Ремонт ноутбуків Dell XPS

Нарешті! Шквал емоцій, запал, шаленство і ось він ваш. Новенький сяючий ноутбук. І не аби-який, а Dell XPS! Чесні консультанти обіцяли, що буде працювати сто років без ремонту. Але закінчився гарантійний термін і в один день ваш помічник просто перестав працювати.

Можна, звісно, кричати, кидати ним в стіну або зробити ляльку вуду виробника, але навіщо? Простіше звернутися в офіційний сервіс, відверто описати проблему і довірити ремонт ноутбуку Dell XPS професіоналам. До того ж ми виконуємо гарантійне обслуговування Dell XPS, оскільки є авторизованим сервісом.

Наша задача – провести ремонт ноутбука Dell XPS якісно і швидко

Для цього ми:

  1. Проводимо детальну діагностику, а потім приступаємо до ремонту. Наші майстри перевірять кожну деталь вашого ноутбука. Це допоможе знайти несправність (вірусна атака, несумісність програмного забезпечення або поломка будь-якого елементу) і передбачити можливі несправності в майбутньому.
  2.  Виправляємо неполадки, які виявляємо. Ми замінимо неробочі частини або  перевстановимо операційну систему, щоб виключити системні помилки.
  3. За необхідності модернізуємо. В процесі ремонту ноутбука Dell XPS, ми замінимо необхідні деталі для збільшення продуктивності та прискорення роботи.

Замовити ремонт ноутбука Dell XPS — і продовжити термін його експлуатації!

Щоб покращити здоров’я, ми п’ємо вітаміни, проходимо обстеження і дотримуємося здорового способу життя. Ноутбук також потребує профілактичного обслуговування. Наші майстри розберуть пристрій, знімуть охолоджувальну систему, очистять від забруднень і засохшої термопасти, змастять кулер, зберуть ноутбук Dell XPS и протестують його. Якщо своєчасно обслуговувати ваш ноутбук, то він не потребуватиме ремонту, а буде приносити  лише радість і комфортну роботу.

Ми в One service знаємо, наскільки важливий час. Тому виконуємо терміновий ремонт. А діагностування у нас займає всього одну годину! Впевнені, професіоналізм і відкритість нашої команди подарують вам позитивні враження.

Питання, які часто ставлять

Ви виконуєте гарантійний ремонт ноутбуків Dell XPS?

Ми авторизований сервісний центр, тож маємо право виконувати ремонт техніки Dell по гарантії. Основна умова — дійсна гарантія і дотримання умов експлуатації.

Як довго триває діагностика ноутбука Dell XPS?

Все залежить від несправності пристрою. Як правило, інженеру потрібно 1 — 2 години, для визначення несправної частини. Якщо несправність на основній платі, то її пошук може потребувати більше часу.

Скільки коштує ремонт ноутбука XPS?

Після діагностики ноутбука, технічний спеціаліст скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується ремонт?

Швидкість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, за наявності деталей, ремонт ноутбука Dell XPS займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбуку гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр Dell. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Поширені запитання
Вы делаете гарантийный ремонт ноутбуков Dell XPS?

Мы авторизованный сервисный центр, и в праве производить ремонт техники Dell по гарантии. Основные условия – действующая гарантия и соблюдения условий эксплуатации.

Как долго происходит диагностика ноутбука Dell XPS?

Все зависит от неисправности устройства. Как правило инженеру требуется 1 – 2 часа, для определения неисправной части. Если неисправность на основной плате, то для ее поиска может потребоваться больше времени.

Сколько стоит ремонт ноутбука XPS?

После диагностики ноутбука, технический специалист скажет Вам стоимость ремонта или замены деталей. После Вашего согласия инженеры приступят к работе.

Как быстро выполняется ремонт?

Скорость ремонта зависит от серьезности поломки и сроков поставки запчастей. Как правило, при наличии деталей, ремонт ноутбука Dell XPS занимает 1 день. После диагностики специалист сообщит Вам точные сроки.

Какую гарантию мы предоставляем?

На каждый платный ремонт ноутбука гарантия от 3 до 36 месяцев на все работы и установленные запчасти.

Почему именно наш сервис?

Мы официальный сервисный центр Dell. У нас работают сертифицированные специалисты. Предоставляем качественное обслуживание, используем в работе только оригинальные запчасти.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація