Ремонт ноутбуків Xiaomi

Популярність ноутбуків Xiaomi стрімко набирає обертів не тільки в Києві, а й у всій Україні .. Чому б і ні, якщо компанія Xiaomi пропонує якісну техніку і доступні ціни на комплектуючі. Ноутбуки даного бренду здатні позмагатися з будь-яким виробником. Комп’ютери від Xiaomi як і інші лептопи можуть іноді піддаватися поломкам і збоям в системі. Але це зовсім не є великою проблемою, тому що техніка Xiaomi чудово піддається ремонту та обслуговуванню. При цьому ціни на запчастини не піднімуть ваше волосся дибки.

У Києві сервісний центр OneService має можливість отримати всі потрібні запчастини для ремонту ноутбука Xiaomi. На запчастини і послуги ви отримаєте гарантію на тривалий термін. З нами турбуватися за ремонт ноутбука Xiaomi – не доведеться! Ми знаходимося в Києві на зручних локація, спеціально для вас!

В послуги ремонту ноутбуків Xiaomi входить:

 • Заміна шлейфу матриці;
 • Ремонт і заміна петель корпусу ноутбука;
 • Відновлення цілісності корпусу;
 • Чистка ноутбука після попадання рідини;
 • Ремонт і заміна клавіатури;
 • Чистка від пилу і заміна термопасти;
 • Діагностика процесора і ремонт при необхідності;
 • Усунення вірусів і неполадок з ПО.

Отримати консультацію та залишити заявку на ремонт ви можете на сайті Oneservice. Майстер детально проаналізує причину неполадок і дасть рекомендацію для подальших дій. На сьогоднішній день багато сервісних центрів, які ремонтують ноутбуки, але не всі готові брати в ремонт техніку Xiaomi. Причину можна пояснити тим, що з пристроями Сяомей ще не все майстри добре знайомі.

Ми фанати заліза і робимо те, що любимо. Тому при виході нових пристроїв тут же починаємо вникати в принципи роботи нових технологій. Це дозволяє завжди перебувати в потоці нових тенденцій. Експлуатація нової техніки – це завжди цікаво. Але буває, що її теж потрібно ремонтувати. У нас в команді є менеджер, який відповідає за поставку запчастин. Він справжній профі тому знайде запчастини навіть під ваш новенький ноутбук Xiaomi.

Ціни на ремонт ноутбуків Xiaomi

Ремонт ноутбуківВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку100 грн*1-2 дні
Ремонт зарядного пристроювід 600 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбукавід 800 грн1-2 дні
Ремонт материнської плативід 1000 грн1-4 дні
Заміна відеокарти BGAвід 1500 грн1-4 дні
*діагностика у випадку подальшого ремонту безкоштовна.

OneService – це сервісний центр, який розташований в місті Київ. Уже понад 12 років ми гарантуємо уважний підхід і дбайливе ставлення до вашої техніки! Ми обслуговуємо B2B клієнтів і надаємо ряд переваг із сервісного обслуговування.

Звертайтеся, ми працюємо для Вас!

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки: