Офіційний сервіс FUJITSU

Ноутбуки люблять за їх компактність і мобільність. На жаль, вони частіше комп’ютерів піддаються пошкодженням в результаті ударів, падінь, попадання рідини. Найчастіше після таких ушкоджень і звертаються в сервісний центр. Наша компанія здійснює якісний ремонт техніки Fujitsu в короткі терміни і за доступною ціною. Тут працюють кваліфіковані майстри, здатні усунути найскладніші поломки. А ремонт Fujitsu краще довірити фахівцям. Ми авторизований сервісний центр з надання послуг гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Виконуємо гарантійний ремонт техніки Fujitsu

 • ноутбуки LIFEBOOK
 • монітори серій P, B, E
 • планшети Stylistic
 • сервери Primergy, Primequest
 • настільні комп’ютери Esprimo
 • робоча станція Celsius
 • тонкі клієнти Futro

Для виконання гарантійного ремонту необхідно надати гарантійний талон і фіскальний чек.

 Обслуговуємо корпоративних клієнтів – ремонт техніки Fujitsu

Практично будь-яка поломка ноутбука пов’язана з неакуратним поводженням з технікою. У цьому випадку навіть надійний пристрій здатний вийти з ладу. Тоді настає час на ремонт Fujitsu в сервісному центрі. Японські ноутбуки можуть виходити з ладу з різних причин, але кваліфіковані майстри нашої компанії можуть усунути несправність.

Послугу ремонт ноутбуків Fujitsu необхідно провести в таких випадках:

 • поломка мікросхеми південного мосту. Про це свідчить відмова USB-портів, не працююча клавіатура. У цих випадках потрібна заміна мікросхеми за допомогою певного обладнання;
 • несправність ламп, що відповідають за освітлення екрана. Коли виникає погана яскравість і її неможливо змінити, потрібно довірити фахівцям ремонт Fujitsu з заміною деталі. Замовити ремонт ноутбука можна на сайті нашої компаній;
 • ноутбук сильно перегрівається. Це може свідчити про забруднення пилом і шерстю системи вентиляції (особливо це стосується власників домашніх тварин). Коли пристрій самостійно відключається, через короткий проміжок часу слід відправити техніку на діагностику. І якщо поломка пов’язана з цією причиною, фахівці проведуть чистку ноутбука. Наші фахівці виконають ремонт ноутбуків Fujitsu якісно.
 • про поломку відеокарти свідчить згаслий екран при включеному пристрої. Індикатори техніки і вентилятор можуть працювати, а монітор не загорається. Ще на екрані ноутбука при включенні в довільних місцях показуються артефакти. Тоді буде потрібно заміна відеокарти пристрої (дискретної). Якщо це інтегроване відео, то потрібно поміняти відеочіп. Іноді необхідно виправити поломку материнської плати. Такий значний ремонт Fujitsu може бути пов’язаний з тривалим перегрівом техніки;
 • при ударах і падіннях здатна виходити з ладу матриця монітора. Якщо ж особливих пошкоджень не видно, а ноутбук працює повільніше, то це пов’язано з жорстким диском.

Орієнтовна вартість ремонту ноутбуків Fujitsu

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Японські вироби Fujitsu не сильно популярний бренд, але їх купують багато людей. Тому при поломці пристрою можете звернутися в наш сервісний центр OneService. Тут працюють досвідчені фахівці, які зроблять оперативний і якісний ремонт Fujitsu в Києві. Ми зможемо виконати навіть складну заміну деталей, необхідну діагностику вироби, щоб привести ноутбук в робочий стан.

Поширені запитання
Ви проводите гарантійний ремонт техніки Fujitsu?

Так, ми офіційний сервісний центр, і в праві проводити ремонт ноутбуків Фуджитсу по гарантії.
Для цього необхідно надати заповнений гарантійний талон і фіскальний чек, або копію рахунку та накладної.

Яка гарантія на ремонт і нові запчастини?

На всі ремонтні роботи та запчастини сервіс надає гарантію до 36 місяців. На оригінальні деталі надається офіційна гарантія від виробника Fujitsu, вона становить 3 місяці.

Як дізнатися вартість і терміни ремонту?

Дізнатися точну вартість ремонту можливо тільки після діагностики, попередню – в телефонному режимі.
Вартість ремонту безпосередньо залежить від вартості деталей і складності ремонту.
Терміни ремонту залежать від поломки і доступності запчастин на складі. Узгоджуються з замовником після діагностики.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі