Ремонт ноутбука Lenovo

Лептопи відомого бренду Lenovo відрізняються надійністю і високою якістю збірки. Вони дуже швидко стали популярними на українському ринку. Найчастіше ремонт ноутбука Lenovo в Україні потрібно в результаті необережного поводження з девайсом. Згідно зі статистикою, навіть самі надійні пристрої НЕ захищені на 100% від поломок. Лептоп може перестати працювати абсолютно несподівано. Що ж робити в такій ситуації? Оптимальний варіант – замовити ремонт ноутбука Lenovo в нашому сервісному центрі OneService.

Обслуговуємо корпоративних клієнтів (B2B)

Для виявлення несправності в Найкоротший термін, наші професіонали проводять діагностику. На цьому етапі виявляються ключові передумови, які вивели з ладу частину пристрою, порушили електронну або функціональну цілісність. Всі роботи виконуються на високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє швидко і гранично точно розпізнати неполадки.

Ремонт ноутбуків Lenovo із задоволенням виконає наша досвідчена команда. При цьому професійний підхід, висока якість і швидке рішення проблеми гарантовані.

Обслуговуємо наступні моделі ноутбуків Lenovo:

 • IdeaPad
 • ThinkPad
 • Yoga
 • Legion

Вартість ремонту ноутбука Lenovo в Києві

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Професійна команда сервісного центру Oneservice виконає швидкий ремонт ноутбука Lenovo на височайше рівні. При цьому надаються гарантії на всі види послуг. Ціни ремонт ноутбуків і комп’ютерів Lenovo вас приємно здивують.

Найбільш поширені послуги при відновленні ноутбуків Lenovo

Ремонт ноутбука Lenovo в Києві може знадобитися по самим різноманітним причин. Найбільш поширеними є такі несправності:

 • Вихід з ладу чіпа відеокарти. Це одне з найбільш вразливих місць пристрою. Основною передумовою виходу з ладу такого елемента є перегрів системи. Техніка гріється в результаті засмічення системи охолодження частинки пилу. Проводить професійну очистку девайсів рекомендовано не рідше одного разу на рік. Майстри нашої компанії виконають ремонт відеокарти ноутбука Lenovo недорого.
 • Несправність петель кріплення. Кріпильні елементи, які з’єднують екран і корпус, найчастіше приходять в непридатність в результаті механічної дії або зносу.
 • Вихід з ладу силових і сигнальних шлейфів. В даному випадку відсутній сигнал. Шлейфи пошкоджуються в результаті тривалої експлуатації.
 • Збій прошивки BIOS. Характерною ознакою такого збою є зависання зображення після включення ноутбука.

Крім того, терміновий ремонт ноутбука Lenovo потрібно в результаті проливання рідини, падіння техніки, ударів, різних механічних пошкоджень. Не рекомендується самостійно намагатися розібрати девайс, оскільки без певних навичок і знань можна завдати непоправної шкоди. У такому випадку доведеться платити набагато більше за ремонт ноутбуків Lenovo або зовсім купувати новий лептоп.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр з багаторічним досвідом. У штаті працюють сертифіковані фахівці своєї справи. Надаємо обслуговування високої якості, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука замовник отримує гарантію: від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запасні частини.

Яка вартість ремонту ноутбука Lenovo?

Після проведення діагностики ноутбука, технічний фахівець погодить з Вами вартість ремонту або заміни деталей. На ціну впливає вартість запчастин і складність несправності.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запасних частин. Як правило, при наявності деталей на складі сервісу, ремонт ноутбука Lenovo відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: