Ремонт ноутбуків Samsung

Ноутбуки Samsung є одними з найвідоміших технічних пристроїв. Для цього бренду характерні відмінні показники в роботі і гарна якість, тому популярні гаджети є у багатьох користувачів. Але навіть така надійна техніка може вийти з ладу внаслідок різних причин. Це може бути пов’язано з неякісною збіркою пристрою або при механічних пошкодженнях. Тоді може знадобитися ремонт ноутбуків Samsung в Києві. Діагностику пристрої краще довірити фахівцеві, який точно визначить тип поломки.

Програмні збої в роботі виробів Samsung

При таких поломках на моніторі час від часу спливають певні сигнали, які вказують на помилки в системному забезпеченні, наявність вірусів. Це проявляється в результаті відсутності антивірусних програм, відвідування небезпечних сайтів, завантаження небезпечних файлів і документів. Тоді при ремонті ноутбука Samsung слід видалити вірусні файли, перевстановити систему. Перед цим фахівці зберігають всю цінну для користувача інформацію.

Види несправностей пристроїв, їх рішення

Якщо ваша техніка не включається, зависає або на моніторі є зображення, тоді слід віддати виріб на діагностику. Краще довірити цю процедуру кваліфікованому майстру. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які не тільки проведуть виявлення несправностей, а й зроблять якісний ремонт ноутбуків Samsung.

Тут можуть впорається навіть зі складними поломками. У компанії вирішують такі проблеми:

 • ремонт системи охолодження, коли вона виходить з ладу. Особливо схильні до такої поломки ноутбуки з дуже тонким корпусом;
 • несправності, пов’язані з блоком живлення ноутбука;
 • установка різних програм і перезапуск Windows;
 • заміна шлейфів пристрою і петель;
 • ремонт ноутбуків Samsung при несправності відеокарти, північного або південного моста.

Скільки коштує ремонт ноутбука Samsung?

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

Обслуговування корпоративних клієнтів (B2B)

У сервісному центрі працюють кваліфіковані майстри, здатні впоратися навіть зі складною поломкою. Якщо потрібна заміна деталей, то в компанії використовують тільки оригінальні запчастини. Майстри зможуть здійснити ремонт ноутбука Samsung в Києві в короткі терміни.

Якщо ви помітили, що з пристроєм щось не так, краще відразу провести діагностику девайса. Якщо вчасно віддати техніку в сервісний центр, то несправність НЕ вплине на роботу інших деталей. Крім того, що в нашій компанії Oneservice проводять якісну роботу по ремонту ноутбуків Samsung, на сайті ви можете дізнатися вартість на послуги.

Перед тим, як замовити ремонт техніки Samsung, ви можете уточнити всі деталі просто зателефонувавши нам. Завдяки своєчасно ремонту ноутбуків Samsung ваше виріб прослужити тривалий період.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр з багаторічним досвідом. У штаті працюють сертифіковані фахівці своєї справи. Надаємо обслуговування високої якості, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука замовник отримує гарантію: від 3 до 36 місяців на всі роботи та встановлені запасні частини.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запасних частин. Як правило, при наявності деталей на складі сервісу, ремонт ноутбука Samsung відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, фахівець повідомить Вам точні терміни.

Яка вартість ремонту ноутбука Samsung?

Після проведення діагностики ноутбука, технічний фахівець погодить з Вами вартість ремонту або заміни деталей. На ціну впливає вартість запчастин і складність несправності.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі