Ремонт ноутбуків Xiaomi

Популярність ноутбуків Xiaomi стрімко набирає обертів не тільки в Києві, а й у всій Україні .. Чому б і ні, якщо компанія Xiaomi пропонує якісну техніку і доступні ціни на комплектуючі. Ноутбуки даного бренду здатні позмагатися з будь-яким виробником. Комп’ютери від Xiaomi як і інші лептопи можуть іноді піддаватися поломкам і збоям в системі. Але це зовсім не є великою проблемою, тому що техніка Xiaomi чудово піддається ремонту та обслуговуванню. При цьому ціни на запчастини не піднімуть ваше волосся дибки.

Обслуговуємо корпоративних клієнтів (B2B)

У Києві сервісний центр OneService має можливість отримати всі потрібні запчастини для ремонту ноутбука Xiaomi та Redmi. На запчастини і послуги ви отримаєте гарантію на тривалий термін. З нами турбуватися за ремонт ноутбука Xiaomi – не доведеться! Ми знаходимося в Києві на зручних локація, спеціально для вас!

Ціни на ремонт ноутбуків Xiaomi

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку200 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

 

Отримати консультацію та залишити заявку на ремонт ви можете на сайті Oneservice. Майстер детально проаналізує причину неполадок і дасть рекомендацію для подальших дій. На сьогоднішній день багато сервісних центрів, які ремонтують ноутбуки, але не всі готові брати в ремонт техніку Xiaomi. Причину можна пояснити тим, що з пристроями Сяомей ще не все майстри добре знайомі.

Основні сервісні послуги:

 • Заміна шлейфу матриці;
 • Ремонт і заміна петель корпусу ноутбука;
 • Відновлення цілісності корпусу;
 • Чистка ноутбука після попадання рідини;
 • Ремонт і заміна клавіатури;
 • Чистка від пилу і заміна термопасти;
 • Діагностика процесора і ремонт при необхідності.

Ми фанати заліза і робимо те, що любимо. Тому при виході нових пристроїв тут же починаємо вникати в принципи роботи нових технологій. Це дозволяє завжди перебувати в потоці нових тенденцій. Експлуатація нової техніки – це завжди цікаво. Але буває, що її теж потрібно ремонтувати. У нас в команді є менеджер, який відповідає за поставку запчастин. Він справжній профі тому знайде запчастини навіть під ваш новенький ноутбук Xiaomi.

 

OneService – це сервісний центр, який розташований в місті Київ. Уже понад 12 років ми гарантуємо уважний підхід і дбайливе ставлення до вашої техніки! Ми обслуговуємо B2B клієнтів і надаємо ряд переваг із сервісного обслуговування.

Звертайтеся, ми працюємо для Вас!

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр з багаторічним досвідом. У штаті працюють сертифіковані фахівці. Надаємо обслуговування високого рівня, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука Сяомі замовник отримує гарантію: від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запасні частини.

Яка вартість ремонту ноутбука Xiaomi?

Після проведення діагностики ноутбука, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Тільки після Вашої згоди, інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запасних частин. Як правило, при наявності деталей на складі сервісу, ремонт ноутбука Xiaomi відбувається за 1 день. Після проведення діагностики, фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: