноутбука, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Тільки після Вашої згоди, інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запасних частин. Як правило, при наявності деталей на складі сервісу, ремонт ноутбука Asus відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: