Техніка HP

Хто ми? Широко відомий гостям і жителям столиці сервісний центр по ремонту гаджетів OneService (Київ) пропонує повний спектр послуг в сервісному обслуговуванні ваших електронних пристроїв. Мережа наших сервісів досить обширна – ви знайдете, де відремонтувати свій смартфон, ноутбук або планшет як на лівому, так і на правому березі Дніпра. Ми працюємо вже досить давно – наш сервіс був одним з перших в столиці. У нас можна протестувати і при необхідності замовити ремонт техніки HEWLETT PACKARD, який буде виконаний в найкоротші терміни фахівцями найвищої кваліфікації з використанням оригінальних запчастин і комплектуючих.

Ремонт HEWLETT PACKARD  – послуга для корпоративних клієнтів (B2B)

Будь-який ремонт сучасної техніки повинен виконуватися з використанням якісних оригінальних запчастин і комплектуючих. Це основа нормальної роботи і заданої виробником функціональності. Обслуговування та ремонт за найсучаснішими технологіями в нашому сервісному центрі гарантують повне відновлення працездатності вашого обладнання.

Пам’ятайте, що самостійні спроби ремонту найчастіше приречені на невдачу і можуть стати причиною появи супутніх проблем, які, в свою чергу, зажадають дорогих інвестицій. Якщо ви не бажаєте даремно витрачати свій час, нерви і гроші, найкраще виконувати ремонт в спеціалізованому сервісному центрі OneService.

Ми надаємо повний спектр послуг з сервісного обслуговування і ремонту техніки HEWLETT PACKARD, відновлюючи ваші неробочі ноутбуки з гарантією. Досвідчені майстри високої кваліфікації виконають необхідні процедури по ремонту, обслуговування або модернізації вашого ноутбука в зручні для вас терміни недорого.

Яку техніку HP ми ремонтуємо?

Фахівці нашого сервісного центру готові виконати будь-які ремонтні роботи з метою відновлення робочих параметрів і функціоналу ноутбуків Hewlett Packard. Варто пам’ятати, що відомий американський виробник випускає безліч моделей ноутбуків, які мають різне оснащення і комплектацію.

Ви можете купити недорогий ноутбук HP для офісної роботи або навчання або підібрати високопродуктивний лептоп з потужним процесором і спареною відеокартою. Ноутбуки відрізняються типом і об’ємом вбудованої і оперативної пам’яті, діагоналлю екрану, наявністю або відсутністю оптичного приводу і так далі.

Будь-які моделі ноутбуків Hewlett Packard ми готові продіагностувати і відремонтувати. Всі роботи закінчуються видачею офіційної гарантії нашого сервісного центру: якщо з вашим лептопом знову трапиться неприємність з нашої вини, ми відремонтуємо його абсолютно безкоштовно протягом гарантійного терміну.

Які умови ремонту техніки HP для корпоративних клієнтів (юр. осіб) ?

Ви здаєте несправну техніку в один з наших сервісних центрів, після чого майстер проводить діагностику. Бажано заздалегідь описати тип несправності або виникаючої проблеми – це економить і ваше, і наш час для постановки правильного «діагнозу».

Після огляду і діагностики майстер озвучує суму ремонту: якщо клієнт згоден, обумовлюються терміни і укладається договір.

З якими проблемами ми справляємося найчастіше? Затребуваними послугами з ремонту є:

  • Ремонт системи охолодження процесорів, відеокарти і блоку живлення (необхідний при самовільному відключенні через перегрів);
  • Заміна вінчестера на жорсткий диск більшого об’єму або на твердотільні накопичувачі SSD;
  • Усунення проблем з матрицею (пропало зображення, з’явилися смуги і так далі);
  • Ремонт роз’ємів материнської плати, портів USB і живлення;
  • Ремонт і заміна акумулятора і так далі.

Крім того, ми готові допомогти на програмному рівні, оновлюючи операційні системи, встановлюючи необхідне програмне забезпечення, відновлюючи втрачені дані.

Ціни на ремонт компьютерів HP

Вартість діагностики стартує від 100 гривень без НДС, в залежності від складності ремонту та побажань клієнта щодо подальшої модернізації пристрою загальний цінник обговорюється в індивідуальному порядку. Чекаємо вас в Києві, наші контакти вказані у відповідному розділі.

Приймаємо техніку з регіонів України

Ремонт техніки по всій Україні – це популярна послуга, яка має масу особливостей. Самостійно продіагностувати, налаштувати або полагодити комп’ютер вдасться не кожному. Тільки фахівець в області комп’ютерних технологій з досвідом роботи в даній сфері може налаштувати або відновити працездатність пристрою. Щоб замовити ремонт техніки по всій Україні онлайн, необхідно “ПОДАТИ ЗАЯВКУ” на сайті компанії. Наші співробітники зв’яжуться з вами в робочий час.