Ремонт ноутбуків Xiaomi

Популярність ноутбуків Xiaomi стрімко набирає обертів не тільки в Києві, а й у всій Україні .. Чому б і ні, якщо компанія Xiaomi пропонує якісну техніку і доступні ціни на комплектуючі. Ноутбуки даного бренду здатні позмагатися з будь-яким виробником. Комп’ютери від Xiaomi як і інші лептопи можуть іноді піддаватися поломкам і збоям в системі. Але це зовсім не є великою проблемою, тому що техніка Xiaomi чудово піддається ремонту та обслуговуванню. При цьому ціни на запчастини не піднімуть ваше волосся дибки.

У Києві сервісний центр OneService має можливість отримати всі потрібні запчастини для ремонту ноутбука Xiaomi. Тому звертаючись до нас пам’ятайте, що ви звернулися в сервісну службу зі стажем більше 12 років. На запчастини і послуги ви отримаєте гарантію на тривалий термін. З нами турбуватися за ремонт ноутбука Xiaomi – не доведеться! Ми знаходимося в Києві на зручних локація, спеціально для вас!

В послуги ремонту ноутбуків Xiaomi входить:

 • Заміна шлейфу матриці;
 • Ремонт і заміна петель корпусу ноутбука;
 • Відновлення цілісності корпусу;
 • Чистка ноутбука після попадання рідини;
 • Ремонт і заміна клавіатури;
 • Чистка від пилу і заміна термопасти;
 • Діагностика процесора і ремонт при необхідності;
 • Усунення вірусів і неполадок з ПО.

Отримати консультацію та залишити заявку на ремонт ви можете на сайті Oneservice. Майстер детально проаналізує причину неполадок і дасть рекомендацію для подальших дій. На сьогоднішній день багато сервісних центрів, які ремонтують ноутбуки, але не всі готові брати в ремонт техніку Xiaomi. Причину можна пояснити тим, що з пристроями Сяомей ще не все майстри добре знайомі.

Ми фанати заліза і робимо те, що любимо. Тому при виході нових пристроїв тут же починаємо вникати в принципи роботи нових технологій. Це дозволяє завжди перебувати в потоці нових тенденцій. Експлуатація нової техніки – це завжди цікаво. Але буває, що її теж потрібно ремонтувати. У нас в команді є менеджер, який відповідає за поставку запчастин. Він справжній профі тому знайде запчастини навіть під ваш новенький ноутбук Xiaomi.

Ціни на ремонт ноутбуків Xiaomi

ПослугаВартістьТермін
Діагностика ноутбукувід 100 грн
Заміна термопастивід 350 грн2 год.
Модернізація ноутбукавід 550 грн1 день
Заміна клавіатуривід 450 грн1 день
Заміна екрану ноутбукавід 550 грн1 день
Ремонт корпусу ноутбукавід 750 грн2 дні
Відновлення основної плативід 950 грн3 дні
Заміна відеокартивід 1200 грн3 дні

OneService – це сервісний центр, який розташований в місті Київ. Уже понад 12 років ми гарантуємо уважний підхід і дбайливе ставлення до вашої техніки!

Звертайтеся, ми працюємо для Вас!

Отримайте консультацію прямо зараз

  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: