Ремонт гнізда зарядки ноутбука

Ремонт і заміна роз’єму живлення ноутбука – дуже поширений привід звернення в наш сервісний центр. Гніздо зарядки – одна з найбільш уразливих деталей будь-якого лептопа. Поява проблем з роз’ємом може виникнути якщо упустити пристрій або навіть просто різко висмикнути шнур, пошкодивши таким чином гніздо.

Коли потрібен ремонт гнізда ноутбука?

Дана послуга може знадобитися, якщо:

  • Ноутбук не заряджається, індикація і немає подачі електроенергії, але на зарядному пристрої індикація є.
  • Індикатор зарядки на ноутбуці гасне і це відбувається при зміні положення штекера. Значить гніздо знаходиться в несправному стані.
  • Лептоп не бачить зарядний пристрій, або працює на зниженій продуктивності.

Хочемо зазначити, що описані вище пункти можуть також ставитися до несправності самого зарядного пристрою, а не роз’єму. Щоб з’ясувати причину порушення і відновлення функціональності живлення – в ремонт привозите техніку разом з пристроєм для зарядки.

Якщо ви зіткнулися з даними незручністю, не потрібно намагатися вирішити проблему несправності гнізда, читаючи поради в інтернеті. Часто, щоб не віддавати ноутбук в сервіс, ми намагаємося вгадати розташування зарядки так, щоб контакт був знайдений. В результаті такої процедури деформуються і гніздо, і штекер. Ланцюг живлення замикається на материнській платі і вона починає “горіти”.  Такий підхід до вирішення проблеми призведе до того, що ремонт знадобиться і роз’єму, і зарядного пристрою, та ще й материнської плати. Можливо, навіть буде потрібно заміна всіх комплектуючих. А ціна на нову материнську плату у багато разів перевищує заміну гнізда живлення.

Не варто ризикувати в спробі заощадити гроші на ремонті роз’єму ноутбука. Як правило, це може вилитися в серйозну поломку і коштувати набагато більше простої заміни гнізда зарядки. Тим більше, для корпоративних клієнтів компанія OneService пропонує лояльні ціни на всі свої послуги, та ще й надає на них гарантію. Той випадок, коли співвідношення ціна-якість явно переважує в бік якості.

Бували випадки, коли нам приносили розібраний ноутбук з зламаним гніздом. Це результат спроби самостійного ремонту роз’єму живлення. Як ви здогадалися, нічого доброго з цього не вийшло.

Ремонт роз’єму зарядки ноутбука

Для заміни роз’єму або ремонту БУДЬ-ЯКОГО девайса (будь то станція, ноутбук, монітор або навіть комп’ютерна миша) необхідна наявність професійного обладнання, набір спеціальних інструментів і, звичайно ж, знання і досвід в ремонті електроніки.

Ми пропонуємо заміну роз’єму живлення за оптимальною ціною в найкоротші терміни. Також рекомендуємо зробити профілактику і діагностику ноутбука, раз ви вже звернулися в сервіс для заміни роз’єму. Це дасть вам можливість виявити виникнення проблеми і виправити її на початковому етапі. Або буде потрібно встановити додатковий захист від вірусів, а може звичайної профілактики буде більш ніж достатньо. Проведення заміни роз’єму, діагностики та профілактики займає небагато часу і продовжує справну роботу вашого ноутбука. У будь-якому випадку заміна гнізда – це абсолютно безпечна для пристрою процедура.

Обслуговуємо корпоративних клієнтів (B2B)

Щоб звернутися до нас за ремонтом або заміною роз’єму потрібно просто приїхати в наш сервіс. Ми знаходимося в Києві і надаємо широкий спектр послуг з ремонту комп’ютерної техніки, заміні роз’ємів живлення і будь-яких комплектуючих. Також ми даємо гарантію на всі послуги, а ціни і рівень обслуговування в OneService вас приємно здивують.

Якщо з ноутбуком виникли неполадки, навіть якщо це банальні проблеми з роз’ємом – не тягніть час і не намагайтеся самостійно відремонтувати гаджет самостійно, а відразу звертайтеся до фахівців. Зволікання з ремонтом, а тим більше самодіяльність, можуть завдати серйозної шкоди вашому пристрою.

Поширені запитання
Чи можна полагодити порт зарядки на ноутбуці?

Якщо роз’єм живлення підключений до материнської плати, його можна легко зняти і замінити на новий. З іншого боку, якщо він припаяний, потрібно розпаяти запчастина з використанням професійного устаткування, в чому вам допоможуть фахівці нашого сервісного центру.

Скільки коштує ремонт гнізда зарядки ноутбука?

Все залежить від типу ноутбука, виробника, особливостей конструкції, складності процедури розбирання та збирання корпусу. Як правило, вартість ремонту зарядного гнізда становить 550 – 750 гривень і займає близько години часу при наявності відповідних запчастин на складі.

Як дізнатися, чи зламаний порт зарядного пристрою для ноутбука?

При підключенні адаптера живлення не відображається піктограма зарядки на моніторі? При ворушіння дроту ви чуєте сторонні звуки і тріск, а можливо і спостерігаєте іскри? Чи відчуваєте, що ноутбук сильно перегрівається в районі гнізда зарядки? Швидше за все, необхідна заміна порту підзарядки, виконати яку завжди готові наші фахівці.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація