Ремонт ноутбука Lenovo

Лептопи відомого бренду Lenovo відрізняються надійністю і високою якістю збірки. Вони дуже швидко стали популярними на українському ринку. Найчастіше ремонт ноутбука Lenovo в Україні потрібно в результаті необережного поводження з девайсом.

Згідно зі статистикою, навіть самі надійні пристрої НЕ захищені на 100% від поломок. Лептоп може перестати працювати абсолютно несподівано. Що ж робити в такій ситуації? Оптимальний варіант – замовити ремонт ноутбука Lenovo в нашому сервісному центрі Oneservice.

Для виявлення несправності в Найкоротший термін, наші професіонали проводять діагностику. На цьому етапі виявляються ключові передумови, які вивели з ладу частину пристрою, порушили електронну або функціональну цілісність. Всі роботи виконуються на високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє швидко і гранично точно розпізнати неполадки.

Ремонт ноутбуків Lenovo із задоволенням виконає наша досвідчена команда. При цьому професійний підхід, висока якість і швидке рішення проблеми гарантовані.

Найбільш поширені послуги при відновленні ноутбуків Lenovo

Ремонт ноутбука Lenovo в Києві може знадобитися по самим різноманітним причин. Найбільш поширеними є такі несправності:

 • Вихід з ладу чіпа відеокарти. Це одне з найбільш вразливих місць пристрою. Основною передумовою виходу з ладу такого елемента є перегрів системи. Техніка гріється в результаті засмічення системи охолодження частинки пилу. Проводить професійну очистку девайсів рекомендовано не рідше одного разу на рік. Майстри нашої компанії виконають ремонт відеокарти ноутбука Lenovo недорого.
 • Несправність петель кріплення. Кріпильні елементи, які з’єднують екран і корпус, найчастіше приходять в непридатність в результаті механічної дії або зносу.
 • Вихід з ладу силових і сигнальних шлейфів. В даному випадку відсутній сигнал. Шлейфи пошкоджуються в результаті тривалої експлуатації.
 • Збій прошивки BIOS. Характерною ознакою такого збою є зависання зображення після включення ноутбука.

Крім того, терміновий ремонт ноутбука Lenovo потрібно в результаті проливання рідини, падіння техніки, ударів, різних механічних пошкоджень. Не рекомендується самостійно намагатися розібрати девайс, оскільки без певних навичок і знань можна завдати непоправної шкоди. У разом доведеться платити набагато більше за ремонт ноутбуків Lenovo або зовсім купувати новий лептоп.

Обслуговуємо наступні моделі:

 • IdeaPad
 • ThinkPad
 • Yoga
 • Legion

Вартість ремонту ноутбука Lenovo

ПослугаВартістьТермін
Діагностика ноутбукувід 100 грн
Заміна термопастивід 350 грн2 год.
Модернізація ноутбукавід 550 грн1 день
Заміна клавіатуривід 450 грн1 день
Заміна екрану ноутбукавід 550 грн1 день
Ремонт корпусу ноутбукавід 750 грн2 дні
Відновлення основної плативід 950 грн3 дні
Заміна відеокартивід 1200 грн3 дні

Професійна команда сервісного центру Oneservice виконає швидкий ремонт ноутбука Lenovo на височайше рівні. При цьому надаються гарантії на всі види послуг. Ціни ремонт ноутбуків і комп’ютерів Lenovo вас приємно здивують.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр з багаторічним досвідом. У штаті працюють сертифіковані фахівці своєї справи. Надаємо обслуговування високої якості, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука замовник отримує гарантію: від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запасні частини.

Яка вартість ремонту ноутбука Lenovo?

Після проведення діагностики ноутбука, технічний фахівець погодить з Вами вартість ремонту або заміни деталей. На ціну впливає вартість запчастин і складність несправності.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запасних частин. Як правило, при наявності деталей на складі сервісу, ремонт ноутбука Lenovo відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, фахівець повідомить Вам точні терміни.

Отримайте консультацію прямо зараз

  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: