Чистка ноутбука

Продовжити термін служби ноута і поліпшити його роботу допоможе своєчасне і регулярне чищення ноутбука, яке в Києві здійснює сервісний центр OneService. Звичайно, можна виконати всю роботу з видалення пилу і бруду самостійно, але в такому випадку гарантії результату ніхто не дасть. Довірте чистку пристрою професіоналам – так ви уникнете великих витрат на ремонт обладнання або його заміну.

ПослугаВартістьТермін виконання*
Профілактика ноутбука без повного розбирання від 350 грн1-2 години
Профілактика ноутбука з повним розбираннямвід 500 грн1-2 години
Профілактика ігрового ноутбука від 850 грн1-2 години

Навіщо потрібно проводити очистку ноутбука?

Справна система охолодження техніки, как не странно, є однією з причин появи бруду всередині корпусу. Кулери «засмоктують» пил, який накопичується на поверхні комплектуючих і проникає всередину механізмів. Вчасно вилучені забруднення – гарантія того, що пристрій не вийде з ладу і збереже працездатність.

Чим вище продуктивність моделі ноутбука, тим більше тепла він виділяє, значить, і система охолодження потужних комп’ютерів працює інтенсивніше і пилу всередину потрапляє більше. Система охолодження процесора і відеокарти включає кілька елементів:

  • Вентилятор;
  • Радіатор;
  • Контактні площадки;
  • Трубки.

Радіатор прокачує повітря з частинками пилу, які згодом утворюють великий шар забруднень на його поверхні. Це порушує роботу системи охолодження і призводить до перегріву пристрою. Висока температура комплектуючих (температура процесора, наприклад, не повинна перевищувати 85 градусів), несприятливо позначається на їх роботі і може привести до поломки обладнання. Перші ознаки несправностей – зависання системи і мимовільні відключення. У такій ситуації відкладати повну чистку ноутбука від пилу більше не можна.

Повна чистка ноутбука: етапи

Для очищення ноутбука від забруднень необхідно розібрати пристрій. Поверхнева чистка не принесе бажаних результатів! Не варто самостійно намагатися почистити ноутбук – така робота може виявитися неефективною і привести до плачевних для девайса наслідків.

Спеціалісти сервісного центру проведуть:

  • Розбирання пристрою;
  • Професійне видалення пилу, бруду, залишків термопасти;
  • Мастило комплектуючих;
  • Нанесення нової термопасти на чіпсети;
  • Складання устаткування;
  • Перевірку роботи програмного забезпечення при різних навантаженнях.

Ретельне очищення і діагностика роботи ноутбука потрібно в разі, коли на пристрій була пролита рідина. Така випадковість – не рідкість. Розлитий чай, кава, сік, вода можуть стати причиною серйозної поломки пристрою, а відновлення його роботи потребують заміни комплектуючих і дорогого ремонту.

Вартість чищення ноутбука, який постраждав від рідини, можна дізнатися тільки після того, як фахівець розбере девайс і оцінить пошкодження. Найбільші проблеми виникнуть при короткому замиканні на материнській платі – частому слідстві намокання начинки ноута. Якщо ви випадково розлили рідину на ноутбук – відразу ж вимкніть живлення пристрою, витягніть акумулятор і віднесіть техніку в ремонт.

Як замовити чистку ноутбука

Навіщо потрібна регулярне чищення ноутбука, якщо проблем в його роботі немає? Профілактика пристрої – це гарантований захист від виникнення неполадок в самий невідповідний момент. Видалення забруднень дозволить збільшити продуктивність ноута, забезпечити його стабільну роботу без шуму, зависань, виключень.

Якщо потрібна чистка ноутбука в Києві – достатньо звернутися в сервісний центр OneService, де всю роботу виконають професіонали, а ціни на послуги завжди залишаються в прийнятному діапазоні. Зв’яжіться з нами по телефону або онлайн. Також задати питання фахівцям можна безпосередньо у філіях центру обслуговування і ремонту ноутбуків.

Отримайте консультацію прямо зараз
Вас також може зацікавити:
Відгуки:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі