Заміна жорсткого диска на ноутбуці

HDD, жорсткий диск і вінчестер – всі ці назви для звичайного користувача можуть дорівнювати одному слову – накопичувач. Сьогодні ми розповімо, що це за пристрій і яку саме користь від нього ми отримаємо.

Для ноутбука вінчестер — це накопичувач інформації, який використовується для встановлення на нього операційної системи, програм, драйверів і для зберігання інших призначених для користувача файлів.

На відміну від оперативної пам’яті, пам’ять жорсткого диска не є енергозалежною. HDD – це постійний запам’ятовуючий пристрій, якому для зберігання даних потрібна лише ваша команда. Часто збій роботи жорсткого диска відбувається через збільшення числа пошкоджених секторів.  Кожне пошкодження окремо саме по собі не є небезпечним. Але в процесі накопичення дрібних несправностей, жорсткий диск на вашому ноутбуці дасть збій.

Збій HDD може бути раптовим, повним або частковим. В більшості випадків відновлення даних є єдиним рішенням.

Ремонт жорсткого диска ноутбука за 1 день

Щоб завантаження і переміщення особистої інформації на ноутбуці займало мало часу, достатньо виконати одну просту дію – звернутися до сервісного центру Oneservice.

Якщо перезавантаження або ввімкнення вашого пристрою здійснюється вкрай довго або після включення ноутбука ви бачите чорний екран bios, вам необхідно здійснити діагностику усіх систем ноутбука для виявлення всіх можливих причин.

Зробити це самостійно неможливо. Тому ми чекаємо вас у нашому сервісному центрі. Всього за 1-2 години ми проведемо повну діагностику вашого жорсткого диска (визначимо наявність битих секторів, помилок).

У разі, якщо потрібна заміна або ремонт жорсткого диска на ноутбуці, нам буде потрібно трохи більше 1 години.  Ми використовуємо сучасний підхід до ремонту та діагностики техніки. Це дозволяє скоротити терміни заміни та ремонту жорсткого диска. Електронні компоненти стрімко удосконалюються і пріоритетними вимогами до техніки завжди є швидкість відгуку та комфорт використання.

Накопичувачі удосконалюються. На ринку у відкритому доступі можна купити SSD диск, який має перевагу швидкості перед жорстким диском.  Тому ми рекомендуємо клієнтам поміняти жорсткий диск на SSD, не дивлячись на те, що ціна останнього вища. SSD накопичувач здатний обробляти близько 500 мегабайт за секунду. Накопичувач NVMe можуть використовувати 4 лінії PCIe, що збільшує швидкість до 3,9 Гбіт/с, а жорсткий диск – всього до 150 Мбіт/с. Відразу видно переваги SSD перед жорстким диском.

МодернізаціяВартість послуги включає запчастиниТермін виконання
Встановлення SSD 120 GB1400 грн1 година
Встановлення SSD 240 GB1800 грн1 година
Встановлення SSD 480 GB2900 грн1 година
Встановлення SSD 960 GB та більшеуточнюйте1 година
Встановлення пам'яті 4GB (DDR3 / DDR4)850 / 950 грн1 година
Встановлення пам'яті 8GB (DDR3 / DDR4)1400 / 1600грн1 година
Встановлення пам'яті 16GB (DDR4)2800 грн1 година

Ремонт вінчестера ноутбука в Києві

З метою відновлення особистої інформації можливий ремонт жорсткого диска на ноутбуці. Але в подальшому буде потрібно його замінити чи встановити новий жорсткий диск (або SSD).  Після пошкодження вінчестера рекомендуємо замінити його якомога швидше, інакше можна остаточно втратити всю інформацію.  Вартість заміни жорсткого диска з гарантією 1 рік ви можете знайти в прайс-листі нижче.  Ми підберемо найкращий накопичувач і знайдемо оптимальне рішення для ремонту та відновлення важливої ​​інформації.

В процесі заміни на новий накопичувач ми надаємо супутні послуги:

  • адаптація BIOS для швидкого завантаження;
  • переміщення даних при заміні диска;
  • клонування всієї інформації користувачів з налаштуваннями системи;
  • оптимізація завантаження операційної системи.

OneService допоможе вирішити всі питання з обслуговування вашої цифрової техніки!

 

Звертайтеся до нас! Ми впевнені, що ваші враження від професійного обслуговування за розумними цінами будуть тільки позитивними!

Ми любимо свою роботу, а значить, виконуємо її якісно. Звертаючись до нас, ви продовжите життя свого ноутбука і отримаєте від роботи з ним тільки позитивні емоції.

Отримайте консультацію прямо зараз