Чистка ноутбуків

Продовжити термін служби ноута і поліпшити його роботу допоможе своєчасне і регулярне чищення ноутбука, яке в Києві здійснює сервісний центр OneService. Звичайно, можна виконати всю роботу з видалення пилу і бруду самостійно, але в такому випадку гарантії результату ніхто не дасть. Довірьте чистку пристрою професіоналам – так ви уникнете великих витрат на ремонт обладнання або його заміну.

Послуги для юридичних осіб (B2B клієнтів)

Профілактика системи охолодженняВартість послугиТермін виконання*
Чистка ноутбука600 грн1-2 години
Чистка ігрового ноутбука / ПК950 грн1-2 години
Чистка графічної станції1200 грн2-4 години
Чистка моноблоку1200 грн2-5 години
Чистка техніки обов'язково включає в себе заміну термопасти та термопрокладок.

*ціни вказані без урахування НДС

Навіщо потрібно проводити чистку та заміну термопасти в ноутбуці?

Справна система охолодження техніки, как не странно, є однією з причин появи бруду всередині корпусу. Кулери «засмоктують» пил, який накопичується на поверхні комплектуючих і проникає всередину механізмів. Вчасно вилучені забруднення – гарантія того, що пристрій не вийде з ладу і збереже працездатність.

Чим вище продуктивність моделі ноутбука, тим більше тепла він виділяє, значить, і система охолодження потужних комп’ютерів працює інтенсивніше і пилу всередину потрапляє більше. Система охолодження процесора і відеокарти включає кілька елементів:

 • Вентилятор;
 • Радіатор;
 • Контактні площадки;
 • Трубки.

Радіатор прокачує повітря з частинками пилу, які згодом утворюють великий шар забруднень на його поверхні. Це порушує роботу системи охолодження і призводить до перегріву пристрою. Висока температура комплектуючих (температура процесора, наприклад, не повинна перевищувати 85 градусів), несприятливо позначається на їх роботі і може привести до поломки обладнання. Перші ознаки несправностей – зависання системи і мимовільні відключення. У такій ситуації відкладати повну чистку ноутбука від пилу більше не можна.

Етапи профілактики системи охолодження ноутбука

Для очищення ноутбука від забруднень необхідно розібрати пристрій. Поверхнева чистка не принесе бажаних результатів! Не варто самостійно намагатися почистити ноутбук – така робота може виявитися неефективною і привести до плачевних для девайса наслідків.

Спеціалісти сервісного центру проведуть:

 • Розбирання пристрою;
 • Професійне видалення пилу, бруду, залишків термопасти;
 • Мастило комплектуючих;
 • Нанесення нової термопасти на чіпсети;
 • Складання устаткування;
 • Апаратна перевірка при різних навантаженнях.

Ретельне очищення і діагностика роботи ноутбука потрібна в разі, коли на пристрій була пролита рідина. Така випадковість – не рідкість. Розлитий чай, кава, сік, вода можуть стати причиною серйозної поломки пристрою, а відновлення його роботи потребують заміни комплектуючих і дорогого ремонту.

Вартість чищення ноутбука, який постраждав від рідини, можна дізнатися тільки після того, як фахівець розбере девайс і оцінить пошкодження. Найбільші проблеми виникнуть при короткому замиканні на материнській платі – частому слідстві намокання начинки ноута. Якщо ви випадково розлили рідину на ноутбук – відразу ж вимкніть живлення пристрою, витягніть акумулятор і віднесіть техніку в ремонт.

Обслуговування корпоративних клієнтів (B2B)

Навіщо потрібна регулярне чищення ноутбука, якщо проблем в його роботі немає? Профілактика ноутбука – це гарантований захист від виникнення неполадок в самий невідповідний момент. Видалення забруднень дозволить збільшити продуктивність ноута, забезпечити його стабільну роботу без шуму, зависань, виключень.

Якщо потрібна чистка ноутбука в Києві – достатньо звернутися в сервісний центр OneService, де всю роботу виконають професіонали, а ціни на послуги завжди залишаються в прийнятному діапазоні. Зв’яжіться з нами по телефону або онлайн. Також задати питання фахівцям можна безпосередньо у філіях центру обслуговування і ремонту ноутбуків.

Поширені запитання
Що таке чистка без повного розбирання?

Чистка ноутбука, де потрібне часткове розбирання ноутбука, або в процесі ремонту системної плати чи інших робіт.

Чистка ноутбука з повним розбиранням?

Чистка ноутбуків, де необхідно повністю розбирати апарат (на приклад: Aspire, Swift, Inspiron, Vostro, ProBook, Pavilion)

Чистка ігрового ноутбука...

Чистка моно-блоків та складних ігрових ноутбуків (Dell Alienware / G3 / G5 / Studio,  Asus ROG, Acer Nitro, Acer Predator, HP Gaming, MSI Gaming, Lenovo Gaming)

Чому саме наш сервіс?

Ми офіційний сервісний центр. У нас працюють сертифіковані фахівці. Надаємо якісне обслуговування, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини.

Як довго виконується чистка?

Тривалість чистки ноутбука з заміною термопасти займає 1 – 3 години.  Після виконання робіт, ноутбук обов’язково перевіряється на стабільність роботи під навантаженням.

Які зручності для юридичних осіб?

Більш детальна інформація за посиланням – Обслуговування корпоративних клієнтів

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі