Заміна жорсткого диска на ноутбуці

Звертайтеся до нас! Ми впевнені, що ваші враження від професійного обслуговування за розумними цінами будуть тільки позитивними!

Ми любимо свою роботу, а значить, виконуємо її якісно. Звертаючись до нас, ви продовжите життя свого ноутбука і отримаєте від роботи з ним тільки позитивні емоції.

OneService надає послуги для юридичних осіб (B2B клієнтів)

Якщо перезавантаження або ввімкнення вашого пристрою здійснюється вкрай довго або після включення ноутбука ви бачите чорний екран bios, вам необхідно здійснити діагностику усіх систем ноутбука для виявлення всіх можливих причин.

Зробити це самостійно неможливо. Тому ми чекаємо вас у нашому сервісному центрі. Всього за 1-2 години ми проведемо повну діагностику вашого жорсткого диска (визначимо наявність битих секторів, помилок).

Ремонт жорсткого диска ноутбука

У разі, якщо потрібна заміна або ремонт жорсткого диска на ноутбуці, нам буде потрібно трохи більше 1 години.  Ми використовуємо сучасний підхід до ремонту та діагностики техніки. Це дозволяє скоротити терміни заміни та ремонту жорсткого диска. Електронні компоненти стрімко удосконалюються і пріоритетними вимогами до техніки завжди є швидкість відгуку та комфорт використання.

Заміна диску на SSD накопичувач

Накопичувачі удосконалюються. На ринку у відкритому доступі можна купити SSD диск, який має перевагу швидкості перед жорстким диском.  Тому ми рекомендуємо клієнтам поміняти жорсткий диск на SSD, не дивлячись на те, що ціна останнього вища. SSD накопичувач здатний обробляти близько 500 мегабайт за секунду. Накопичувач NVMe можуть використовувати 4 лінії PCIe, що збільшує швидкість до 3,9 Гбіт/с, а жорсткий диск – всього до 150 Мбіт/с. Відразу видно переваги SSD перед жорстким диском.

МодернізаціяВартість послуги включає запчастиниТермін виконання
Встановлення SSD 120 GB 1500 грн1 година
Встановлення SSD 240 GB1900 грн1 година
Встановлення SSD 480 GB2800 грн1 година
Встановлення SSD 960 GB та більшеуточнюйте1 година
Встановлення пам'яті 4GB (DDR3 / DDR4) 1100 / 1200 грн1 година
Встановлення пам'яті 8GB (DDR3 / DDR4)1600 / 1800грн1 година
Встановлення пам'яті 16GB (DDR4)2800 грн1 година
Гарантія на встановлені деталі складає 1 рік.
Програмне забезпеченняВартість послугиТермін виконання
Інсталяція Windows450 грн2 години
Інсталяція Ubuntu, Linux Mint450 грн2 години
Клонування інформації450 грнвід 1 години
Перенесення інформаціївід 450 грнвід 1 години

Обслуговування корпоративних клієнтів (Юридичних осіб)

З метою відновлення особистої інформації можливий ремонт жорсткого диска на ноутбуці. Але в подальшому буде потрібно його замінити чи встановити новий жорсткий диск (або SSD).  Після пошкодження вінчестера рекомендуємо замінити його якомога швидше, інакше можна остаточно втратити всю інформацію.  Вартість заміни жорсткого диска з гарантією 1 рік ви можете знайти в прайс-листі нижче.  Ми підберемо найкращий накопичувач і знайдемо оптимальне рішення для ремонту та відновлення важливої ​​інформації.

В процесі заміни на новий накопичувач ми надаємо супутні послуги:

  • адаптація BIOS для швидкого завантаження;
  • переміщення даних при заміні диска;
  • клонування всієї інформації користувачів з налаштуваннями системи;
  • оптимізація завантаження операційної системи.

OneService допоможе вирішити всі питання з обслуговування вашої цифрової техніки!

HDD, жорсткий диск і вінчестер – всі ці назви для звичайного користувача можуть дорівнювати одному слову – накопичувач. Сьогодні ми розповімо, що це за пристрій і яку саме користь від нього ми отримаємо.

Для ноутбука вінчестер — це накопичувач інформації, який використовується для встановлення на нього операційної системи, програм, драйверів і для зберігання інших призначених для користувача файлів.

На відміну від оперативної пам’яті, пам’ять жорсткого диска не є енергозалежною. HDD – це постійний запам’ятовуючий пристрій, якому для зберігання даних потрібна лише ваша команда. Часто збій роботи жорсткого диска відбувається через збільшення числа пошкоджених секторів.  Кожне пошкодження окремо саме по собі не є небезпечним. Але в процесі накопичення дрібних несправностей, жорсткий диск на вашому ноутбуці дасть збій. Збій HDD може бути раптовим, повним або частковим. В більшості випадків відновлення даних є єдиним рішенням.

 

Поширені запитання
Чи потрібно встановлювати заново операційну систему після заміни жорсткого диска?

Жорсткі диски і твердотільні накопичувачі SSD є основним елементом для зберігання всієї необхідної інформації в пам’яті вашого ноутбука. На них записані всі важливий дані, в тому числі – дистрибутив системи Windows. Після того, як виконана фізична заміна старого жорсткого диска, вам необхідно заново перевстановити операційну систему на новий диск.

Чи можу я самостійно замінити свій жорсткий диск?

Щоб замінити жорсткий диск, вам необхідно створити резервну копію всіх даних, які ви хочете зберегти, витягти старий вінчестер, встановити на його місце новий диск, а потім відновити дані з резервної копії. У випадку з ноутбуком процедура заміни може бути ускладнена труднощами доступу і необхідністю використання спеціального інструменту, тому краще довірити цю роботу професіоналам.

Чи можна відновити пошкоджений жорсткий диск?

Існує певний інструментарій та програмне забезпечення для відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска. Можна скористатися як вбудованими засобами Windows, так і сторонніми програмами. Однак, як показує практика, в більшості ситуацій потрібно професійне втручання фахівців, які використовують сучасні методики та засоби для відновлення даних.

Чи варто змінювати жорсткий диск?

Як правило, заміна несправного жорсткого диска – це недорога і ефективна альтернатива покупці абсолютно нового ноутбука. Навіщо переплачувати, якщо причина втрати працездатності та функціональності полягає в одному неробочому компоненті? Прийняти рішення про необхідність його заміни допоможуть фахівці нашого сервісного центру.

Які зручності для корпоративних клієнтів?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

    Локація