Техніка HP

На жаль, будь-яка техніка, якою б надійною і якісною вона не була, рано чи пізно виходить з ладу. Причин цього «сумної події» може бути безліч, починаючи від неакуратного поводження і закінчуючи заводським браком.

Природно, залишатися без сучасної техніки і обладнання в нашому стрімкому ритмі життя і роботи – не варіант, тому терміновий ремонт і обслуговування техніки HEWLETT PACKARD від професіоналів завжди затребуваний.

Хто ми

Широко відомий гостям і жителям столиці сервісний центр по ремонту гаджетів OneService (Київ) пропонує повний спектр послуг в сервісному обслуговуванні ваших електронних пристроїв. Мережа наших сервісів досить обширна – ви знайдете, де відремонтувати свій смартфон, ноутбук або планшет як на лівому, так і на правому березі Дніпра.

Ми працюємо вже досить давно – наш сервіс був одним з перших в столиці. У нас можна протестувати і при необхідності замовити ремонт техніки HEWLETT PACKARD, який буде виконаний в найкоротші терміни фахівцями найвищої кваліфікації з використанням оригінальних запчастин і комплектуючих.

Ремонт HEWLETT PACKARD

Будь-який ремонт сучасної техніки повинен виконуватися з використанням якісних оригінальних запчастин і комплектуючих. Це основа нормальної роботи і заданої виробником функціональності. Обслуговування та ремонт за найсучаснішими технологіями в нашому сервісному центрі гарантують повне відновлення працездатності вашого обладнання.

Пам’ятайте, що самостійні спроби ремонту найчастіше приречені на невдачу і можуть стати причиною появи супутніх проблем, які, в свою чергу, зажадають дорогих інвестицій. Якщо ви не бажаєте даремно витрачати свій час, нерви і гроші, найкраще виконувати ремонт в спеціалізованому сервісному центрі OneService.

Ми надаємо повний спектр послуг з сервісного обслуговування і ремонту техніки HEWLETT PACKARD, відновлюючи ваші неробочі ноутбуки з гарантією. Досвідчені майстри високої кваліфікації виконають необхідні процедури по ремонту, обслуговування або модернізації вашого ноутбука в зручні для вас терміни недорого.

Що ремонтуємо

Фахівці нашого сервісного центру готові виконати будь-які ремонтні роботи з метою відновлення робочих параметрів і функціоналу ноутбуків Hewlett Packard. Варто пам’ятати, що відомий американський виробник випускає безліч моделей ноутбуків, які мають різне оснащення і комплектацію.

Ви можете купити недорогий ноутбук HP для офісної роботи або навчання або підібрати високопродуктивний лептоп з потужним процесором і спареною відеокартою. Ноутбуки відрізняються типом і об’ємом вбудованої і оперативної пам’яті, діагоналлю екрану, наявністю або відсутністю оптичного приводу і так далі.

Будь-які моделі ноутбуків Hewlett Packard ми готові продіагностувати і відремонтувати. Всі роботи закінчуються видачею офіційної гарантії нашого сервісного центру: якщо з вашим лептопом знову трапиться неприємність з нашої вини, ми відремонтуємо його абсолютно безкоштовно протягом року.

Які умови ремонту техніки HP

Ви здаєте несправну техніку в один з наших сервісних центрів, після чого майстер проводить діагностику. Бажано заздалегідь описати тип несправності або виникаючої проблеми – це економить і ваше, і наш час для постановки правильного «діагнозу».

Після огляду і діагностики майстер озвучує суму ремонту: якщо клієнт згоден, обумовлюються терміни і укладається договір.

З якими проблемами ми справляємося найчастіше? Затребуваними послугами з ремонту є:

  • Ремонт системи охолодження процесорів, відеокарти і блоку живлення (необхідний при самовільному відключенні через перегрів);
  • Заміна вінчестера на жорсткий диск більшого об’єму або на твердотільні накопичувачі SSD;
  • Усунення проблем з матрицею (пропало зображення, з’явилися смуги і так далі);
  • Ремонт роз’ємів материнської плати, портів USB і живлення;
  • Ремонт і заміна акумулятора і так далі.

Крім того, ми готові допомогти на програмному рівні, оновлюючи операційні системи, встановлюючи необхідне програмне забезпечення, відновлюючи втрачені дані.

Ціни на ремонт

Вартість діагностики стартує зі 100 гривень, в залежності від складності ремонту та побажань клієнта щодо подальшої модернізації пристрою загальний цінник обговорюється в індивідуальному порядку.

Де ремонтуємо

Чекаємо вас в Києві, наші контакти вказані у відповідному розділі.