Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт техніки – важливо знати!

Те, що на придбану техніку виробник зобов’язаний давати гарантію, вже нікого не здивує. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» продавець (виробник) зобов’язаний передати покупцеві товар належної якості і документи які свідчать про покупку.

Напевно вам випадала нагода бути свідком поломок таких пристроїв, як телевізор, ноутбук, смартфон і т. Д. Коли відносно нова покупка створює проблеми, це неприємно. Для таких випадків створено Закон про захист прав споживача, який зобов’язує виробників надавати гарантії на свій продукт. Закон закликає забезпечити повноцінну роботу пристрою протягом гарантійного терміну після покупки. І на цьому етапі ремонт техніки по гарантії проводиться безкоштовно!

Тому сміливо звертайтеся в сервісний центр, якщо техніка дає збої. Досвідчений фахівець проведе діагностику, зафіксує ваше звернення і видасть документ, який свідчить про несправність пристрою. Не соромтеся відстоювати свої права, тому що у вартість техніки закладений відсоток браку і інших моментів. А де здійснюють гарантійний ремонт і обслуговування – ми зараз розповімо!

Компанія OneService проводить гарантійний ремонт Dell, Acer та Fujitsu

У нас великий досвід в проведенні гарантійного ремонту, так як ми авторизований сервіс. Ми команда сертифікованих фахівців, яка виконує ремонт і обслуговування техніки вже більше 10 років в Україні. Виконаємо терміновий і надійний ремонт вашого пристрою на високому рівні. Грамотний підхід до справи, професіоналізм і спеціальні інструменти допоможуть її розв’язати за короткий час.

Чому варто замовити гарантійний ремонт техніки у нас?

Ми надаємо послуги з обслуговування та ремонту техніки: детальна діагностика, профілактика, гарантійний ремонт техніки і ремонт після закінчення гарантії. А також надаємо гарантію на наші послуги. OneService поверне до життя ваше пристрій швидко і надійно. Звертайтеся!

Поширені запитання
Чи втрачу я будь-які документи, зображення або інші дані під час гарантійного ремонту мого комп'ютера?

Захист ваших даних – ПЕРШИЙ і найголовніший пріоритет компанії Oneservice. Поки ваш жорсткий диск і цілісність даних знаходяться в хорошому стані, наша служба сервісу завжди починає кожне обслуговування з повного резервного копіювання вашої системи і даних. Якщо є проблема з даними у вашій системі, ми повідомимо вам про неї і обговоримо можливі варіанти.

Як мій комп'ютер міг заразитися вірусом?

В даний час щодня випускається більше 150 000 нових форм вірусів і шкідливих програм. Найчастіше вони потрапляють в вашу систему через завантаження програмного забезпечення з нелегальних сайтів завантаження, через уразливості в вашому встановленому програмному забезпеченні, за допомогою переходів по шкідливим посиланнях в електронних листах або при відвідуванні зламаного веб-сайту.

Як я можу забезпечити додатковий захист свого комп'ютера в майбутньому?

Кращі способи захистити ваш комп’ютер включають використання високоякісних рішень для захисту від вірусів і шкідливих програм, запуск додатків від стандартного користувача, а не як адміністратора, дотримання основних правил і рекомендацій поведінки при серфінгу в мережі. Використовуйте як як програмний, так і апаратний брандмауер і регулярно оновлюйте встановлене програмне забезпечення.

Яка гарантія видається на виконані роботи?

Гарантійний ремонт виконується з гарантією на весь період, передбачений виробником. При виконанні специфічного ремонту, який не відноситься до категорії гарантійного, гарантії на роботи можуть становити від одного місяця до одного року.

Гарантійний ремонт Dell

Більш детально про гарантійний ремонт Dell.

Гарантійний ремонт Acer

Більш детально про гарантійний ремонт Acer.

Гарантійний ремонт Fujitsu

Більш детально про гарантійний ремонт Fujitsu.

Отримайте розрахунок вартості ремонту

  Локація
  Вас також може зацікавити:
  Відгуки:
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі