Ремонт десктопів Dell

Корпорація Dell вже багато років спеціалізується на виробництві різноманітних лінійок ноутбуків, потужних високоякісних персональних комп’ютерів. Будь-яка, навіть надійна техніка, може перестати працювати в самий невідповідний момент. Несправності ПК, через які може знадобитися ремонт десктопів Dell, умовно діляться на наступні групи:

· Природний знос елементів;

· Результат необережних дій або допущених помилок;

Фахівці нашого сервісного центру Oneservice якісно виконають ремонт десктопів Dell в мінімальний термін.

Що входить в послугу ремонту

Ми з задоволенням беремося за ремонт настільних ПК, моноблоків, моніторів. На першому етапі виконується діагностика, яка дозволяє точно визначити проблеми та способи їх усунення. Ремонт десктопів Dell залежить від причин несправності, які стають відомі після проведення діагностики. Професійний підхід дозволяє визначити оптимальний варіант ремонтних робіт.

Після завершення діагностики ми повідомляємо клієнта про вартість необхідних послуг, терміни їх виконання. Замовник може дати згоду на послугу ремонт десктопів Dell або відмовитися від нього.

Виконуємо ремонт комп’ютерів Dell:

 • Alienware Desktop
 • Inspiron Desktop
 • Vostro Desktop
 • OptiPlex Desktop
 • XPS Desktop
 • Precision Fixed Workstations

Поширені причини несправностей ПК

Найчастіше зустрічаються поломки наступних вузлів і елементів комп’ютера:

· материнська плата;

· блок живлення;

· жорсткий диск;

· система охолодження;

· Південний міст.

Часто причиною поломки ПК можуть стати занесені віруси з інтернету або з зовнішніх носіїв. У такому випадку знадобиться ремонт десктопів Делл в сервісі.

Поломки такої техніки найчастіше трапляються з вини користувача. Власники комп’ютерів часто нехтують правилами експлуатації, які дозволяють уникнути серйозних проблем. Наприклад, звичайний пил може стати причиною перегріву пристрою, його неправильної роботи, підвищення рівня шуму. Чистку комп’ютера рекомендовано проводити не рідше, ніж 1 раз на рік. Важливо стежити за правильністю роботи охолоджувальної системи, щоб комп’ютер ні в якому разі не перегрівався. Виконуємо ремонт десктопа в Україні через поштові служби.

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Де замовити ремонт техніки Dell?

У нашому сервісному центрі можна онлайн замовити ремонт десктопів Dell, а також їх професійну профілактику. Команда майстрів має величезний досвід роботи та бездоганну репутацію. Всі роботи проводяться швидко і якісно. Ціна на ремонт десктопів Dell доступна для кожного. Ми із задоволенням полагодимо несправні елементи або замінимо їх, якщо буде потрібно. Ви неодмінно залишитеся задоволені якістю виконаних робіт.

Поширені запитання
Ви виконуєте гарантійний ремонт комп'ютерів Dell?

Так, ми офіційний сервісний центр, і проводити ремонт комп’ютерів Делл по гарантії. Основні умови – діюча гарантія і дотримання умов експлуатації.

Як довго відбувається діагностика комп'ютера Dell?

Все залежить від несправності моноблока. Як правило інженеру потрібно 1 – 2 години, для визначення яка деталь не справна. Якщо поломка на основній платі, то для її пошуку може знадобитися більше часу.

Скільки може коштувати ремонт моноблока Dell?

Вартість ремонту безпосередньо залежить від вартості деталей і складності ремонту. Дізнатися точну вартість можливо тільки після комплексної діагностики, попередню – в телефонному режимі.

Яка гарантія на ремонт і нові запчастини?

На послугу ремонт декстопов Делл надаємо гарантію до 36 місяці від сервісу. На встановлені деталі надається офіційна гарантія від виробника Делл, вона становить 3 місяці.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі