Заміна клавіатури на ноутбуці

Клавіатура ноутбука більше, ніж інші елементи системи піддається механічній дії. Це одна з причин частого виходу з ладу пристрою. Серед інших – пролитий на клавіатуру напій, бруд між кнопок, пил, випадання клавіш. Іноді інженер може усунути неполадки без серйозних втручань. В інших же випадках потрібна заміна клавіатури ноутбука.

Дати точну відповідь на питання про те, чи можна полагодити клавіатуру ноута або її доведеться міняти, може тільки майстер після діагностики. Якщо були загублені клавіші, але при цьому кріплення під них на підкладці не пошкоджені – можна підібрати такі ж кнопки і встановити їх. Якщо встановити нові клавіші неможливо – доведеться повністю поміняти клавіатуру на ноутбуці.

Пролита на «клаву» рідина – одна з найбільш поширених проблем. Причому, найбільше складнощів виникає, якщо напій солодкий – усунути такі несправності набагато складніше, ніж після звичайної води. Клавіатура «не любить» вологу і її в будь-якому випадку доведеться змінювати, але солодкі напої (сік, чай, кава) можуть стати причиною неприємних наслідків – виходу з ладу та інших пристроїв системи. Вода – відмінний провідник і комп’ютер може сильно постраждати.

Неполадки в роботі клавіатури можуть бути викликані присутністю пилу і шерсті домашніх тварин. Їх нескладно усунути шляхом простого чищення – клавіатуру розбирають і усувають забруднення.

Починка клавіатури після попадання води на ноутбук повинна супроводжуватися повною діагностикою материнської плати. Навіть однієї краплі вологи достатньо для того, щоб провідники і компоненти материнки постраждали від корозії і перестали функціонувати.

Як здійснюється заміна клавіатури в ноутбуці

Заміна кнопок на ноутбуці і установка нової клавіатури на ноутбук – послуги, які в Києві надає компанія OneService. Ви можете зв’язатися зі співробітником сервісного центру в зручному для себе режимі. Серед варіантів:

  • Зателефонувати нам – контактні телефони вказані на сайті;
  • Написати нам онлайн;
  • Відвідати один з філій в Києві.

Якщо клавіатура вашого ноутбука постраждала і потребує ремонту – не варто відкладати цей момент на завтра. По-перше, користуватися пристроєм з несправностями незручно (як правило, частина клавіші не натискаються, інші – подвоюють написання знаків). Несвоєчасна діагностика і ремонт можуть привести до серйозних наслідків для інших компонентів системи, що спричинить за собою дорогий ремонт або необхідність заміни пристрою.

Повідомте нам модель комп’ютера, причину несправностей, ознаки поломки. Наші майстри підберуть відповідну запчастину (якщо її немає в наявності – замовлять у постачальника і після надходження повідомлять вам).

Скільки коштує заміна клавіатури?

ПослугаВартістьТермін
Заміна клавіатури без повного розбираннявід 350 грн1 година
Заміна клавіатури з повним розбиранням ноутбукавід 450 грн1-2 години
Заміна топкейса з клавіатурою в зборівід 650 грн1-2 години
Заміна клавіатури (перепакування топкейса) від 750 грн3-4 години

Вартість робіт багато в чому залежить від складності. Наприклад, якщо знадобиться провести розпаювання шлейфів, перекидання рамки, повністю розібрати пристрій – ціна буде вище. Проста заміна кнопок обійдеться недорого, а розцінки на заміну клавіатури залежать і від модифікації устаткування.

Поширені запитання
Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Яку гарантію ми надаємо?

На кожен платний ремонт ноутбука гарантія від 3 до 36 місяців на всі роботи і встановлені запчастини.

Скільки коштує заміна клавіатури?

Після діагностики ноутбука, технічний фахівець скаже Вам вартість ремонту або заміни деталей. Після Вашої згоди інженери приступлять до роботи.

Як довго виконується ремонт?

Тривалість ремонту залежить від серйозності поломки і термінів поставки запчастин. Як правило, при наявності деталей, заміна клавіатури в ноутбуку займає 1 – 2 години. Після діагностики фахівець повідомить Вам точні терміни.

Які бренди ноутбуків ми обслуговуємо?

Lenovo
MSI
Fujitsu
Samsung
Xiaomi
та інші

Отримайте консультацію прямо зараз
Вас також може зацікавити:
Відгуки:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі