Діагностика ноутбука

Навіщо потрібно проводити діагностику ноутбука і яка ціна такої послуги? Як і будь-яке інше складне технічне обладнання, ноутбук потребує ретельного «обстеженні» для виявлення причин несправностей і пошуку шляхів їх усунення. Зробити це без відповідного досвіду і спеціальних програм проблематично. Поверхневий огляд пристрою результату не дасть – знадобиться комплексне тестування стану системи і професійний погляд майстра. У деяких випадках знайти причину поломки можна тільки використовуючи певні прилади й апаратуру, які є в сервісних центрах. Про самостійному усуненні неполадок і мови бути не може – це робота фахівців.

Послуги з діагностики ноутбуків для юридичних осіб (B2B клієнтів)

При появі перших симптомів «хвороби» користувачеві необхідно відразу ж звернутися за кваліфікованою допомогою в центр обслуговування комп’ютерної техніки. Що може стати «дзвінком» для такого звернення? Причин багато і найпопулярніші серед них нижче:

 • повна непрацездатність пристрою, викликана виходом з ладу основних комплектуючих;
 • часткова непрацездатність пристрою, викликана виходом з ладу другорядних комплектуючих;
 • часткова або повна непрацездатність, викликана порушенням електричного живлення устаткування (може бути спровоковано ударом, падінням ноута, окисленням контактів);
 • несправність монітора;
 • поломки роз’ємів для підключення пристроїв;
 • неполадки в роботі акумулятора, зарядного пристрою;
 • механічні поломки елементів корпусу, кріплень;
 • порушення в роботі операційної системи, BIOS, драйверів, файлової системи.

Зрозуміти, в чому саме проблема, без скрупульозної діагностики пристрою неможливо. У деяких випадках можна вирішити проблему ремонтом елемента, в інших – в результаті діагностики буде виявлена ​​необхідність заміни відеокарти, пам’яті, процесора ноутбука або інших комплектуючих. Схема будь-якого ремонту включає в себе чистку обладнання від скупчень пилу і тестування в різних режимах експлуатації.

Діагностика та ремонт ноутбуків для корпоративних клієнтів

Ремонт і діагностика ноутбуків в Києві здійснюються компанією OneService. Ми обслуговуємо корпоративних клієнтів та працюємо з B2B. Ви можете скористатися послугою в одній з філій сервісного центру. Дізнатися деталі просто – зателефонуйте або напишіть нам (всі контакти вказані на сайті).

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Як довго відбувається діагностика ноутбука?

Все залежить від несправності пристрою. Як правило інженеру потрібно 2 – 3 години, для визначення несправної частини. Якщо несправність на основній платі, то для її пошуку може знадобитися більше часу.

Які бренди ноутбуків ми ремонтуємо?

Lenovo
MSI
Fujitsu
Dell
Acer
та інші

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі