Ремонт ноутбуків Dell Alienware

Подобається грати, тож любіть і за ноутбуком доглядати. Сьогодні мова піде про слабкі сторони і ремонт ноутбуків Dell Alienware. ТАК, вам не почулося, іноді для такого дорогого обладнання як Dell Alienware  може бути небезпечна електрична мережа . Часом навіть найпотужніший блок живлення отримує серйозне потрясіння, після якого він зможе оговтатися тільки після втручання спеціаліста.  Наша послуга полягає в усуненні неполадок і профілактиці. Тому не будемо зупинятися на перевагах гаджету, а перейдемо відразу до нюансів.

Ремонт ноутбука Dell Alienware

Даний пристрій має певні особливості, оскільки це геймерський гаджет.

Будьте готові до того, що

 • Ноутбук Alienware  потредує частого чищення, тому що висихає термопаста.
 • З часом кулери починають гудіти.
 • Материнська плата складна в ремонті.

В One service ремонт ноутбука Alienware від Dell ми проводимо в три этапи.

 1. Розбираємо ноутбук Alienware, чистимо, знімаємо засохлу термопасту, проводимо детальну діагностику. Під час діагностики визначаємо несправності.
 2. Ремонтуємо (замінюємо) неробочу деталь або усуваємо помилки операційної системи.
 3. Збираємо ноутбук Dell, тестуємо його в роботі.
 4. На цьому етапі з радістю повідомляємо, що ремонт завершено.

Геймерські ноутбуки серії Dell Alienware потребують уважного ставлення і діагностики, оскільки відрізняються умови їх експлуатації і встановлені  дорогі комплектуючі. Потужний процесор потребує інтенсивного охолодження. Все це призводить до того, що обслуговувати Dell Alienware необхідно частіше.

Чому варто звернутися до нас в One service? Тому що:

 1. Наші майстри виконали ремонт понад 7000 пристроїв.
 2. Ми надаємо гарантію на виконаний нашим спеціалістом ремонт.
 3. В One service є опція термінового ремонту ноутбука Dell.
 4. Ми любимо техніку Dell за надійність і функціональність.

Ви заощаджуєте час та гроші, якщо звертаєтеся до професіоналів.

Вартість ремонту ноутбука Dell Alienware залежить від  складності поломки и термінів виконання робіт. В процесі ремонту ми намагаємося не лише встановити несправність, яка існує, але і попередити можливі неполадки в майбутньому. Тому ми приділяємо увагу кожній деталі –тестуємо її та слідкуємо за роботою. Своєчасне обслуговування дає змогу підтягнути слабкі сторони і суттєво покращити якість і термін роботи гаджета.

Пам’ятайте про профілактичне чищення. Завдяки цьому, ваш пристрій лінійки Alienware буде слугувати вам довго та справно.

ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ

Ви виконуєте гарантійний ремонт ноутбуків Dell Alienware?

Ми авторизований сервісний центр, тож маємо право виконувати ремонт техніки Dell по гарантії. Основна умова — дійсна гарантія і дотримання умов експлуатації.

Як довго триває діагностика ноутбука?

Все залежить від несправності пристрою. Як правило, інженеру потрібно 1 — 2 години, для визначення несправної частини. Якщо несправність на основній платі, то її пошук може потребувати більше часу.

Скільки коштує ремонт ноутбука Dell Alienware?

Після діагностики ноутбука, технічний спеціаліст скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери розпочнуть роботу.

Як швидко виконується ремонт?

Швидкість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Зазвичай, за наявності деталей, ремонт ноутбука Dell Alienware  займає 1 день. Після діагностики спеціаліст повідомить Вам точні строки.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбуку гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр Dell. У нас працюють сертифіковані спеціалісти. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі лише оригінальні запчастини.

Поширені запитання
Вы делаете гарантийный ремонт ноутбуков Dell Alienware?

Мы авторизованный сервисный центр, и в праве производить ремонт техники Dell по гарантии. Основные условия – действующая гарантия и соблюдения условий эксплуатации.

Как долго происходит диагностика ноутбука ?

Все зависит от неисправности устройства. Как правило инженеру требуется 1 – 2 часа, для определения неисправной части. Если неисправность на основной плате, то для ее поиска может потребоваться больше времени.

Сколько стоит ремонт ноутбука Alienware?

После диагностики ноутбука, технический специалист скажет Вам стоимость ремонта или замены деталей. После Вашего согласия инженеры приступят к работе.

Как быстро выполняется ремонт?

Скорость ремонта зависит от серьезности поломки и сроков поставки запчастей. Как правило, при наличии деталей, ремонт ноутбука Dell XPS занимает 1 день. После диагностики специалист сообщит Вам точные сроки.

Какую гарантию мы предоставляем?

На каждый платный ремонт ноутбука гарантия от 3 до 36 месяцев на все работы и установленные запчасти.

Почему именно наш сервис?

Мы официальный сервисный центр Dell. У нас работают сертифицированные специалисты. Предоставляем качественное обслуживание, используем в работе только оригинальные запчасти.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі